Zbudujmy Podziemne Królestwo Szejka AAR

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Shejk, 1 Luty 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shejk

    Shejk User

    Witam. Będzie to AAR w formie jeden dzień - 1 odcinek. Zainstalowane mam wiele modów (lepsza grafika, nowe tekstury, nowe stwory/zwierzęta i parę innych nowinek). Poziom trudności na HARD (mod dodaje m. in. Ogry Ruskich Bobków budowniczych , Krzyżaków itp. Krótkie info: zbuduje wszystko pod ziemia gdyż nie opłaca mi się na powierzchni bo Ruscy itp. zniszczyli by mi zresztą pokarzę wam :

    First day in Minecraft
    Odcinek pt " Wielka Wyprawa Szejka "

    [​IMG]


    Na dzień dobry znalazłem dynie, Jaki ładny dzień :D

    [​IMG]

    Przedstawiam wam Ruska dropia z niego w zależności od szczęścia
    1 do 64 kawałki kamienia

    [​IMG]

    A o To sławny pan Bob Budowniczy kiedy ginie zabijany przez moje dynie :D oczywiście dropi z niego kawałki muru

    [​IMG]

    Widok na wielkie morze (Czerwona strzałka kierunek mojej postaci)

    [​IMG]

    Jak ja lubię kaktusy w 4 odcinku pokażę jak zrobić skuteczne pułapki z nich :D

    [​IMG]

    Wymuszony przymus wycinki Lasu :D

    [​IMG]

    Mam szczęście znalazłem węgiel tak potrzebny mi do życia w ukryciu :>

    [​IMG]

    Musze szybko zablokować obydwa wejścia gdyż dzień jest u schyłku a słyszę w oddali oraz widzę wybuchy creeperów :D i przy okazji wydobyć żelazo oraz węgiel i położyć po dwie dynie z każdej strony.

    [​IMG]

    ufff zdążyłem w porę :D jakie mam szczęście :D a tak poza tym w następnym odcinku przekształcę swoją kryjówkę w przytulną oazę :D
     
  2. adam4444

    adam4444 User

    Rzeczywiście chaotycznie. A te stfory coś chyba słabiutkie jak je zabijasz bez broni ?
    Dziwny ten mod :p poza tym jakoś nigdy nie przepadałem za takimi jaskiniami etc ale z chęcią poczytam :)
    Co chcę zobaczyć? Nowe pomysły, jakieś nowinki mini--techniczne :D sam dopiero z tym zaczynam to z chęcią bym zobaczył :)
     
  3. Derwish

    Derwish Nowy

    Pisze się ,,pokażę'' ;)

    Hmm...a ogólnie te chłopki coś oprócz łażenia robią? Bo ciekawie to wygląda :]

    A tak pozatym AAR fajnie się zapowiada dużo screenów no i Minecraft :D
     
  4. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Chyba zastrzegę sobie prawa do nazywania czegoś "Zbudujmy..." xD
     
  5. Shejk

    Shejk User

    Up Mózg podał mi tytuł AAR'a :D
    w dzień niektóre są słabe ale w noc zamieniają się w wilkołaki :D

    Second day in Minecraft
    Odcinek pt " Naprawa bunkra "

    Gdy przetrwałem pierwszą noc w zabudowanej norze która nie przypominała domu, uświadomiłem sobie jak ciężko będę musiał włożyć pracy nad rozbudowę i upiększenie bunkra. Pokażę zdjęcia :

    Before:

    [​IMG]


    Tak wyglądał przed kapitalnym remontem :D.

    [​IMG]

    Stworzyłem sobie piecyk do przetapiania metalu oraz kamienia. Najpierw przetopie żelazo bo jest mi niezbędne :D A kamień gdy zdobędę więcej węgla :D

    [​IMG]

    Niezbędnym elementem jest dla mnie drewno do wytworzenia drzwi, skrzyń oraz niespodzianki zobaczycie na końcu odcinka :D


    [​IMG]

    A o to pierwsza z 2 niespodzianek :D Sweet focia dzika na tle budynku zrobionego przez bota zwanego "Bob Budowniczy" :D

    [​IMG]

    Stworzyłem nowe wejście do bunkra :D. Muszę się spieszyć bo dzień się kończy :D

    A teraz Ostatnie sweet focie ukończonego bunkra:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Na tyle koniec sweet fociek. Mam nadzieje że odcinek się podobał.
     
  6. Medievista

    Medievista Ten, o Którym mówią Księgi

    Jak zrobic takie wielkie obrazy ? ( czy to zalezy tylko do powierzchni ?)
     
  7. Shejk

    Shejk User

    zależy tylko od powierzchni i od szczęścia ale jak wyjdzie mały obraz możesz go zdjąć i do skutku robić :D. A tak poza tym nie możesz zastawiać niczym bo będzie mały ;p
     
  8. Artafrates

    Artafrates Ten, o Którym mówią Księgi

    Ładnie tylko lepiej by było gdybyś tytuł jakoś wycentrował, pogrubił i powiększył. Teraz go nie widać.
     
  9. Shejk

    Shejk User

    Oj ktoś nie widzi D: A tak na serio widać go :D

    Third Day in Minecraft

    [​IMG]

    Gdy kopałem tunel w poszukiwaniu surowców oraz nowej przestrzeni życiowej dla moich ludzi w królestwie znalazłem jaskinie była ona tak ogromna że się zgubiłem D:

    [​IMG]

    Gdy byłem w tunelu znalazłem bardzo duże złoża metalu oraz ogromne złoża diamentu co pierwszy raz mnie spotkało w tej grze :D oraz węgla którego spotykam bardzo dużo w grze :D

    [​IMG]

    Zrobiłem sobie najlepsza zbroje gdyż miałem styczność z ognistymi orc'ami oraz z przyjacielem EMO CREEPER który mówił do mnie Czy Lubie ssssssssssssssssser gdy wypowiedział te słowo, wybuch wraz ze mną :D

    [​IMG]

    Sorki za jakość zdjęcia ale zabrakło mi pochodni (tak dokładniej to drewna ale mniejsza o to :D

    [​IMG]

    [​IMG]


    Gdy poszedłem w głąb jaskinie nie mogłem uwierzyć jaką dobrą kryjówkę znalazłem z tak bogatymi materiałami :D


    [​IMG]

    Gdy skończyłem penetracje jaskini wyszedłem drugą stroną i znalazłem złoża Emerald'u :D

    [​IMG]

    Gdy wydobyłem emerald popatrzyłem czy jakiś mob nie idzie w moją stronę ale ze zdziwieniem ujrzałem jak las płonie.Pomyślałem sobie pewnie musiał tu być Ognisty Orc z kompanami i pewnie walczyli między sobą :p.

    A teraz pokarze jak zrobić pułapkę obiecaną na ten odcinek :

    [​IMG]

    [​IMG]

    Jedna wada jest tego: jeżeli przedmioty drapiące z tych mobów dotkną kaktusa to niszczą się, atak to jest bardzo dobra defensywa :D

    [​IMG]

    Zbudowałem Metalowe drzwi ponieważ się nie zapalą od lawy :D (tam zrobiłem śmietnik :D oraz darmowe źródło światła).

    [​IMG]

    Oraz przyciski do otwierania drzwi :D



    Na razie koniec dnia trzeciego oraz odcinka do zobaczenia :D
     
  10. Zoor

    Zoor Ideolog gender

    Szmaragdy? Do czego to?
     
  11. Shejk

    Shejk User

    Diamenty do rzeczy ;p a szmaragdy czyli Emerald to stworzenia lampy która świeci (potrzebuje jeszcze 3x ) lub do proszku :D ale nie wiem po co proszek :D
     
  12. Parysus

    Parysus User

    Ciekawy AAR. Te szmaragdy czy tam emerald to z jakiegoś mod'a czy z "podstawki"? :D
     
  13. Shejk

    Shejk User

    Niestety z moda bo podstawka nawet go nie widzi emerald'u i innych przedmiotów oraz mobów ;(
     
  14. Parysus

    Parysus User

    Oj to szkoda. A z jakiego modu jeśli można wiedzieć?
     
  15. adam4444

    adam4444 User

    Diamentowa zbroja ? Co za marnotrawstwo zasobów :D no chyba że ten mod daje takie bonusy :)
    Co do AAR-a nawet fajnie się czyta :)
    Pokazałeś pułapkę ale nie za bardzo tam widzę o co w niej chodzi ... Moob wchodzi do wody i dostaje obrażenia od podwodnych kaktusów ? Wytłumacz jak możesz krok po kroku bo zagadnienia pułapek zawsze mnie ciekawiły :)
     
  16. Shejk

    Shejk User

    To jest najprostsza pułapka :D Odpowiem Ci na to pytanie w środku jest piasek w środku o 1 kwadrat wyżej dlatego żeby kaktus mógł rosnąć , a przy nim musi być o 1 niżej a dalej zalewasz wodą mob wchodzi w to i go wciąga bo to klasyczny wir jest i dotyka kaktusa i ginie :D oto cała filozofia tej pułapki :D

    Sorki :D Pomyliło mi się z emerald'em ,diamenty oczywiście są w grze Becie i Alpha (są najbardziej trwalsze i lepsze od żelaza :D)
     
  17. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Jak dla mnie takie hordy diamentów to głupota. Życzę powodzenia na HARDzie ;)
     
  18. Shejk

    Shejk User

    Dzięki bo już miałem imprezkę w grocie pod domem z moimi przyjaciółmi. Nawet mieliśmy skakanie na głowę tylko tym którym mniej się bawił byłem ja :D (nic dziwnego jak creepery na mnie skakały i sobie kończyny łamali , a na pomoc wołały o tak : czy chce sssssssssssssssssera? oraz helpsssssssssssss ;> ).
     
  19. Thomas

    Thomas Guest

    Na którym screenie to widać?

    Moją opinię na temat tytułów odcinków wyrażę w następujący sposób: łaaał, łaaaaaał, łaaaaaaaaał!
     
  20. Shejk

    Shejk User

    Na wszystkich to widać :D.A poza tym używam do textur tylko : "Quandary". Są to niezłe textury naprawde polecam. :D
     
  21. Macgie

    Macgie Ten, o Którym mówią Księgi

    Moje mniemanie na temat tego AAR'a nie jest wysokie i może nie zostanę zrozumiany przez innych, ale powiem jedno.

    OGRANICZ LICZBĘ EMOTIKONÓW BO SIĘ CZYTAĆ TEGO NIE DA!

    Dziękuję.
     
  22. Thomas

    Thomas Guest

    Bzdury gadasz makgie (co za nick!). :D
    AAR jest pr0, więc liczba emotów też musi być pr0.
     
  23. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Thomas, nie zrozum mnie źle, ale czy ty się nabijasz? :p
     
  24. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Thomas i nabijanie się... Kentucky nie zna Thomasa najwyraźniej...


    Sam AAR póki co kiepski, mało tekstu, dużo screenów na których nie ma nic ciekawego, no i to ":D" po każdym najmniejszym zdaniu jest co najmniej irytujące.
     
  25. Szycha

    Szycha Nadszyszkownik

    Cóż, powiem, że lubię grę, lubie AARy z tej gry, ale Twojemu jeszcze trochę brakuje. Jest dla mnie zbyt chaotyczny. 3 Dzień i diamentowa zbroja, kiedy jak? Szybko to Ci idzie szkoda, że połowa akcji została pominięta. Dla niektórych ważne jest przedstawić tylko epickie aspekty rozgrywki, ale dla mnie liczą się właśnie takie pierdółki jak codzienne "życie".
    Trzymam kciuki. Zbierzesz opinie i zrób dobrego AARa :) Powodzenia
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie