Feralny rok 1794. - I Rzeczpospolita AAR od 1936

Temat na forum 'HoI - AARy' rozpoczęty przez Tobi, 8 Listopad 2010.

?

Jak dalej powinny potoczyć się losy I Rzeczypospolitej.

  1. RP - duży nabytek. Rep. Rosyjska - mała.

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  2. RP - średni nabytek. Rep. Rosyjska - średnia.

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  3. RP - mały nabytek. Rep. Rosyjska - duża. Półautonomiczne Buałoruś i Ukraina.

    0 głos(y/ów)
    0,0%
  4. RP - bez nabytku. Rep. Rosyjska - bardzo duża.

    0 głos(y/ów)
    0,0%
Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Tak. Co prawda popadłem w lekką apatię względem obu moich AARów ale data wydania odcinka jest coraz bliższa. Powiem tak. Na razie myślę raczej, że jak zapowiedziałem powstaną podporządkowane Rzeczypospolitej państwa ale na wschodzie. Więcej na razie zdradzić nie mogę.

    Co więcej, chciałbym ci podziękować, za ten rozbudowany komentarz. Swoją drogą całkiem fajne te nazwy. :eek:k:

    Myślę, że jednak Rzeczpospolita nie jest krajem, który będzie od tak narzucał swoją wolę sąsiadom. Bądź co bądź Królestwo Węgierskie to nie to samo co ZSRR.
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie