Ziomowa architektura, czyli Renesans w Majnkrafcie

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez ziom14PL, 16 Grudzień 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    A więc Ziomek, zniewolony (lol wut?) lekcją WoKu na temat architektury Renesansu kręci nową serię (i może nawet ją skończy!). Póki co macie mój pierwszy filmik zrobiony w Camtastia Studio. Nie patrzcie na błędy, ok? :p

    [video=youtube;x-DcPz8_Kr8]http://www.youtube.com/watch?v=x-DcPz8_Kr8&feature=plcp&context=C301eabfUDOEgsToPDskJKUiMdP12pbYE4AKfv3LTr[/video]
     
  2. Legend

    Legend リヴェン

    Nie jestem zwolennikiem przenoszenia "realnych" budynków w świat Minecraft'a. Te piksele i szcześciany zabijają większość projektów, ale nie ukrywam również, że niektóre z tych konstrukcji mają też swój pewien urok.
    Odnośnie tego co tam sobie klockujesz to wypowiem się jak budynek będzie cały (nie ma sensu pisać czegoś w stylu: "O ! Jaka ładna kolumna."), ale nie podoba mi się fakt, iż tworzysz w trybie Wolnej Budowy (chyba tak to się zwie?), wolę standardowy tryb, ten mi podpada pod cheatowanie.
     
  3. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    Legend - mnie też, ale nie chciałem nagrywać czegoś w stylu "Patrzcie! Teraz będę kopał węęęęęęęgiel"
     
  4. Legend

    Legend リヴェン

    Nie oglądam filmików z Minecrafta, więc nie wiem jak to wygląda, ale mogę zapewnić, że nawet jeśli facet będzie przez 30 minut kopał węgiel, a przy tym przedstawi to w odpowiednio dobry sposób to z chęcią się skuszę.
    To tak samo jak z "Pulp Fiction", fabuła z założenia jest kiczowata, ale to jak została przedstawiona i jak pięknie łączy się z tym co serwują nam na ekranie czyni z całości genialny film, do którego wracam stosunkowo często (kilka razy na rok).
     
  5. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    [video=youtube;Nvg8W8Hsv7c]http://www.youtube.com/watch?v=Nvg8W8Hsv7c[/video]

    2 część Ziomowej architektury. Komentować i subować ;)
     
  6. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Jestem bardzo ciekawy jak ci wyjdzie dach :p bo jak się gdzieś rąbnąłeś ze ścianami to wyjdzie kiszka.
     
  7. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    Dach jest jeszcze w fazie planowania, czyli będzie w następnej części.

    P.S.
    Świetny avatar. Skąd masz? :D
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie