HoI IV - Szybkie pytania

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez Tom Funki, 7 Czerwiec 2016.

  1. RX4

    RX4 User

    Musisz mieć dominacją morską na akwenie/akwenach przez które będzie płynął desant. Musisz umieścić na nich swoją flotę z zaznaczoną opcją znajdź i zniszcz albo patrol. A co do desantu to nie musi być port-port. Desant musi wyjść z portu ale lądować może w dowolnym miejscu wybrzeża i w tej sytuacji super sprawdzają się jednostki marine.
     
  2. AnoraX

    AnoraX User

    Czy jednostki zrekrutowane za pomocą manpowera marionetki i mojego wyposażenia zwiększają autonomie marionetki kiedy biorąc udział w walce ?
     
  3. FaceMob

    FaceMob Znany Wszystkim

    Ale kolega napisał, że ma 1938 rok, i chyba nie jest w stanie wojny. Chce zrobić tylko transport. Ze swojej prowincji do swojej.Dywizje idą do prowincji z portem i klikasz na kolejna prowincje z portem gdzie mają zostać przetransportowani.
     
  4. Damazy

    Damazy User

    Witam,

    Ktoś wie co mam ustawione nie-tak?

    upload_2017-7-8_13-29-31.png

    W sumie to większość eventów z modów właśnie przytłacza taką ilością/jakością opisu.
    _____________

    Ok, po zainstalowaniu GFX z Blackice efekt mam taki że ikonka z "image pending" zmieniła mi się na zdjęcie Białego Domu.

    Dalej nie mam opisu oraz czym różnią się między sobą dostępne opcje.

    _____________

    Ok, zmiana języka i wszystko działa - sorry za spamm :D

    Pozdrawiam.
    Damazy
     
    Ostatnia edycja: 8 Lipiec 2017
  5. Garen

    Garen Ten, o Którym mówią Księgi

    Można anektować subjecta? Albo wyzwolić chociaż żeby go zjeść. Gram sobie Mongolią w Kaiserreich i tam połowa politycznych focusów jest zablokowana, bo nie podbiłem Ma, tylko mi sie poddali, co dało bez rozlewu krwi pare prowincji, ale widocznie trzeba krwią i żelazem je odbierać
     
  6. krzan20

    krzan20 Znany Wszystkim

    Bodajże tylko z DLC Together for Victory można anektować subjecty.
     
  7. Garen

    Garen Ten, o Którym mówią Księgi

    A jak dokładnie?
     
  8. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    W zakładce zarządzanie poddanymi masz pasek postępu, jak na niego najedziesz, to zobaczysz za co obniża się autonomię.
     
  9. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Sprawa wygląda tak: gram na modzie Road to 56 i jako demokratyczna Francja walnąłem Niemcy z celem Puppet na Rzesze. Wojnę wygrałem, Niemcy poszli jako puppet, ale bordergore dało mi raka i wczytałem sejwa 3 godziny przed kapitulacją Włoch i tym samym przed konferencją pokojową... I oto opcja "Puppet" znika mi z opcji pokojowych -.- Oczywiście jako demokratyczny kraj nie mogę tego robić bez w okienku kraju, tylko muszę mieć cel, a takowy po pierwszej konferencji zniknął.
     
  10. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    Tuż przed konferencją pokojową otwierasz tyldą konsole wpisujesz " set_ruling_party f "
    Po konferencji zaś wracasz do stanu poprzedniego komendą " set_ruling_party d "
     
  11. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Lukigl ale ja chcę Niemcy jako demokratycznego puppeta...
     
  12. lukigl

    lukigl Znany Wszystkim

    To po pokoju gdy jest faszystowskim pupetem wpisujesz " tag GER " następnie " set_ruling_party d " a na koniec " tag FRA " i już
     
  13. FaceMob

    FaceMob Znany Wszystkim

    Może dlatego twórcy dali Ci wybór, byś w przypadku wojny nie płakał że Ci armia zatonęła bo wybrali najkrótszą drogę do portu i przez morze, a nie obeszli terenem na około...
     
  14. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    To w tej grze da się płakać z innego powodu niż idiotyzmów AI?
     
  15. FaceMob

    FaceMob Znany Wszystkim

    Jak widać można :D
     
  16. FaceMob

    FaceMob Znany Wszystkim

    Teraz ja mam pytanie. Z tego co pamiętam to w HOI 3 po tym jak nas pokonano można był ograć dalej, podobnie jak w HOI4. Tylk ow HOI 3 można było zrobić powstanie. Czy w HOI 4 też można?
     
  17. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

  18. krzan20

    krzan20 Znany Wszystkim

    Teoretycznie się da/dało (prawdopodobnie to naprawili). Po porażce można włączyć tryb obserwatora, a z trybu obserwatora wybrać nowe państwo. Nie da się wybierać tych, które skapitulowały, ale wszelkie inne są dostępne. Ostatni raz testowałem to na Ironmanie i dzięki temu zrobiłem kilka achievementów.
     
  19. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Sprawa jest następująca:
    Nie mam przycisku do konwersji sprzętu. Nie wiem czemu. Jak odpalam grę bez żadnych modów, to go nie ma, ale jak odpalę np z modem Road to 56, to się pojawia. Jakieś pomysły?
    Tak, mam wymagane DLC.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie