HoI3 - Bugi i sposoby ich obejscia

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Modes, 14 Sierpień 2009.

  1. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    To sprawdź w katalogu osobistym z appdata (jest domyślnie ukryty jakby co), rzadko tam cokolwiek trafia, ale może masz jakąś dziwną konfigurację systemu.
     
  2. Kubacki99

    Kubacki99 Znany Wszystkim

    Mógłbyś podać Dokładną lokalizację?
     
  3. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    C:\Users\*****\AppData\Local\Paradox Interactive

    Coś w tym stylu
     
  4. Kubacki99

    Kubacki99 Znany Wszystkim

    Ten folder jest pusty. Aghhh
     
  5. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Sprawdź jeszcze katalog Roaming.

    C:\Users\*****\AppData\Roaming
     
  6. Alternative

    Alternative Ten, o Którym mówią Księgi

    Na pewno w folderze z grą (np. C:\Program Files\Paradox Interactive\Hearts of Iron III Gold) nie ma folderu Screenshots? Dziwne bardzo...
     
  7. Kubacki99

    Kubacki99 Znany Wszystkim

    Screenshots jest, ale nic W nim nie ma
    Goliat: Tam też sprawdzałem.
     
  8. Karyma

    Karyma Aktywny User

    gram związkiem radzieckim w for the motherland bez modów.
    mam dwa pytania.
    1. jak poprawić save żeby mieć całą Litwę (po decyzji o zajęciu państw bałtyckich zostało wilno + 3 prowincje)
    2. jak zablokować automatyczne wyzwolenie polski. mam przez to problemy z zaopatrzeniem. (w mojej grze Polska jako marionetka wyzwoliła się automatycznie po ... zajęciu Finlandii czego też nie rozumiem)
     
    Ostatnia edycja: 25 Wrzesień 2013

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie