Klan WayOfWar - Drzewni Bracia - Zakończony

Temat na forum 'Interaktywny AAR King of Dragon Pass' rozpoczęty przez thrashing mad, 4 Styczeń 2013.

  1. gall2

    gall2 Ten, o Którym mówią Księgi

    1.Tajemnice
    2.Handel
    3.Zbiory
     
  2. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    1.Tajemnice
    2.Zbiory
    3.Handel
     
  3. gall2

    gall2 Ten, o Którym mówią Księgi

    Do handlu nie potrzebujemy kapliczki? W sumie jest trochę dóbr za przetrzymywanie tego szpikulca.
    EDIT: Aj, przecież Nas najechali :p.
     
  4. Raulek

    Raulek Guest

    1. Stada
    2. Zdrowie
    3. Handel
     
  5. Tarken

    Tarken Nowy

    1. Wojna
    2. Dyplomacja
    3. Handel
     
  6. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    dzieci
    zbiory
    stada
    tajemnice i wojna jako czwarte reszta jako rezerwa
     
  7. vimes6

    vimes6 Guest

    1.Wojna
    2.Stada
    3.Tajemnice
     
  8. thorfinn

    thorfinn Guest

    1. Wojna,
    2. Handel,
    3. Polowania.
     
  9. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    Czemu polowanie nie daje to żadnych wymiernych efektów a polowanie jest nie opłacalne.
     
  10. thorfinn

    thorfinn Guest

    Bardziej od szkodników interesują mnie skuteczniejsze wyprawy.
     
  11. Kowal

    Kowal Ten, o Którym mówią Księgi

    1. Wojna
    2. Zdrowie
    3. Stada
     
  12. Toril

    Toril Nowy

    Handel, stada i rezerwa. Może zakończmy to szaleństwo w końcu? Gdy teraz odbudujemy siły to może dla odmiany nie stracimy ich w niepotrzebnym ataku co? Proponuje w końcu zacząć się rozwijać (bo póki co jesteś Neronem co chwile palącym świeżo odbudowany Rzym ;P)
     
  13. pavioniusz

    pavioniusz Znany Wszystkim

    1.Stada
    2. Zbiory
    3. Tajemnice

    W zasadzie zgadzam się z Torilem zbudujmy najpierw stabilną gospodarkę w wiosce a później najeżdżajmy innych. Wypadałoby zbudować wieżę strażniczą abyśmy mogli lepiej odpierać ataki innych.
     
  14. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    Można spróbować zrobić krowie rajdy samymi thanami mi się to udaje jak gram i dużo się dostaje.
     
  15. Biedrona

    Biedrona Artysta jakich mało

    1. Zbiory.
    2. Wojna.
    3. Stada.

    Co do wypadów po krowy - 6 thanów i 7 piechorów. Taka ilość wojaków wysłanych na rajd, u mnie, w 90% przynosiła skutek.
     
  16. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    U mnie 1 piechur i 10 thabów zawsze mi przełazi przez patrole i nie ma problemu.

    - - - Updated - - -

    @trashing mad Jakie masz plany na najbliższy rok jeśli chodzi o najazdy planujesz kogoś najechać krowim rajdem ?
     
  17. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

    No, na początku tego AARa też mi się raz udał taki krowi rajd - tym razem mieliśmy pecha. Zobaczymy ile dacie punktów na Wojnę.
     
  18. gall2

    gall2 Ten, o Którym mówią Księgi

    Hmm, nie jestem dobrym graczem, ale czy udało się Wam w tak wczesnej fazie, bez grona sojuszników zrobić Heroquesta? Skład rady jest dobry, ale brak sojuszników, kapliczek i błogosławieństw bóstwa, które będziemy odgrywać oraz rezerw magii.

    - - - Updated - - -

    Hmm, nie jestem dobrym graczem, ale czy udało się Wam w tak wczesnej fazie, bez grona sojuszników zrobić Heroquesta? Skład rady jest dobry, ale brak sojuszników, kapliczek i błogosławieństw bóstwa, które będziemy odgrywać oraz rezerw magii.
     
  19. kamil3212

    kamil3212 Znany Wszystkim

    1. Tajemnice
    2. Wojna
    3. Zbiory
     
  20. Zoor

    Zoor Ideolog gender

    Tajemnice
    Handel
    Wojna
     
  21. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

    Podliczam

    ---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:08 ----------

    @gall2 - mi w tej grze na 2 próby heroquesta jedna się powiodła, druga nie




    Dobra, oto jak rozkładają się głosy


    1. Wojna 18
    2. Tajemnice 16
    3. Handel 16
    4. Zbiory 14
    5. Stada 14
    6. Zdrowie 7
    7. Rezerwa 3
    8. Dzieci 3
    9. Dyplomacja 2
    10. Questy 2
    11. Polowania 1

    Priorytetem na przyszły rok będzie poprawa naszych zdolności militarnych - ilości thanów i fortyfikacji. Jeśli będzie okazja to dokonamy krowiego rajdu. Dzięki tajemnicom spróbujemy poznać nowe błogosławieństwa oraz mity, aby za rok podjąć się heroquesta. Quest Elmala może pomóc nam pozyskać konie. Poza tym spróbujemy przez handel pozyskać dobra.

    Oto jak wasz wybór przekłada się na punkty magii:

    [​IMG]




    Pora Morza - Rok 1334

    [​IMG]



    [​IMG]
    "Aslandar zmarł ze starości. Ostatnim tchem, powiedział nam byśmy go nie opłakiwali. Był gotów na swe następne życie."

    Szkoda. Aslandar był dobrym doradcą, magiem i uzdrowicielem. Trudno będzie znaleźć równie dobrego następcę.




    [​IMG]

    Niebezpieczne szkodniki powróciły. Nasi thanowie prawdopodobnie nie zdołali zabić wszystkich. Rojem zaatakowały pasące się konie i poturbowały jednego tak okrutnie że musieliście go dobić. Pogryzły też kilka starszych kobiet i dzieci. Podenerwowani ludzie mówią że najwyższy czas by rada klanu zrobiła coś z tymi wstrętnymi stworami.

    1. Zablokuj wejście do jaskini.

    2. Niech Dangmar znów odciągnie je swoją magią.

    3. Wynajmij nieznajomych by zabili stworzenia.

    4. Wydaj rozkaz thanom by wybili stworzenia.

    5. Wzrusz ramionami i zignoruj sprawę.




    WTF? Czy nie ma sposobu by je wyplenić? Doradcy znów mówią to samo. Co robimy?

    Deadline 19:30
     
  22. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    4. Wydaj rozkaz thanom by wybili stworzenia.
     
  23. Zoor

    Zoor Ideolog gender

    1. Zablokuj wejście do jaskini.
     
  24. thorfinn

    thorfinn Guest

    1. Zablokuj wejście do jaskini.
     
  25. Raulek

    Raulek Guest

    1. Zablokuj wejście do jaskini.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie