Lista AAR-ów z Europa Universalis 2

Temat na forum 'EU II - AARy' rozpoczęty przez Ponury Joe, 29 Marzec 2010.

  1. Ponury Joe

    Ponury Joe Guest

  2. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Lista była pisana przeze mnie, trochę prowizorycznie parę miesięcy temu, dlatego trochę się dezaktualizowała niestety.
     
  3. Laveris de Navarro

    Laveris de Navarro Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja się zapytam, wg jakiej kolejności były sortowane numerycznie AAR-y na liście? :D Bo te "nowsze" to są całkiem w środku listy.

    Dlatego, przy tym bałaganie, wolę nie wstawiać nowych AARów do listy. ;)
     
  4. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Najpierw były po kolei, potem się okazało, ze jest jeszcze strona starszych i dobrodusznie chciałem je dodać :p

    Napisz nową jak uważasz, ż etej nei ma sensu poprawiać. Jak pisałem, była to tlyko prowizorka, bo głupio, żeby EU2 nie miało listy jak inne gry miały ;)
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie