Miniaary DiexNRa

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez DiexNR, 17 Czerwiec 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DiexNR

    DiexNR Zbanowany

    Od Autora:Dużo jest tu
    zmyślone ale tylko po to

    żeby było ciekawie
    Odcinek 1
    1.I.1934


    A więc jak zacząć hm..... Nazywam się Mahmud Akber mam 31 lat ...hm wstyd to pisać ale...jestem terrorystą walczę przeciwko żydom i brytyjczykom obecnie znajduję sie w Arabi Saudyjskiej...tam jestem bezpieczny jestem w grupie terrorystyczno-wojskowej ,,Armi Świętego Allaha,, .Dołączyłem tam w wieku 20lat(1923)Więc przenieśmy sie do tamtego czasu....


    1 Przemarsz 4 Palestyńskiej Dywizji Konnej z AŚA
    '
    [​IMG]
    Po marszu poszłem do swojego domu .gdzieś w Palestynie
    Byłem przy drzwiach ubrany dalej w mundur nagle ktoś mówi
    -Ej chłopcze...
    Ja sie obracam i... robi mi sie ciemno przed oczami
    budzę sie w jakiejś ciemnej piwnicy bez światła nagle ktoś otwiera drzwi ..robi sie przez chwile jasno
    widze tam flage wielkej brytani i
    drzwi szczelnie zamknięte(na kłódkę) naprzeciw flagi

    Wyciąga mnie jakiś oficer żandarmeri siłą mimo że jestem spokojny
    Widze właśnie to
    [​IMG]
    [Ż]-Chłopcze jak sie nazywasz
    [JA] Podaje mu imię i naziwsko..
    [Ż]Wiesz że ta twoja armia to teroryści i możesz zostać zabity
    [JA] Jestem wystraszony i krzycze
    Jestem młody !Ja nie chce umierać nie chcę!
    [Ż]Haha jesteś żałosny..Powiedzialem że możesz ale nie zostaniesz
    Musisz mi tylko podać adres siedziby a nic ci sie nie stanię i zostaniesz na wolnośći
    [JA]Nigdy .Zwariowałeś!Niech żyje allah
    [Ż]Morda śmieciu
    Oficer przykłada mi btoń do głowy i nagle robi mi sie ciemno przed oczami....
    Budze sie w szpitalu z guzem i rozcięta głową.Nie jest to zwkły szpital.Przede mną stoi ten sam oficer 1 Pielęgniarz w wojskowym mundurze i 3 Milicjantów.......
    Tak wygląda ten oficer żandarmeri
    ....

    [​IMG]
    Następna część zaniedługo.... ;)
    (Jutro lub dziś wieczorem)
    Przepraszam że tak któtko ale..sprawy osobiste :p
     
  2. DiexNR

    DiexNR Zbanowany

    Ponieważ żyli prawem wilka-Pamiętniki Żołnierza 1939-1950

    Odcinek I
    Niepewne Jest Jutro...


    [​IMG]

    Mam dziś 102 lata przeżyłem żeby o tym powiedzieć a więc nazywam się Adam Czarniecki urodziłem się w 1920 w Wilnie mój ojciec zginął w bitwie warszawskiej więc wyznaczałem sobie jeden cel-Zniszczyć bolszewików .Studiowałem i dużo trenowałem aż w 1939 nadeszła wojna Wtedy zostałem przyjęty do 1 Pułku piechoty legionów tam gdzie mój ojciec w 1919 walczyłem w bitwie o wilno.W tym mieście się wychowałem i dorastałem ....Niestety przegraliśmy gdy sowieci próbowali nas wziąć miałem szczęście szybko zaciągnałem za broń i pobiegłem do lasu byłem tam kilka dni zastanawiając sie nad losem swoich towarszyszy i rodziny... W nocy z 25 na 26 września wyrzuszyłem przed siebie miałem na sobie mundur a ze sobą karabin z 30 nabojami...
    Tak wyglądała wtedy sytuacja na froncie....niestety
    [​IMG]
    Zapomniałem dodać ze przed wojną byłem członkiem ruchu narodowego ...
    10 pażdziernika byłem w okupowanej warszawie udało mi sie dojść do podziemia:Narodowej Organizacji Wojskowej szybko wynieśliśmy się z Warszawy i doszliśmy gdzieś..a mianowicie do Radomia w którym było bezpiecznej
    Mam nawet stare zdjęcie
    (Wyciąga...)
    [​IMG]
    Dostałem sie do okręgu V Kielce.
    Próbowaliśmy dokonać zamachu na oprawcę Polski Hansa Franka
    Gdy jechał samochodem przez warszawę szybko wziałem broń otworzyłem drzwi i próbowałem strzelić szybko 2 niemców mnie odsunęło i gdzieś zaniosłio 3 pozostałych żołnerzy NSZ(1939-1943 NOW)
    też wzięli za broń i rzucili sie na niemców zostali szybko zastrzeleni przez niemców.Mnie wsadzili do cięzarówki gdzie było paru innych żołnierzy podziemia i pojechaliśmy gdy otworzyły sie drzwi zobaczyliśmy to
    :
    [​IMG]
    Powiedziałem do nich
    :
    O Ku*wa przecież my zginiemy !
    2 Odpwiedział mi szeptem
    [2]Spokojnie zbierzemy siły i sie stąd wydostaniemy jest nas 7 tutaj
    [3]Co z tego!Zabrali nam broń a widzicie że to jest obóz śmierci !
    [JA]W Sumie masz racje.. 2 a ty 3!Poradzimy sobie bez broni
    [Niemiec]-Co tam mówicie!?
    [JA i 2]Nic tak sobie gadamy
    [Niemiec]To nie gadajcie bo was zastrzelimy..
    [4]Frajer!J*bać Hitlera
    Niemiec podchodzi do czwartego i w niego strzela
    ....
    Brama się otwiera i 3 niemców z karabinami nas tam zaprowadza zdejmujemy mundury jesteśmy goleni na łyso i dostajemy specjalne ubrania z paskami wszyscy trafiliśmy do 1 bloku było nas teraz 13(Każdy z nas był żołnierzem podziemia)
    [Ci którzy już tam byli]Witajcie chłopaki to będa nasze ostatnie dni.....
    [Ja 3,2,5]Jakoś sie stąd wydostaniemy...
    [6 i 7]Tylko jak przecież tu są strażnicy , płoty elektryczne , oświetlenie
    [Ja]Narazie nie wiem ale coś razem wymyślimy powinniśmy zrobić jakąś organizację w obozie
    [Jacyś dwaj ludzie]Słuchaliśmy was..też jesteśmy z podziemia...
    [JA]To jest nas 15.Założmy tu podziemie niech sie będzie nazywać,,Podziemnia Armia Krajowa,,
    [Wszyscy]Ok dobry pomysł ..tylko jaki masz plan....
    [JA]No właśnie nie wiem.Razem wymyślimy , Mamy przynajmniej szczęście że nie jesteśmy żydami,a po za tym mój ojciec walczył w IWŚ w Cesarstwie Niemieckim przeciwko rosji a 1920 przeciwko Sowietom ja w 1939 tylko z sowietami ale próbowałrm zabić Hansa Franka...Wiedzą o tym
    [2]Zaraz wymyślimy jakiś plan
    Wszyscy przeżywają dzień w obozie
    [Wszyscy]A więc wiemy podstawowe rzeczy , kiedy dostajemy posiłki,są zbiórki..
    [3]Mam dla was drobny prezent..
    [Wszyscy]Co!?Tutaj!(Wszyscy sie śmieją)
    [3]Zamknąc mordy i słuchać!
    [Wszyscy]Ok masz minutę
    3 Rozkłada coś na podłogę i widzmy plan obozu , terminy i nazwy strażników i więzniów
    [​IMG]
    [Wszyscy]Boże!Jesteś Wielki skąd to masz!
    [3]Przedostałem się i doszłem koło jakiegoś bloku czekałem..
    Nagle wylatują 3 kartki szybko je wziąłem i pobiegłem do naszego bloku i mamy!
    [Wszyszcy]Dzięki ale trzeba to szybko wykorzystać
    [3]Hm?Czemu co nie tak
    [Wszyscy]Widzisz tu napisy?.Przebudowa I dobudowa.!
    [JA]Chłopaki spróboje ukraść broń i dostać sie na jakieś bezpieczne miejsce..Sanitariusz czy coś takiego..
    [Wszyscy]Ok ale będzie ciężko

    Zapraszam na następny odcinek
    Będzie zaniedługo ;)


    ---------- Post added at 18:34 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

    Ja pier... to nie mial byc mini aar!

    Upomnienie za spam i podwójne upomnienie za omijanie autocenzora [N]

    User ma bana - aar czyszczę i zamykam [N]
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie