HOI3 - Patch 1.1

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Virtus, 6 Sierpień 2009.

  1. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Za tak spapraną grę to powinni 24/7 siedzieć i pisać poprawki :) dobrze że im nie dałem zarobić i sprawdziłem grę przed zakupem.
     
  2. Modes

    Modes Znany Wszystkim

    A po co ci hotfix jak nie masz gry?

    Pff Hotfix w ukrytym dziale ... ja od 3 lat nie moge sie doprosic aktywacji mojego konta na Paradoxie...
     
  3. Terezm

    Terezm User

    Tak, wyszło. Czy tylko mi po wgraniu hotfix'a gra zwolniła? :rotfl:
     
  4. Nemesis13

    Nemesis13 User

    Mi oficjalny hotfix przyspieszyl gre, ale nadal chodzi wolniej niz po zainstalowaniu hotfixow stworzonych przez graczy.
     
  5. Modes

    Modes Znany Wszystkim

    Mi nic nie przyspieszylo ale zlikwidowalo laga interfejsu :p
     
  6. polki90

    polki90 Znany Wszystkim

    Wie może ktoś kedy planują wydać patch 1.2?
     
  7. Modes

    Modes Znany Wszystkim

    Okolo 1-2 tygodni ale niebylbym zaskoczony gdyby wyszedl za 3 ;).
     
  8. polki90

    polki90 Znany Wszystkim

    liczyć ze za 3 jak tak;) zdaję się na Twoją intuicję;) niech lepiej trochę dłużej posiedzą i dopracują nowego patcha niz wydadzą go na prędce i niczego nie naprawi:p
     
  9. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Z tymi lagami to u mnie tylko ograniczyło da się w miarę przewijać mapę lag pojawia się tak średnio co 1-2min :) poprzedni był lag za lagiem więc jest jakiś postęp :)
     
  10. Ensis

    Ensis Ten, o Którym mówią Księgi

    Co dokładnie daje hotfix?
     
  11. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    HotFix
     
  12. Nemesis13

    Nemesis13 User

    Czyli dla tych co nie kumaja english:
    - naprawiono problem gdzie zaopatrzenie dla zolnierzy bylo zbyt duze
    - pare mniejszycxh poprawek optymalizujacych gre
    - ustawiono domyslnie multisampling na 0 dla lepszej wydajnosci
    - podkrecono temperatury dla lepszego realizmu
     
  13. Lancelott

    Lancelott Aktywny User

    gra jest fajna , a ze musza dopracowac to sie zawyczaj wszedzie zdarza , pozatym jak masz dobry sprzet to zadne hotfixy nia sa ci potrzebne ( ja zadnych nie uzywam a dziala dosc plynnie )
     
  14. Modes

    Modes Znany Wszystkim

    Sprzet nie ma znaczenia ;)
    Na forum paradoxu na powolnosc skarzyli sie ludzie ktorzy mieli kompy ktore w polsce by kosztowaly powyzej 10,000.
    Niektorym gra dziala szybko (3-5 sekund na dzien) na sprzecie ktory jest ciut lepszy od minimalnych.

    Tu jest wazne szczescie a nie sprzet.

    Ps. Zeby bylo smieszniej, niektorym gra chodzi dobrze na W7 a niektorym gra w ogole nie chodzi na W7. Gra jest pelna bugow a niektore z nich z powodu rozmachu zostana naprawione dopiero w platnym dodatku.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie