CK2 - Zawieszanie się lub wywalanie gry - wątek zbiorczy

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez Ouragan, 3 Marzec 2012.

  1. moskal

    moskal Опричник

    Zatem spróbuj znaleźć jakiś program do konserwacji komputera, aby sprawdził czy nie masz jakiś nieaktualnych
     
  2. Vigorius

    Vigorius Ten, o Którym mówią Księgi

    Zapomniałem dodać, że mam zainstalowany Advanced systemCare wraz z modułami odpowiadającymi za: jeden to antywirus, drugi to swobodne odinstalowywanie, trzeci aktualizator sterowników, a ostatni to defragmentator. Co do sterowników to właśnie wszystkie mam najnowsze, wraz z różnymi wtyczkami. Próbowałem zainstalować te z twojego linku, bo wydawały mi się inne. Tak więc wszystko najnowsze wraz z systemem. A problem nadal występuje. Warto zaznaczyć, że ten sam problem mam również z najnowszą wersją Stellaris, w którego gram od niedawna. Inne gry typu Skyrim, Obcy: Izolacja, World od Warcraft, karcianka Hearthstone, Civilization V, czy nawet Gothic działa bez żadnych problemów. Powyższy program ma licencję na wersję PRO, więc wykorzystuję max ich możliwości.

    Problem_2.png
     
    Ostatnia edycja: 6 Listopad 2016
  3. moskal

    moskal Опричник

    Skoro problem jest też ze Stellarisem to spróbuj usunąć pliki gier Pdxu z Moich dokumentów.
     
  4. Vigorius

    Vigorius Ten, o Którym mówią Księgi

    Tak właśnie zrobiłem i nic to nie dało.
     
  5. moskal

    moskal Опричник

    No to pozostaje jedynie napisać bugraport na Paradoxplazie, z uwagą że rzecz dotyczy też innych gier Pdx.
     
  6. Ja.

    Ja. Nowy

    Dzień dobry.
    Chciałbym zgłosić problem polega on na tym gdy włączam grę ona się wczytuje a tu nagle niczym grom z jasnego nieba zamiast się włączyć wyłącza się ot tak.
    Próbowałem to naprawić ale bez skutku.
    Oto co zrobiłem:
    -kilka razy (albo wiele) od nowa instalowałem grę,
    -kilka razy od nowa instalowałem Steam ,
    -niedawno spróbowałem włączyć grę z folderu w którym była zainstalowana,
    Proszę o pomoc, przepraszam jeżeli napisałem to w złym temacie.
     
  7. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Ustaw na Steam wersję gry na angielski. Właściwości -> Język -> Angielski
     
  8. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Lub katalog cache, obie odpowiedzi w poście nr 65 masz dokładnie opisane i są najczęstszymi rozwiązaniami problemów.

    Wysłane z mojego BlackBerry Priv przy użyciu Tapatalka
     
  9. Ja.

    Ja. Nowy

    Mam nadzieje ze nie zabrzmi to obraźliwie,ale nie jestem pewien czy to było do mnie ale tak czy tak dziękuje i sprawdzę ową pomoc.
     
  10. Ja.

    Ja. Nowy

    I jeszcze jedno dodam problem zaczął się od aktualizacji.
     
  11. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Dlatego wspomniałem powyżej o tym w których postach wcześniejszych podane było rozwiązanie.

    Problem po aktualizacjach masz przeważnie z niezgodnymi modami do gry z daną wersja, nie dostosowanym tłumaczeniem o ile ktoś wgrywał, lub śmieciami w katalogu cache.
    Wszystko to było omawiane wcześniej jak i w postcie który podałem.

    Wysłane z mojego ONEPLUS 3 przy użyciu Tapatalka
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie