Nominacje, dymisje

Temat na forum 'Nasza Strona - Dyskusja' rozpoczęty przez Raferti, 14 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Konserw zrezygnował z funkcji Moderatora. Dziękujemy za wieloletnią współpracę ;)

    Tymczasowo obowiązki szefa działu EU będziemy wspólnie sprawować Zoor i ja.
     
  2. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Atamzsiktrop i Andrzej2 zostali JuniorModeratorami w działach EU3 i EU4. Gratulujemy.
     
  3. tjord

    tjord Nowy

    Languorous_Maiar otrzymał nominację na junior moderatora w dziale CK2.
     
  4. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Atamzsiktrop, Elaith, gall2, Languorous_Maiar, Paradygmat, Pasquale i tjord przestają być moderatorami w grupie Paradox. Dziękujemy za współpracę.

    moskal i lysy zostali juniormoderatorami w grupie Paradox. Gratulujemy.
     
    Ostatnia edycja: 20 Lipiec 2014
  5. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    W dniu dzisiejszym McFlash, przeniesiony został "do rezerwy".

    Chciałem tutaj podziękować za wieloletnią współpracę na stanowisku administratora forum, w grupie "Społeczeństwo", a zwłaszcza w działach "Polityka i Historia", które to współtworzył razem z byłym administratorem yahoo, by przejąc je z czasem jako Admin na spółkę z Zoorem.

    Ze względu na "przekształcenia" jakie zostały dokonane w ciągu roku (poszliśmy w kierunku opiekunów działów, a poprzedzone było to moją decyzją o czasowej eliminacji niektórych działów), obaj doszliśmy do wniosku, że obecny model na razie "się sprawdza" , w związku z powyższym w dniu dzisiejszym wpłynęła prośba McFlasha o "przeniesienie do rezerwy", do której się przychyliłem.

    Dzięki McFlash za lata współpracy i osobiście mam nadzieję, że w razie ewentualnej potrzeby "zwiększenia stanu stanowisk administratorskich", ponownie wdziejesz "kolorki administratorskie".
     
  6. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Andrzej2, lysy i moskal zostali moderatorami w grupie Paradox. Gratulujemy.
     
  7. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    W dniu dzisiejszym przyjąłem rezygnacje Nuke z funkcji Administratora.

    Dziękuje za wieloletnią bardzo dobą współpracę na rzecz forum, zarówno na stanowisku szefa działu Paradox, a także na stanowisku administratora.
    Jakby co Twoje heinkele są zawsze u mnie mile widziane ;)
     
  8. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Nowym szefem działu Paradox zostaje moskal.

    Gratulujemy.
     
  9. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    moskal i lysy zostali mianowani JuniorAdmnami
     
  10. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Zoor w dniu dzisiejszym przechodzi do rezerwy.
    Dziękuje tutaj Zoor`owi za wieloletnią współpracę zarówno na stanowisku administracyjnym, jak i szefa działów, w tym wieloletni rozwój forumowej podstrony na FB (większość newsów na FB dawał Zoor).
     
  11. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Nuke - został przywrócony z rezerwy na stanowisko Admina w działach Paradox, Nasza Strona, plus dodatkowo wzmocni obsadę działu Multiplayer
     
  12. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    W dniu dzisiejszym, z funkcji moderatora zrezygnował Andrzej2.
    Dziękuje za te 2 lata współpracy na forum, w tym także jako Newsmana na stronie głównej.
     
  13. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    W dniu dzisiejszym lysy zrezygnował z funkcji Junior Admina na forum głównym, oczywiście pozostaje on nadal funkcyjnym na podforum MP, które swego czasu wydzieliliśmy.

    Dziękuje serdecznie za współpracę i mam nadzieję, że jak czas pozwoli lysemu, to powróci do funkcji, bo jego pomoc w dziele hoi była spora.
     
    Ostatnia edycja: 7 Luty 2016
    casanunda lubi to.
  14. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    moskal - został mianowany na administratora
     
    casanunda lubi to.
  15. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Od zeszłego tygodnia troszeczkę dostosowuje liczbę kolegów funkcyjnych, do obecnej sytuacji forum po skasowaniu wielu tematów, pod koniec zeszłego roku.

    W związku z faktem, że w obecnej sytuacji kilku kolegów straciło działy w których dotychczasowo moderowali, lub ruch w ich działach jest "nijaki", do rezerwy odeszli:
    - w dniu 19 V Isoroku, pełniący dotychczasowo funkcje junior moderatora (powodem był brak obecności na forum)
    - w dniu 26 V tjord pełniący przez lata funkcje moderatora (tu odbyło się to po wspólnej rozmowie i stwierdzeniu, że utrzymywanie sztucznie stanowiska moda, nie ma sensu)

    Tutaj Panom serdecznie dziękuje za wieloletnią współpracę. Chciałem jedynie dodać, że w przypadku tjorda, kontynuujemy współprace na linii pisania recenzji przez niego.
    Oczywiście jak w przypadku każdego byłego funkcyjnego, o ile Panowie znajdą sobie tematykę która ich interesuje i wyrażą chęć rozwijania czy moderacji jej, to mają pierwszeństwo w otrzymaniu ponownie stanowiska funkcyjnego. Tak więc tutaj tak naprawdę jest kwestia czy w przyszłości będzie co robić w tematach ich interesujących i czy sami zainteresowani będą meli na to ochotę.
     
    Ostatnia edycja: 27 Maj 2016
    casanunda lubi to.
  16. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Maciej-Kamil zrezygnował z funkcji Newsmana. Chciałem mu podziękować za współpracę dotychczasową, bo miał on spory wkład w tłumaczenia chociażby DD Paradoxowych gier, odciążając od tego przez okres newsowania na forum, moskala.

    Jeszcze raz dzięki za wykonaną robotą przez te naście miesięcy :)
     
    Goliat lubi to.
  17. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Genialdo został mianowany na staowisko Junior Moderatora, w celu zdobywania szlifów moderatorskich w działach Paradox, oraz Gry.
     
    moskal i casanunda lubią to.
  18. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    W dniu dzisiejszym Severian złożył oficjalną rezygnację z funkcji administratora forum.
    Dziękuje Ci Sevciu za lata współpracy i oczywiście tą rezygnację traktuje jako odejście do rezerwy, jak u innych administratorów.
    Powodzenia życzę w życiu prywatnym, a jak będziesz potrzebował odskoczni - to zapraszam do odwiedzin, lub realizacja autorskich pomysłów o ile takie Ci wpadną do głowy. ;)
     
    Sidorf, casanunda i Severian lubią to.
  19. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Witam
    Prawie tydzień temu, na SO zadałem naszej administracji i moderacji pytanie, czy jest sens utrzymywać stanowiska funkcyjne, biorąc pod uwagę ruch na stronie.
    Od dłuższego czasu, zadania administracyjne ograniczają się do update skryptu, oraz do raz w miesiącu aktywacji jakiegoś usera, który nie przebrnął prawidłowo przez aktywacje z automatu... są to więc zadania typowo techniczno-informatyczne, a nie porządkowo-moderatorskie.

    Ponieważ nie lubię na forum sztucznego tłoku na zasadzie "strona mająca 50 aktywnych userów, z 10 funkcyjnymi" - to co jakiś czas mam tendencje do zadawania takiego pytania kolegom funkcyjnym i sukcesywnego zmniejszania stanu osobowego administracji, o ile wspólnie dochodzimy do wniosku, że "robić nie ma co i komu"... a nie oszukujmy się, że stan obecny jest właśnie taki (nie wchodząc w kwestie rozważania powodów takiego stanu rzeczy, rzec można że jest to tendencja ogólna i nie tylko dotycząca się forum naszego).

    Tym samym, zgodnie doszliśmy do wniosku, że trzeba pomyśleć o samorozwiązaniu się słynnego "SO" & "SOA", czyli administracji / moderacji, bo spokojnie do obecnych działań wystarczy admin techniczny w postaci Head Admina.

    W związku z powyższym do rezerwy odchodzą:

    Ze stanowiska Admina:
    Nuke, moskal

    Ze stanowiska PR menagera:
    Goliat

    Ze stanowiska moderatora:
    gall2

    Ze stanowiska j.moderatora:
    Elas


    Jednocześnie moskal zachowuje funkcje Newsman`a na głównej i FB.

    Dziękuje Wszystkim Wam Panowie, za lata współpracy :)

    P.S.
    Swoją drogą, po ponad 11 latach bytności tego tematu na forum ( mającym za zadanie informować publicznie o nominacjach i dymisjach na forum, co zostało wprowadzone w grudniu 2005 roku ) - temat uległ wyczerpaniu.
     
    Ostatnia edycja: 16 Marzec 2017
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie