[HoI4][YouTube] Polska

Temat na forum 'HoI IV - AARy' rozpoczęty przez HeliumPL, 19 Czerwiec 2016.

  1. HeliumPL

    HeliumPL Aktywny User

    Witam Was ponownie :)
    Pamiętam, jak kiedyś zaczynałem swoją przygodę na YouTube. To właśnie dzięki społeczności tego forum udało mi się cokolwiek osiągnąć :)

    Chciałbym przedstawić Wam serię, w której postaram się utworzyć z Polski wspaniałe mocarstwo. Wszystko historycznie, poza dołączeniem do aliantów. Gdańska nie oddaję, wojna w '39, więc jest ciekawie :D

    Myślę, że najlepiej będzie, jeżeli po prostu wstawię link do playlisty :)
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLBRblI4lKkXs45xaLB9BeO0-i8ZWd67SD

    Miłego oglądania! :)
     
    Piterdaw i Maciej-Kamil lubią to.
  2. moskal

    moskal Опричник

    "Niemcy to słabeusze" - generalny problem w HoI4, jaki przebija się na różnych miejscach internetowego świata, to za mała militaryzacja państw niedemokratycznych w czasie pokoju (że demokracje się nie zbroją nikomu nie przeszkadza), niskiego poziomu światowego napięcia czy coś-tam. Czyli praktycznie wszyscy na świecie zbroją się na bardzo niskim poziomie. Dlatego też w najbliższej łatce AI Niemiec ma mieć inne warunki do przyspieszenia zbrojeń. Skoro Human Intelligence wie, że trzeba zbroić się od początku a nie kiedy światowe napięcie osiągnie poziom np. 70%, to efekt jest taki jaki masz.

    Inna sprawa, że najbardziej skuteczną metodą walki na lądzie jest spam piechotą, kiedy to AI Niemiec ma mieć podwyższone parametry inwestowania w siły zmotoryzowane i pancerne.
     
    Ostatnia edycja: 19 Czerwiec 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie