Aktualnie gram....

Temat na forum 'CK - AARy' rozpoczęty przez GreyRat, 8 Luty 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Artafrates

    Artafrates Ten, o Którym mówią Księgi

    Bowiem gra bez żadnych utrudnień czy to modów czy postanowień gracza jest totalnie banalna i nudna.
     
  2. yaey

    yaey User

    http://w122.wrzuta.pl/obraz/powieksz/9yxi1Kcny8n
    http://w122.wrzuta.pl/obraz/7cSsQFRADyL/ck_polska_rus

    Moja rozgrywka. Kontynuacja. Władca Polski posiadający 26 tytułów królewskich, jest jedynym chrześcijańskim królem na świecie (w grze). Screeny zrobione, gdy pokonał króla Rusi (i czegoś tam jeszcze), który kontrolował cały Wschód - ostatni konkurent do całkowitej supremacji. To była krwawa i długa (wieloletnia) wojna, w której mnóstwo bitew dowodził sam monarcha. Oczywiście jednocześnie było wiele innych wojen.

    Dodam, że niby jest legatem papieskim, ale nie ma ikonki z "krzyżem", a już drugi raz dostał (być może po ponownym wczytaniu gry będzie to widniało - wtedy często przyznaje na nowo, a papieżem jest Polak - nomen omen, po niedawno przegranej wojnie z polskim imperium). Gram bez czitów, a sama rozgrywka, i jej wynik, dał mi sporo satysfakcji. To mimo wiadomego faktu, że nawet zaczynając jednorprowincjonalnym hrabstwem, można mieć dowolnie dobre wyniki, przy trybie normal/normal.

    Kontynuuję rozgrywkę bo ciekawi mnie najazd Mongołów, co będą sobą reprezentować (nigdy nie grałem aż tak długo, bo wcześniej świat był w większości i tak podbity). Obecnie, po wyniszczających wielu wojnach, mam milion ludzi pod komendą, prestiżu 150 tyś, a pobożności 3tys, co daje efekt, że reputacja błyskawicznie się odnawia. Serio za bardzo nie ma co już robić na mapie, bo w większości moja, jedyna nadzieja w Mongołach.

    Ps: Wnuczek władcy, przyszły pretedent do tronu, jest zestresowanym ślepym geniuszem - woli nie widzieć hord, z którymi być może przyjdzie mu się zmierzyć. :)
     
  3. Tleilaxu

    Tleilaxu Ten, o Którym mówią Księgi

    ustawienia gry: normalne
    moja druga gra w CK (wcześniej 30 lat Polską)
    Samojedzi, (brązowe) 1095
    Reakcja pogańska na Rusi (kraje oznaczone literką "p" są pogańskie (władcy),
    [​IMG]
    plan:
    zwiać na zachód przed mongołami
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie