Dodatkowe emblemy do nation designera EU4

Temat na forum 'EU IV - Pomocy!' rozpoczęty przez nilats, 13 Marzec 2017.

  1. nilats

    nilats Nowy

    Witam. Chciałem dorobić sobie do nation designera kilkanaście emblemów według tego tutoriala - o ile załączony przez autora plik zrobionego przez niego przykładowego moda z 134 emblemami, to gdy ja chcę sobię dorobić emblemy, to nie chcą mi działać :/ Ktoś wie jak zrobić żeby własne emblemy działały?
    Jeśli to będzie do czegoś potrzebne, tu : https://megawrzuta.pl/download/114cf42e22afde55af8fdedf87b33e6d.html jest link do pobrania doklejonych emblemów
     
  2. moskal

    moskal Опричник

    Plik *.mod nie powinien zawierać "archive" tylko "path" jeżeli robisz odniesienie do moda ulokowanego w folderze

    Kod:
    name="More Flags"
    path="mod/more flags"
    tags={
    	"graphics"
    }
    picture=""
    supported_version="1.19.*.*"
    
    [​IMG]
     
  3. nilats

    nilats Nowy

    Dzięki (już poprawione archive na path :) ), ale co zrobić, żeby można było wybrać więcej niż 120 emblemów? :p
     
  4. moskal

    moskal Опричник

    Z tego co wiem - nie da się. Jest to górna granica wynikająca z tego jak napisany został skrypt
     
  5. nilats

    nilats Nowy

    No cóż, szkoda :( Dziękuję za pomoc :)
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie