Klan WayOfWar - Drzewni Bracia - Zakończony

Temat na forum 'Interaktywny AAR King of Dragon Pass' rozpoczęty przez thrashing mad, 4 Styczeń 2013.

  1. Tarken

    Tarken Nowy

    1. Zbiory
    2. Dyplomacja
    3. Wojna (ale tylko do zastosowań defensywnych)
     
  2. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

    Podliczam

    ---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

    Oto jak wasz wybór przekłada się na punkty:

    1. Stada 40
    2. Zbiory 39
    3. Handel 7
    4. Dyplomacja 5
    5. Rezerwa 4
    6. Wojna 3
    7. Tajemnice 2
    8. Questy 2
    9. Zdrowie
    10. Polowania
    11. Dzieci

    A tak to wygląda z punktami rytuałów Świętego Czasu:

    [​IMG]





    Pora Morza - Rok 1336

    [​IMG]










    [​IMG]

    Kolejny rok rozpoczyna powrót zabójczych gryzoni, tracimy 1 konia. Nie mając alternatywy znów nakazuję Dangmarowi je odciągnąć z naszych ziem.



    [​IMG]

    Gigantyczne monstrum Chaosu pojawiło się na granicy naszej tuli! Pożarło kilka owiec
    i wystraszyło pasterzy.

    1. Zaatakujmy teraz.

    2. Miejmy nadzieję że odejdzie.

    3. Złóż ofiarę Uroxowi by pomógł nam przeciwko chaosowi. (Ernaldesta, Lismelder)

    4. Szukaj pomocy innych klanów. (Ernaldesta)

    5. Poślij po wojowników Uroxa. (Harsaltar, Ernaldesta)


    [​IMG]
    "Jeśli chaos panoszy się w Smoczej Przełęczy, w interesie wszystkich jest walka z nim. Niestety nasi sąsiedzi za nami nie przepadają, co może oślepić ich przed tą oczywistą prawdą."

    [​IMG]
    "Musimy posłać po wojowników Uroxa."

    [​IMG]
    "Ne pokonamy go sami."

    [​IMG]
    "Mamy wielu wrogów, lecz Chaos jest najgorszym z nich."

    [​IMG]
    "Im więcej krów złożymy w ofierze Uroxowi, tym większe szanse że nas wysłucha. Poświęćmy co najmniej 25 krów."

    [​IMG]
    "To nie moja wina."

    [​IMG]
    "To jest dla nas wielkie zagrożenie, lecz nie powinniśmy poświęcać więcej krów niż potwór by zjadł."





    Głosowanie do 18:30
     
  3. Toril

    Toril Nowy

    Krowy dla Uroxa
     
  4. kivi98

    kivi98 Aktywny User

    5. Poślij po wojowników Uroxa.
     
  5. Tarken

    Tarken Nowy

    5. Poślij po wojowników Uroxa.
     
  6. Andre

    Andre Ten, o Którym mówią Księgi

    [​IMG]

    5. Poślij po wojowników Uroxa.

    Rok zapowiada się znakomicie :Drunk:
     
  7. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    3. Złóż ofiarę Uroxowi by pomógł nam przeciwko chaosowi. (Ernaldesta, Lismelder)
     
  8. Zjemcichlep

    Zjemcichlep Ten, o Którym mówią Księgi

    Kiedyś ofiarowałeś krowy dla wojów Uroxa więc pora by się odwdzięczyli

    Modlitwy modlitwami ale lepiej liczyć na żelaztwo wojowników Uroxa niż na boską interwencje
     
  9. gall2

    gall2 Ten, o Którym mówią Księgi

    5. Poślij po wojowników Uroxa. (Harsaltar, Ernaldesta)
    EDIT: Fajne rozłożenie magii :D. Może utrzymuj jakąś większą rezerwę? Normalnie utrzymuje się 5-10 punktów. W tym systemie głosowania jest to nie możliwe.
     
  10. PIAJR

    PIAJR Ten, o Którym mówią Księgi

    Niech chłopcy Uroxa pokażą, że mają jaja choćby w połowie tak duże jak nasi ludzie. Opcja nr.5
     
  11. Biedrona

    Biedrona Artysta jakich mało

    3. Złóż ofiarę Uroxowi by pomógł nam przeciwko chaosowi. (Ernaldesta, Lismelder)
     
  12. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    5. Poślij po wojowników Uroxa. (Harsaltar, Ernaldesta)
     
  13. adammos

    adammos Guest

    Niech się uroxiarze wykażą.
     
  14. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

    Podliczam

    ---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

    Wygrała opcja nr 5 - Poślij po wojowników Uroxa.


    [​IMG]

    Gdy czekaliśmy na wieści od nich, stwór chaosu pożarł kilka koni. Ostatecznie wojownicy Uroxa nie pojawili się.


    [​IMG]

    No to pięknie - pożarte konie. Składam ofiarę Uroxowi. Musimy coś zrobić, albo po nas.


    [​IMG]

    Gdy przygotowywaliśmy ofiarę, stwór chaosu pożarł kilka krów. Kapłani mówią że znaki są dobre - Urox wspomoże nas w bitwie.

    Ahhh- czyli ofiara dla Uroxa tylko wspomoże nas w bitwie. Trudno - musimy walczyć.


    [​IMG]

    Walczyliśmy z potworem, lecz jego koszmarne moce były dla nas zbyt silne. Pożarł wielu wojowników na naszych oczach i orkopnie ranił innych. Odpuścił dopiero w momencie gdy nażarł się zwłokami poległych. Wielu ludzi spodziewa się że mostrum jeszcze wróci.


    :Drunk: Zostało nam 2 thanów, jeden z nich jest ranny. Koni mamy zaledwie 11.


    [​IMG]

    Wysyłam Harsaltara do Orlundi by znów za bydło kupił konie. Bardzo desperacki ruch, mamy żałośnie małą ilość krów (mniej niż 400).


    [​IMG]

    Lada dzień skończy się żywność, wysyłam więc emisariusza do Heranów by w ramach przysługi którą są nam winni, podarowali nam ją.


    [​IMG]
    "Nasza karawana powróciła od Orlundi. Za 100 sztuk bydła nabyłem 21 koni."

    Dobrze - być może starczy by nająć thanów.

    [​IMG]

    Emisariusz dociera do Heranów. Proszę o zwyczajową ilość żywności (40) by nie ryzykować, i dostaje ją. Na długo to nie starczy, ale zawsze to coś.


    [​IMG]

    Jenesta, która wżeniła się w nasz klan, chcę rozwodu. Oskarżyła swego męża, Wilmsa, o zdradę. "Nie wiem z kim był, ale wiem że z kimś był - wielokrotnie!" Chcę zatrzymać przywianek wysokości 5 krów jako karę za zdradę. Krewniacy Jensesty z klanu Jeleniego Paleniska są tu by ją wspierać.

    1. Dokonaj wróżb.

    2. Wyklucz Wilmsa z klanu, zapłać przywianek. (Harsaltar, Markalor, Lismelder)

    3. Wyklucz z klanu Wilmsa. (Lismelder, Dangmar)

    4. Zapłać przywianek. (Derik, Markalor, Lismelder)

    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić." (Markalor, Lismelder, Dangmar)



    [​IMG]
    "Jej klan już za nami nie przepada."

    [​IMG]
    [​IMG]
    "Ona jest całkowicie pewna zdrady męża."

    [​IMG]
    "Jeśli jej mąż złamał przysięgę małżeńską, jest to złamanie paktu. Precedensy nie są tu jasne, ale jej żądania są w pewnym stopniu uzasadnione."

    [​IMG]
    "Nasza magia jest słaba. Nasi magowie nie będą w stanie dobrze zinterpretować znaków."

    [​IMG]
    "Ona nie ma prawa żądać przywianku."

    [​IMG]
    "Nawet pięć krów to dla nas za dużo"



    Głosowanie do 23:00
     
  15. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić." (Markalor, Lismelder, Dangmar)
     
  16. PIAJR

    PIAJR Ten, o Którym mówią Księgi

    "Wiem, że z kimś był i to wielokrotnie!"... A ja wiem, że gdyby to rozdarte dziewuszysko było dobrą żoną i dawało chłopu to czego potrzebuje w domu to by do niczego nie doszło. Ni ma dowodów ni ma rozwoda!
     
  17. kivi98

    kivi98 Aktywny User

    5. Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić.
     
  18. Zoor

    Zoor Ideolog gender

    5. Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić.
     
  19. Toril

    Toril Nowy

    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić."
    Taki **** :)
     
  20. manuelcastro

    manuelcastro Ten, o Którym mówią Księgi

    5. Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić.
     
  21. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić." (Markalor, Lismelder, Dangmar)
     
  22. Krajan268

    Krajan268 Znany Wszystkim

    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić."
     
  23. Biedrona

    Biedrona Artysta jakich mało


    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić." (Markalor, Lismelder, Dangmar)
     
  24. Tarken

    Tarken Nowy

    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić."
     
  25. kamil3212

    kamil3212 Znany Wszystkim

    5. "Bez dowodów na zdradę, nic nie możemy zrobić." (Markalor, Lismelder, Dangmar, kamil3212)

    Jest zgoda, to co, odcinek wcześniej?
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie