HoI IV - Szybkie pytania

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez Tom Funki, 7 Czerwiec 2016.

  1. lysy

    lysy Panzer Legion

    Może za mało produkujesz sprzętu, który jest na wyposażeniu dywizji? A może przydzieliłeś priorytet na kierowanie uzbrojenia do uzupełnień i przewrotów? Może nie masz ludzi do nowych dywizji?

    PS. Swoją drogą ciężko wyczuć gdzie leży Twój problem, bo napisałeś post na trzy linijki, z czego jedno zdanie zajmuje 99% tekstu. Może bardziej po polsku opisz sytuację, to i antidotum może ktoś wymyśli;)
     
  2.  
  3. DawsonX

    DawsonX Nowy

    I tak mam zrobione tylko że te symbole skrzynki sa juz zapelnione czy pokryte. Ludzi mam, sprzet tez, piorytet na maksa ustawiony, chodzi mi o to ze wlasnie ten symbol gwiazdki jest caly czas na takim poziomie jak na obrazku post wyzej
     
  4. lysy

    lysy Panzer Legion

    Wrzuć może screena.
     
  5. DawsonX

    DawsonX Nowy

    [​IMG]
    Sprawa wyglada tak uzupelnienia i modernizacje mam ustawiona na najnizszy priorytet. Ludzi potrzebnych do stworzenia dywizji mam, zaopatrzenie i sprzet dostarczone i pokryte. Problem jest zaznaczony na obrazku czerwonym kolorem. " Szkolenie jednostki" przez caly czas jest na poziomie 0 %. Z uplywem czasu w grze nic nie wzrasta, nie wiem co robic.
     
  6. Irkuck

    Irkuck Nowy

    Szerokość bojowa 20 czy 40 to jest jakaś różnica??
     
  7. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    Jest. Każda bitwa w zależności od terenu/technologii/bonusów ma różną rozpiętość. Załóżmy że nasza bitwa ma rozpiętość 40 - wolał byś mieć w niej jedną dywizje która zada 50 damage czy 2 które zadadzą po 30 każda? To tak w kosmicznym skrócie i wielkim uproszczeniu. Jeżeli interesuję Cię walka lądowa radzę również przeczytać:
    Kod:
    http://pl.hoi4wiki.com/Walka_l%C4%85dowa
     
    jasniok i Irkuck lubią to.
  8. filip133

    filip133 Ten, o Którym mówią Księgi

    Miał ktoś problem z wywalaniem do windows po zakończeniu konferencji pokojowej? Grałem sobie Argentyną, podbiłem Urugwaj i po negocjacjach pokazuje się "obliczanie efektów" i wywala do pulpitu...
    Może to dlatego że grałem z modem z workshop steam Enhanced Peace Conference AI... Albo miałem za dużo różnych modów nawłączane, może teraz trzeba grać bez modów albo uważniej je dobierać, żeby wszystko chodziło ok :/
     
  9. filip133

    filip133 Ten, o Którym mówią Księgi

    Więc chyba nikt nie miał takich problemów :p Widzę więc, że muszę nową rozgrywkę bez żadnych modów zacząć, to może mnie ominą problemy..
     
  10. Garen

    Garen Ten, o Którym mówią Księgi

    Jakie kraje są najlepsze do PvP? Ewentualnie gra gdzie będzie 3 graczy przeciw sobie grać, lub nawet 4
     
  11. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Czy atomówki działają już poprawnie?
     
  12. rarek1201

    rarek1201 Nowy

    Witam, w jaki sposób mogę opuścić frakcję Osi grając Rzeszą? U mnie ta opcja jest nie podświetlona.
     
  13. moskal

    moskal Опричник

    Nie. Przywódca frakcji nie może jej porzucić. Masz kilka focusów i eventów, które zmieniają Oś na coś innego, możesz przerypać wojnę, ale inaczej się nie da.
     
  14. rarek1201

    rarek1201 Nowy

    A mogę kogoś wyrzucić? Jeżeli tak to w jaki sposób? Np poprzez zwiększenie popularności demokratów i dokonanie przewrotu? Albo zmiane własnej ideologii?
     
    Ostatnia edycja: 19 Luty 2017
  15. moskal

    moskal Опричник

    Jedyną notkę jaką znalazłem na ten temat, to że musi być mniej niż -75 relacji.
     
  16. rarek1201

    rarek1201 Nowy

    Dzięki za info.
     
  17. moskal

    moskal Опричник

    Widzowie pewnego polskiego jutubera zachęcali go, by zrobił nową serię w HoI4. Ten na live puścił im z obserwatora trzy gry pod rząd, by pokazać że tam nikt nic nie ogarnia. I tak trzy razy pod rząd Włosi nie mogą podbić Etiopii...

    [​IMG]

    Pytanie - czy to ten gościu ma pecha czy to jest aktualnie norma?
     
    jasniok i Sidorf lubią to.
  18. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Nigdy mi się nie zdarzyło.
     
  19. Cutizzini

    Cutizzini User

    Na obserwatorze w singlu dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Też mi się nigdy nie zdarzyła taka sytuacja z Etiopią.
     
  20. Co może być przyczyną a mianowicie od kilku dnie nie mogę zagrać HOI 4 ze względu na ciągła pauzę pomimo zresetowania gry a nawet ponownej instalacji ?
     
  21. Garen

    Garen Ten, o Którym mówią Księgi

    Które państwo jest teoretycznie i praktycznie najtrudniejsze? Etiopia musi być zjedzona na początku gry czy jakieś Luksemburgi czy inne Bhutany?
     
  22. krzan20

    krzan20 Znany Wszystkim

    @tigerland83
    Polecam sprawdzić spójność plików gry, najpopularniejsza opcja i myślę, że skuteczna.
    @Garen
    Jak dla mnie, jest nim Albania. Włosi będą chcieli Cię zjeść, a ty sam praktycznie nie masz możliwości obrony.
     
  23. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    Po zakończeniu wojny zostały mi jednostki na terytorium obcego państwa(wyspie). Z racji braku zaopatrzenia mają organizację 0 czyli transport morski odpada. Nie otrzymam też od tego państwa zgody na przemarsz. Da się je jakoś ewakuować czy zostaje kasacja i odtworzenie ich w kraju z odzyskanego sprzętu?
     
  24. Damazy

    Damazy User

    Witam,

    Czy ktoś się orientuje czy (i jak) można przekazać okręty sojusznikowi?

    Pozdrawiam serdecznie.
    Damazy
     
  25. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Witaj, kopę lat :)

    O ile się nie mylę, to nie ma takiej możliwości. W ramach Lend-Lease możliwe jest przekazanie tylko konwojów.
     
    Damazy lubi to.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie