[HOI3] Make Murica Great Again - BICE

Temat na forum 'HoI III - AARy' rozpoczęty przez Rutherfrodo, 2 Maj 2016.

  1. Rutherfrodo

    Rutherfrodo Ten, o Którym mówią Księgi

    Ciężko mi to sobie wyobrazić. Średnio w HoI4 widzę użyteczność AA w dywizjach. Więc pewnie 3x3 lub 3x4 Marines i 2x3 / 2x4 lub 1/4 artylerii. We wsparciu obowiązkowo inżynierowie, jednostka radiowa, logistyka, zwiad. Można też chyba dodać do tego ten szpital polowy lub tą kompanię od napraw? :p choć to chyba zbędne.
     
  2. Elas

    Elas Genialdo


    Pierwszy mi się chociażby nie pojawia, jest tylko tag [img][​IMG]
     
  3. Rutherfrodo

    Rutherfrodo Ten, o Którym mówią Księgi

    Nie wiem dlaczego tak się dzieje. W każdym razie zrobiłem ponowny upload. Może to coś zmieni
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie