Dziennik Rozbitka

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Nyslion, 24 Sierpień 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Banas

    Banas Ten, o Którym mówią Księgi

    MOże i dobry pomysł ale narazie chyba rozbitek nie może znaleźć lawy ;P
     
  2. Nyslion

    Nyslion User

    Mam w kopalni jeziorko lawy, ale jakoś mam uraz do fos z lawy. Jak będę robił mur z kamienia, to pomyślę z czego zrobić fosę. A to szare/białe na mapce to lód i śnieg.
     
  3. wiktorx10

    wiktorx10 Aktywny User

    wylej wodę w rogach fosy i zrób z pistonów zgniatarkę w miejscu w którym woda będzie się kończyć;)
     
  4. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Siało możesz ten rów wypełnić lawą i zrobić w ten sposób maszynkę na potworki:) Tylko musiałbyś to tak rozkminić aby Ci się itemy nie spalały ale to chwila roboty:)
     
  5. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Ja często (nawet bardzo często) używam pistonów do rożnych bram i tajemnych wejść/wyjść no i mam nadzieje ze takich mechanizmów w przyszłości będzie więcej :)
    PS.Z normalnych pistonów tez da się zrobić bramę ale jest bardzo skomplikowana w budowie.
     
  6. Nyslion

    Nyslion User

    Dziennik Rozbitka
    Odcinek XII​


    Wybudowałem kamienny mur przystający do wału ziemnego. Widok od wewnątrz fortu.
    [​IMG]


    Widok od zewnątrz na otwartą bramę.
    [​IMG]


    Rów forteczny napełniłem wodą.
    [​IMG]


    Fosę pokierowałem, aby płynęła w wyznaczonym kierunku.
    [​IMG]


    Do fosy wpadają zwierzęta i potwory.
    [​IMG]


    Kierowane są do wykopanego otworu.
    [​IMG]


    Gdzie są zabijane przez lawę.
    [​IMG]


    Widok na przygotowaną pułapkę.
    [​IMG]


    Przedmioty z zabitych stworzeń wpadają niżej.
    [​IMG]


    Dalej kieruje je woda.
    [​IMG]


    W środku fortu zrobiłem zejście po zdobyte przedmioty.
    [​IMG]


    Gdy jakiś przedmiot znajduje się na dole, to wysuwa się czerwona wełna.
    [​IMG]


    Na płytce naciskowej znajdowała się pieczona wieprzowina.
    [​IMG]
     
  7. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Sprytnie pomyślane! A ten kompas z mapą w rogu ciekawie wygląda.
     
  8. Legend

    Legend リヴェン

    Mechanizm jest autorski czy gdzieś na youtubie widziałeś ? Jeśli to drugie to możesz uraczyć człowieka linkiem ?
     
  9. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Woah, przez tydzień mnie nie było i tyle do nadrobienia... Będę długo czytał, a jeszcze inne aary. Coz będę miał co robić przez najbliższe kilka dni :D
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie