Najlepszy AAR Victoria 2007

Temat na forum 'Victoria - AARy' rozpoczęty przez Larry2903, 20 Grudzień 2007.

  1. Kurczaki

    Kurczaki Aktywny User

    Victoria jest gra o bardzo duzym potencjale, nawet w okresie pokoju dzieje sie bardzo wiele, mozna duzo ciekawych rzeczy opisac. Sam przymierzam sie do napisania teraz AAR'a Victoria (czyli bede pisal 3 aar'y naraz, wybaczcie, ale poprostu nie moge sie oprzec ^^')
     
  2. Dazmo

    Dazmo Znany Wszystkim

    Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i zarazem przepraszam, że nie dokończyłem Bismillaha.

    Gdybyście mieli ochotę jeszcze raz zobaczyć moją twórczość, to może wrócę do świata AARów (jeśli nie macie nic przeciwko) ;) .
     
  3. Fergi

    Fergi Znany Wszystkim

    Wracaj ze swoją Li... :mrgreen: Wracaj!
     
  4. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Jeszcze niecałe 2 dni trwa głosowanie na Najlepszy AAR Eufi 2007.
    A na razie... jestem zdziwiony bardzo małą liczbą głosów o_O .
     
  5. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Możliwość policzenia głosów będę miał niestety dopiero od poniedziałku- a zatem głosowanie jest przedłużone do niedzieli włącznie. Wyniki będą w poniedziałek albo wtorek.
     
  6. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Oficjalne wyniki konkursu na Najlepszy AAR Eufi 2007:
    1. Za jakie grzechy, czyli Opowieści Dziwnej Treści- Elm0 (40 pkt)
    2. Norð Þapper Saga- Leoncoeur (35 pkt)
    3. Historia Orła Bialego - Polska Megakampania AAR cz. 2 Europa Universalis III- thrashing mad (33 pkt)

    4. Polska AAR /od 1936 r./ - Aux_Teergois (28 pkt)
    5. Liberia: „The love of liberty brought us here” -El Presidente (14 pkt)
     
  7. Papapolak

    Papapolak Znany Wszystkim

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie