Klan WayOfWar - Rozgrywka 2

Temat na forum 'Interaktywny AAR King of Dragon Pass' rozpoczęty przez thrashing mad, 25 Styczeń 2013.

  1. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą.
     
  2. Zoor

    Zoor Ideolog gender

    3. Powiedz im że Chaos nawiedza sąsiedni klan.
     
  3. Oirtam

    Oirtam Aktywny User

    3. Powiedz im że Chaos nawiedza sąsiedni klan.
     
  4. Raulek

    Raulek Guest

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą. (Orldag, Perandal)
     
  5. moskal

    moskal Опричник

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą.
     
  6. davere

    davere Ten, o Którym mówią Księgi

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą. (Orldag, Perandal)
     
  7. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

    Chyba mylisz Uroxa z Humaktem, ten pierwszy jest wrogiem chaosu, drugi nieumarłych. Co do farta - sam tak przetłumaczyłem, 'szczęście bitewne' brzmi jakoś dziwnie. ;)
     
  8. Mattan

    Mattan User

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą.

     
  9. William Kidd

    William Kidd Ten, o Którym mówią Księgi

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą. (Orldag, Perandal)
     
  10. kivi98

    kivi98 Aktywny User

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą.
     
  11. kamil3212

    kamil3212 Znany Wszystkim

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą.
     
  12. thorfinn

    thorfinn Guest

    3. Powiedz im że Chaos nawiedza sąsiedni klan.
     
  13. Hansolo

    Hansolo Nowy

    5. Przeczekaj ich - w końcu się znudzą.

    Kolejna impreza!!!
     
  14. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

  15. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

    Zwyciężyła opcja nr 5 - Przeczekaj ich - w końcu się znudzą.


    [​IMG]

    Po siedmiu dniach i siedmiu nocach hałaśliwego i gburowatego zachowania, stwierdzili że jesteśmy nudni i ruszyli w poszukiwaniu kolejnego wroga Chaosu, lub kolejnego zapasu piwa.

    Dobra -10 (5)



    Pora Ognia - Rok 1336

    [​IMG]





    [​IMG]

    Troszkę ubyło nam dóbr, więc organizuję najazd na Czarne Skały, ze wsparciem sojuszników.


    [​IMG]

    Czerwone Lisy przysłali 21 wojowników. Oszukaliśmy wrogie patrole i naszych 18 thanów i 150 piechurów staje naprzeciw ich 12 thanów i 68 włóczników.

    Mamy dużą przewagę liczebną i błogosławieństwo Humakta, ale tak na wszelki wypadek daje 1 punkt magii na wsparcie.


    [​IMG]

    Obydwie strony ochoczo rozpoczęły starcie.

    Bitwa nie potoczyła się dobrze dla Yorsara, naszego wodza. Prowadził grupę wojowników, lecz został trafiony strzałą w szyję, zaś wojownicy wycofali się pod naporem Czarnych Skał, którzy mogą teraz go dobić. Onelisin jest w pobliżu z grupką kobiet-pomocników. Co powinna zrobić?

    1. Wezwij mroczną stronę Ziemi.

    2. Zwołaj wojowników by pomścili Yorsara.

    3. Ruszaj naprzód by wyleczyć Yorsara.

    4. Przejmij dowodzenie od Yorsara.

    5. Poczekaj na szansę by wyleczyć Yorsara.



    Nie wiem co zrobi pierwsza opcja i nie chcę ryzykować. On jest zbyt ważny. Opcja nr 3.


    [​IMG]

    Widząc że Onelisin rusza naprzód, nasi wojownicy szybko do niej dołączyli i Czarne Skały ponowiły atak. W zamieszaniu, Onelisin została powalona.

    Fatalnie.


    [​IMG]

    Walka była zawzięta. Nasza magia potężnie w nich uderzyła. Przepędziliśmy Czarne Skały z pola bitwy i splądrowaliśmy 31 krów, 10 koni i dobra warte 30 krów.


    Niezły łup. Yorsar nie zginął, ale niestety jest ranny.


    [​IMG]

    Oranda, handlarka z klanu Jenestni, przybyła do waszej tuli w celu przywrócenia jej reputacji. "Bardzo boli mnie mówić o tej sprawie, ale jest pewien handlarz, Hend z Czarnej Skały, który rozpowszechnia najgorsze kłamstwa na mój temat. Mówi że jestem w zmowie z moimi pobratymcami, by ci kradli spowrotem dobra które ja wcześniej sprzedaje. Przybyłam by zapewnić was że nigdy niczego takiego nie zrobiłam i by ostrzec was że Hend będzie kłamał także na wasz temat, jeśli będzie z tego miał korzyść."


    1. Dokładnie przepytaj Orandę, by stwierdzić czy mówi prawdę. (Perandal)

    2. Wysłuchaj jej, ale nic nie obiecuj. (Beneva)

    3. Powiedz jej że będziemy uważać na Henda.

    4. Wyślij ludzi by pięściami nauczyli perfidnego Henda pokory. (Insterid, Orldag, Garneneva)

    5. "Hend mówi prawdę! Jesteś złoczyńcą!"


    [​IMG]
    "Oranda jest szanowaną handlarką. Hend jest skamlącym synem świni, tak nachalnym że płacisz mu byle tylko się go pozbyć."

    [​IMG]
    "Jesteśmy silniejsi niż klan Henda i możemy bezkarnie bić ich handlarzy."

    [​IMG]
    "Pozwól mi ją przesłuchać - ustalę prawdę."

    [​IMG]
    "Nie mieszajmy się w ten spór."

    [​IMG]
    "Ludzie ufają Orandzie i chcą byśmy ukarali Henda."

    [​IMG]
    "Każdy klan sankcjonuje swych handlarzy by robili interesy w imieniu klanu - każdy handlarz służy jako emisariusz dla jego klanu."



    Przypomnę że mieliśmy już styczność z Hendem i Orandą ->link.

    Głosowanie do 23:30
     
  16. Zoor

    Zoor Ideolog gender

    4. Wyślij ludzi by pięściami nauczyli perfidnego Henda pokory. (Insterid, Orldag, Garneneva)
     
  17. Severian

    Severian Doctore

    4. Wyślij ludzi by pięściami nauczyli perfidnego Henda pokory. (Insterid, Orldag, Garneneva)
     
  18. Raulek

    Raulek Guest

    4. Wyślij ludzi by pięściami nauczyli perfidnego Henda pokory. (Insterid, Orldag, Garneneva)
     
  19. Drakensang

    Drakensang Ten, o Którym mówią Księgi

    4. Wyślij ludzi by pięściami nauczyli perfidnego Henda pokory. (Insterid, Orldag, Garneneva)
     
  20. casanunda

    casanunda Ten, o Którym mówią Księgi

    4. Wyślij ludzi by pięściami nauczyli perfidnego Henda pokory. (Insterid, Orldag, Garneneva)
     
  21. Zjemcichlep

    Zjemcichlep Ten, o Którym mówią Księgi

    1. Przesłuchaj ją- to nic nie kosztuje a poznamy jakieś ciekawe szczegóły na przyszłość
    a potem NIEZALEŻNIE od wyniku rozmowy
    4. Zrób mu z ,,straganu" jesień średniowiecza
     
  22. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Popieram Zjemcichlep'a:geek:
     
  23. zarek

    zarek Guest

    Obić go !
     
  24. thrashing mad

    thrashing mad Ten, o Którym mówią Księgi

  25. adammos

    adammos Guest

    Mordobicie.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie