AAR Włosami

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez Fetta, 24 Maj 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Fetta

    Fetta Aktywny User

    Tak więc nadszedł czas abym do boju poprowadził potężne imperium włoskie! Włosy po raz kolejny zmiotą swoich wrogów z powierzchni Ziemi, zaleją ich falą dzielnej piechoty uzbrojonej w najnowocześniejsze karabiny i żującej gumę do żucia!

    After akszyn ryport bedzie grany na następujących zasadach:
    -bez czitów (haha, glupio tak pisac ale na tym forum calkiem sporo ludzi o czitach gada wiec zeby nie bylo - nie uzywam :lol: )
    -Hearts of Iron v 1.02 + DAIM axis mod (zeby za mna nie lagowali w postepach wojskowych lamuchy)
    -Very Hard/Super Agresor (tzn oba najwyzsze, nie pamietam jak sie agresywnosc najwieksza nazywa :p)

    Własne Modyfikacje
    mam super Grazianiego :lol: tzn zmienilem troche historie - moj Graziani podczas I wojny światowej był jeńcem niemieckim, ale ponieważ to zawsze mądry chłopak był to nie siedzial w lochu tylko gadal sobie z generalami itp itp no i poznal troche koncepcji walki odmiennych od ówczesnych standardów (tzn innowacyjnosc niemieckich dowódców - nocne szturmy, plan Schlieffena itp). W zwiazku z tym zmieniony zostal jego Max Skill (nie bazowy, tylko max zeby szybciej awansowal). Dlaczego? Lubie miec jednego dowodce ktorym mozna sie pochwalic :lol: a rownowagi to raczej nie zakłóci, bo poczatkowy skill mojego bossa to 2 :p No i zmienilem skill zespolowi badawczemu Graziani na 7 (ha! ale ma z dupy specjalnosci :D)

    Dobra to tyle z wprowadzenia

    Plan strategiczny: wyprzeć angoli z morza śródziemnego, odbić egipt, w afryce może dojść do Konga (może... :p)

    No i najważniejsze - motywować mnie! :D jak bede widzial ze tematem sie ludzie interesuja to bedzie mi sie chcialo grac a jak nie to pewnie mi sie po jakims czasie znudzi :p Od czwartku długi wykend i pewnie bede wolal na powietrzu szaleć niż przed kompem dla was zasuwać :D

    No, to zabieram sie do gry. Pierwszy update jutro albo pojutrze (dziś nie, jutro mam klasowke ktora zalicze semestr z geografii wiec troche sie musze pouczyć). Życzcie mi powodzenia :)
     
  2. Fetta

    Fetta Aktywny User

    Panowie! Bądźmy poważni!

    Tak więc wielka ekspansja potężnego państwa włoskiego rozpoczęła się.

    Pierwszym niepokojącym zjawiskiem była ekspansywna i imperialistyczna polityka Króla Bula z Etiopii - chodziły nawet plotki, że chodzi po wsiach i gwałci baby. Demokratyczny rząd włoski nie mógł tolerować takiego buractwa:
    Oto nota dyplomatyczna, którą ich szef/król/uhuakfe (nie wiem jak w etiopii mówią na Duce) dostał około trzeciego wschodu słońca od stworzenia świata (etiopczycy nie za dobrze liczą, jak sie pogubią to odliczają dni od nowa - dane wywiadu włoskiego i ministerstwa propagandy).

    Czwartego wschodu słońca od stworzenia świata w niezależnych gazetach włoskich pojawił się taki oto komentarz:
    I fotka szefa, którą niestety jakiś maluch pomazał
    [​IMG]

    Tym krzepiącym akcentem kończymy dzisiejszy odcinek serialu.

    Ps. Podobno Benito zapuscil dredy! (ale na razie chowa je pod czapka)
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie