Dzień z życia pachołka- aar

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Simoners, 12 Marzec 2011.

?

Nowy sezon?

  1. NIE!

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  2. Zobaczymy czy tym razem się nie zakończy szybko

    0 głos(y/ów)
    0,0%
Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Parysus

    Parysus User

    Współczuje. To niebieskie to Lapis Lazuli. Graj dalej na tym samym świecie.
     
  2. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Dzięki za przypomnienie, a coś ciekawego można z tym zrobić?
     
  3. Elas

    Elas Genialdo

    To jest niebieski barwnik.
     
  4. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    graj dalej a lapis działa jako barwnik jak będziesz robił z wełny wielką krowę stojącą obok mojej świątyni to przyda ci się na łaty:p (wybaczę ze nie będzie ona fioletowo-biała:D)
     
  5. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Odcinek 5- Kilka śmierci i nowa budowa​


    Simoners będąc niedaleko jądra Ziemi wpadł w lawę, to samo stało się z jego 2 wcieleniem, które zginęło dopiero za 3 razem to sukces godny Beara Gryllsa, Alpejskiej Milki i Mhrocznego Iperatora razem wziętych. Trzecie wcielenie nie pamiętało kim było więc widząc dom Simoners otworzył i wziął najfajniejsze rzeczy. Odszedł jak najprędzej stamtąd i kiedy znalazł dobre miejsce zbudował ziemiankę i ruszył wgłąb Ziemi. Udało mu się przeżyć i gdy wyszedł mógł zacząć budowę czegoś wielkiego. Najpierw postawił swój znak na wodzie

    [​IMG]

    Potem zaczął podkładać fundamenty. Jedną część przeznaczył na rolnictwo resztę na budowę

    [​IMG]
    Za kreską teren do budowy, a tam gdzie stoję to tereny rolnicze​


    Wiem, że krótkie ale moje 3 posty wcześniejsze się nie dodały...(w grze minęło gdzieś 8 dni)
     
  6. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Kurde, każdy zaczyna mieć własne logo... ja też muszę coś wymyślić....
     
  7. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja nie mam( przynajmniej na razie:twisted:) i jakoś daje radę:D
     
  8. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Konkurs na nazwę miasta i poszczególnych budynków i rzeczy. Aktualnie jest Simonsja jednak najlepsza propozycja zostanie przyjęta.

    Oto miasto w 1 fazie rozwoju

    [​IMG]

    Na różowo logo i stawy. Jak na razie bez nazwy

    Na zielono pkt obserwacyjny i mieszkanie (tutaj nie warto nazywać)

    Na fioletowo strefa przyrodnicza (brak nazwy)

    Na żółto sklep (bez nazwy)

    Na niebiesko 1 trasa kolei (bez nazwy)

    Każdy może dać tyle propozycji ile chce, ale nie mogą być ani obraźliwe ani zanadto nieprzyzwoite :)
     
  9. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Odcinek 6- Oprowadzenie

    Simoners mając za sobą połowę 1 etapu budowy miasta postanowił odpocząć od budowania i coś powydobywać. Niestety trafiał tylko na małe złoża żelaza.

    Kiedy znudziło się mu już ciągłe szukanie igły w stogu siana postanowił dokończyć 1 etap budowy miasta.

    Do powstałych już budynków:
    Sklep
    Znak i stawy
    Dom z pkt widokowym
    Strefa przyrody

    Doszły:
    Administracja
    Domek drwala
    Mury

    Oto ostateczny wynik prac

    [​IMG]

    Mając pewność, że nic mu już nie grozi postanowił wyprodukować podróbkę MTV Cribs, ale wyszło Jak oni mieszkają(?).

    Widząc iż ma możliwość robienia tylko i wyłącznie zdjęć postanowił do każdego dodać coś od siebie. Tak więc zapraszam na pokaz

    [​IMG]

    No to jest ten, no.... znak... właśnie, albo logo hmm nie wiem. Jest dla lansu i takie krowy i owce mogą tylko patrzeć. To w okół to ten no tamten... ku..kuryku no zbiornik wodny... prawda. Ja sobie mogę pływać bez żadnych problemów prawda.

    Pasjonująca wypowiedź naszego bohatera. Widać samotność mu nie służy.

    Teraz czas na pierwszy budynek

    [​IMG]

    To jest domek ogrodnika, ale pełni rolę domku rezerwowego.

    [​IMG]

    To jest administracja przygotowana z myślą o przyszłych mieszkańcach. Najbardziej kól jest szklany dach, prawda...Obok jest sklep, ale nie warto pokazywać zdjęcia, bida straszna, kryzys prawda...

    [​IMG]

    Takie cuś każdy chce mieć, ale to tylko dla mnie. Można tutaj uprawiać kaktusy, drzewa, a nawet zboże

    [​IMG]

    To 1 piętro domku, drugie podobne, ale tam jest tylko kilka obrazów i łóżko więcej

    Na koniec został punkt widokowy.

    [​IMG]

    Jestem z tego dumny, mam wgląd na okoliczne ziemie, mogę planować podboje i kolonizację

    Podboje? Tylko kogo i czego?

    No ja muszę iść spać specjalnie dla was Simoners w MTV Jak oni mieszkają(?)

    Etap 2:
    Budynek sakralny
    Coś dla Alpejskiej, Mhrocznego i Quota
    Terytorium x2
     
  10. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    fajnie to wygląda:D coraz ładniej coraz ładniej Alpejska Milka otacza cię swoją opieką i chętnie służy radą:D
     
  11. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Mhroczny Imperator Kentucky radzi - dokonaj konkwisty przeciwnego wybrzeża! :eek:k:
     
  12. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Takie pytanie do Was, czy opłaca się już podnieść poziom trudności czy rozbudować dalej miasto i czy zmieniać texturepaka na johnasmitha v7 ?(chyba, że macie lepsze propozycje)
     
  13. McDonald

    McDonald User

    Zmień na HD texturepack :)
     
  14. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Nie używajcie teksturapaków, teksturapaki są złe.
    Rozbudowuj miasto przy poziomie trudności!
     
  15. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

  16. gall2

    gall2 Ten, o Którym mówią Księgi

    E, a co to zmienia? Na widok cripera (gotowego do wybuchu) koło Twojego odpicowanego budynku tętno Ci skacze bardziej niż przy tych wszystkich piłach, residentach evilach i innym dziadostwie :p.
     
  17. Artafrates

    Artafrates Ten, o Którym mówią Księgi

    Co by nie powiedzieć, ale criper z tej texturki jest paskudny, zdecydowanie ładniejszy jest ten z dobrej domyślnej minecraftowej texturki.
     
  18. Peeguła

    Peeguła Ten, o Którym mówią Księgi

  19. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Mam do was parę 2 pytania

    Czy kontynuować aar jeśli nie mam pomysłu co Wam pokazać? (wiem, że dobry to on nie jest no ale cóż)

    Jeśli grać dalej to co Was by interesowało?
     
  20. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Po prostu graj ;)
     
  21. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Graj i pokazuj co robisz i jak sobie ułatwiasz życie. Tak jak ja. Ja idę zgodnie (no prawie bo wprowadziłem lekką fabułę) z podstawową regułą AARa czyli relacjonowanie rozgrywki i tobie tez to proponuje.

    Życzę weny i powodzenia:)
     
  22. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Mam chwilowy brak weny i gram w Civ'a 4 więc odcinek prędko nie będzie
     
  23. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    A pod rzuciłbyś mi seva to bym się pobawił jak akurat nie będzie mi się chciało robić AARa:D
     
  24. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Może pogram jeszcze trochę tyko jeśli umrę od lawy następny raz to kończę. Można powiedzieć, że grając w Medievala II, oglądając Chińczyka i śpiąc mam jakiś zalążek pomysłu.
     
  25. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Odcinek 6- Oblężenie

    Królestwo Simone rosło w siłę gospodarczą i militarną. Powstawały nowe budynki oraz mur wysoki na 3 klocki. Nie był to może cud, ale zawsze stanowił przeszkodę dla spodziewanego ataku zwierząt i legendarnych potworów oto lista:
    "Zielony"- jednostki tego typu przystąpiły do oblężenia Ketungradu jednak zostały zniszczone po ciężkim boju

    "Charczoły"- dotychczas jedynie wspierały zielonych. Siła nieznana

    "Koski"-j/w

    "Syczoły"- j/w

    Kiedy utworzono spis król zorientował się iż ma strasznie dużo drewna. Postanowił coś z tym zrobić. W jego zamyśle miał powstać drewniany obiekt dla treningu sportu o nazwie piłka nożna. Boisko posiada 2 trybuny z 3 rzędami miejsc stojących. Było budowane przez 2 dni. Pod koniec dnia na horyzoncie pojawiły się jednostki charczołów. Król szybko wycofał się do "bezpiecznego" miasta.

    "To dopiero początek"
    Kiedy król wszedł do miasta przez południową bramę został zaatakowany przez zielonego. Ten wybuchł, ale jedynie zranił króla. Kiedy nastała cisza do portu dobił statek charczołów i zielonych z którego wyszedł desant w postaci 2 zielonych i 2 charczołów. Zaskoczyli króla i uszkodzili część niedawno wybudowanego kamiennego budynku przeznaczonego dla ambasadorów.

    [​IMG]Szkody​

    Przez kilkadziesiąt następnych minut panował spokój więc król postanowił się rozejrzeć. Wszedł na strażnicę i oto co ujrzał

    [​IMG]Armia syczołów gotowa do ataku na niepodległy naród!​

    Król postanowił cenne rzeczy schować i postanowił rozprawić się z wrogiem. Podszedł na mur nad bramą i kiedy miał zacząć zabijać wroga został zaskoczony przez atak oskrzydlający zielonych oraz skok syczołów, a nawet ostrzał (niecelny) kostków. Ledwo uszedł z życiem, ale udało mu się przeżyć.

    Teraz nadeszły dni wątpliwości czy aby na pewno jest bezpiecznie...

    Koniec
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie