miniMEGAkampania part 1 - Crusader Kings 2 The Old Gods

Temat na forum 'CK - AARy' rozpoczęty przez cobran, 3 Marzec 2014.

?

Po koronacji król powinien

Poll closed 26 Marzec 2014.
  1. zostać królem Norwegii

    46,2%
  2. Utworzyć własne królestwo

    53,8%
  1. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Siemka, pora na 13 odcinek minikampanii. Czy 13 okaże się pechowa? przekonacie się oglądając najnowszy odcinek :)

    ODCINEK 13:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  2. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Nareszcie skończyłem oglądać Grę o Tron, więc mogę zamieścić kolejny odcinek, niestety dopiero po premierze odcinka zauważyłem że tło do opowiadań w stylu "w poprzednim odcinku" pochodzi z przed dwóch odcinków :F
    co prawda nic już z tym nie zrobię, tak więc pozostaje mi zaprosić was do oglądania :)

    ODCINEK 14:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  3. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    O rety, dawno nic nie dodawałem, dlatego pora wrzucić swój najnowszy filmik. Niestety trwa on zaledwie 8 minut ale to dlatego że usunąłem z niego wykupywanie więźniów, zadania dla doradców i nieskończony (chyba się zbugował) event o wyzwaniu kogoś na pojedynek. W każdym razie zapraszam do oglądania a następny odcinek będzie prawdopodobnie na koniec tygodnia :)

    ODCINEK 15:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  4. Sevgart

    Sevgart Targowica

    "Ludzie zaczęli go nazywać dotykiem midasa" śmiechłem :p Stwierdziłbym, że raczej powinni go porównywać do legendarnego Midasa. Brzmi bardziej po polsku.

    EDIT:
    Biedny Casa vel. CzarnoBog. Do roboty dziadu robić dzieci!
     
  5. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    W sumie, teraz rzeczywiście wydaje się to głupim i śmiesznym zdaniem, co do dzieci Czarnoboga vel. casanunda to... nie no nie będę spojlerował ;)
     
  6. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Dawno nic nie pisałem, ale nareszcie wziąłem się do roboty i skleciłem, ten oto odcinek. Na przyszły tydzień planuję kolejny dłuższy odcinek, a po nim możliwe że znowu będzie przerwa bo teraz próbuję przenieść częściowo rozgrywkę z wersji 2.0.4 na 2.1.6, żeby mieć zmiany przyszłego dlc o karolku i ogólnie powiększoną mapę :)

    ODCINEK 16:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  7. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Po pewnym czasie zastoju powracam ze swoją minikampanią :D
    Tak więc nie spojlerując zapraszam wszystkich do oglądania i komentowania :)

    ODCINEK 17:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  8. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Jestem niczym Hiszpańska Inkwizycja,
    nikt się mnie nie spodziewa,
    a przynajmniej nowych odcinków mojej kampanii ;)

    ODCINEK 18 part 1/2


    Jak zwykle zachęcam wszystkich do komentowania :D
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  9. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    To już! pora na kolejny odcinek minikampanii :D
    Niestety problemy techniczne (format kompa i uszkodzenie pliku filmowego) sprawiły że odcinek ma ledwie 6 minut i bardziej przypomina streszczenie niż pełnoprawny odcinek, ale za to w dwóch kolejnych odcinkach szykuje się kilka niezłych zwrotów akcji ;)
    P.S. Zapraszam do oglądania :p

    ODCINEK 19:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  10. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Pora na kolejny odcinek minikampanii,
    a w nim... sami się przekonacie.
    Zapraszam do oglądania :)

    ODCINEK 20:


    P.S. Trochę smutno że nikt tu nie pisze :curve:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  11. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Zapraszam do oglądania kolejnego odcinka :)

    ODCINEK 21:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  12. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Dawno nic nie wrzucałem, dlatego pora na kolejny odcinek mojej minikampanii :p

    ODCINEK 22:


    Jak zwykle zachęcam do oglądania i komentowania :D
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  13. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Odcinek publikuje z lekkim opóźnieniem z powodu wyjazdu rodzinnego, mimo to mam nadzieję że wszystkim spodoba się kolejny, 23 już odcinek minikampanii. Zapraszam do oglądania, a także komentowania :)

    ODCINEK 23:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  14. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do serii, odcinek co prawda krótki ale po obejrzeniu dowiecie się czemu. Będę też chciał zacząć wzmożone prace nad serią i ukazywać przynajmniej jeden odcinek w tygodniu ;)
    W między czasie jednak, zapraszam do oglądania :)

    ODCINEK 24:
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  15. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Zajęło to trochę dłużej ni się spodziewałem, ale w końcu jest kolejny odcinek mojej serii :)

    ODCINEK 25:


    Zapraszam do oglądania i komentowania :)
     
    Ostatnia edycja: 10 Luty 2016
  16. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Witam, wielu myślało że arr umarł, ale tak po prawdzie to byłem zalatany i nie miałem na czym go tworzyć (bo jak przyjeżdżam do domu na 2 dni to nie chce mi się marnować życia na zabawę z tym) ale ponieważ mam już laptopa, powracam :D
    ODCINEK 26:
     
  17. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    ODCINEK 27:


    Zapraszam do oglądania i komentowania ;)
    P.S. Muszę naprawić pozostałe linki w temacie :p
     
    Piterdaw lubi to.
  18. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Odcinek 28:
     
  19. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    ODCINEK 30:


    Mimo wszystko nie chciało mi się robić podsumowania świata, dlatego przeskakuje jeden odcinek. Następny z kolei będzie pewnie równie długi, jeśli nie dłuższy :)
    Zapraszam zatem do komentowania i subskrybowania mojego kanału na you tube oraz mojego profilu na facebooku ;)
     
  20. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    ODCINEK 31:


    Zapraszam do oglądania kolejnego odcinka, nie zapomnijcie również pozostawić komentarza który motywuje mnie do dalszej pracy ;)
     
  21. moskal

    moskal Опричник

    No jednak to już powinieneś się gotować do chrystianizacji, centralizacji i zmiany praw dziedziczenia a nie hulać bez prawa w Italii. A skoro awanturnictwo ziomków i krewnych nie wychodziło, no to trzeba szykować się do polityki łóżkowej a nie mieczowej ;) W końcu instalacja swej dynastii w innych krajach winno być priorytetem, a nie życie dzikuna.
     
    cobran lubi to.
  22. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Powolutku, póki co nie ma powodów by się śpieszyć. Poza bogactwami, sztuką i architekturą chrześcijanie nie wykazali się niczym szczególnym. Wręcz przeciwnie Szwecja i Dania pogrążają się w marazmie, choć z drugiej strony to zasługa Norweskiej dyplomacji... i wojów :p
     
  23. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    ODCINEK 32:


    Krótko bo to półgodzinny wycinek z poprzedniego materiału w którym okazało się że przez prawie 10 minut szukałem sensownych i fabularnie uzasadnionych narzeczonych dla pozostałych pociech :p
     
  24. cobran

    cobran Ten, o Którym mówią Księgi

    Po długiej przerwie wracam do serii. Odcinki będę wrzucał co 2 tygodnie ;)

    ODCINEK 33:


    ODCINEK 34:



    Zapraszam do oglądania i dyskusji :)
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie