Dzień z życia pachołka- aar

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Simoners, 12 Marzec 2011.

?

Nowy sezon?

  1. NIE!

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  2. Zobaczymy czy tym razem się nie zakończy szybko

    0 głos(y/ów)
    0,0%
Status Tematu:
Zamknięty.
  1. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Rozkręńć mikro i sprawdz czy kable są ok ,ja tez tak mialem więnc zlutowałem i teraz działa.
     
  2. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Odcinek nr.1: Dobre złego początki

    Pachołek który jakimś cudem został znowu przeniesiony na nowy świat. Zaraz po wybudzeniu się ze snu czy tam zemdlenia jego oczy ujrzały drzewo na pisaku oraz mocno świecące Słońce.

    [​IMG]

    -Co do ...
    -Nawet nie dokańczaj bo spotka Cię kara

    Powiedział jakiś głos w głowie pachołka.

    Kim bądź czym ty jesteś? w głowie zadał to pytanie, ale o dziwo otrzymał odpowiedź
    Sumieniem idioto, a ty co myślałeś, że jakimś czymś co nie jest z tego świata?

    Pachołek po chwili odpoczynku ruszył dalej w poszukiwaniu surowców, żelaza, węgla czy innych rzeczy. Jedyne co znalazł to żelazo, drewno, kamień i pasek dużo piasku.

    [​IMG]

    Jednak potem znalazł coś bardzo ciekawego. To była dmuchawka, a do niej strzałki. Pachołek postanowił sprawdzić czy są zatrute i strzelił parę razy do owiec efekt był lepszy niż sądził. Owca po oberwaniu 1 strzałką zaczęła tracić siły i w końcu umarła

    [​IMG]

    Potem nadszedł czas na zbudowanie brzydkiego domku i rozpoczęcie nowego niekoniecznie lepszego życia.

    Wiem, że krótko ale jestem na wyjeździe i na laptopie za fajnie się nie pisze :D
     
  3. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Wiadomo jaki mod xD A multi AAR bedzie?
     
  4. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Póki co jest on tak jakby zawieszony. Przyznaję się to z mojej winy. Nie mam trochę czasu na ogarnianie filmików a zmuszanie się do robienia ich owocuje tym, że jeszcze mniej chce mi się za to zabierać:( Nie wiem co z tym będzie może ruszymy z tym a może projekt przepadnie zanim się dobrze rozkręci:( Nie wiem niczego, nie jestem w stanie z swojej strony też niczego obiecać tak więc jeśli coś to całą winę biorę na siebie.
     
  5. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Minecraft w moim wydaniu powraca po raz... dajcie chwilę. Dobra powraca po raz 3 teraz jednak będę tylko prezentował budowlę i ewentualnie nagrywał budowę mniejszych obiektów. Na początek poszedł Zikkurat który oczywiście nie wygląda tak samo bo ciężko kilka rzeczy było zrobić.

    Piszcie co proponujecie następne, a może jeszcze dzisiaj to wrzucę, albo co zmienić. Ja osobiście myślę nad wybudowaniem piramidy, a po niej Świątynię Jerozolimską.

    [video=youtube;ONMYJ-R05WI]http://www.youtube.com/watch?v=ONMYJ-R05WI&feature=feedu[/video]
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie