Nominacje, dymisje

Temat na forum 'Nasza Strona - Dyskusja' rozpoczęty przez Raferti, 14 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Urban

    Urban Guest

    Użytkownicy Maciey oraz McFlash zostali nominowani na stanowisko jmoderatora w dziale Historia.
     
  2. Urban

    Urban Guest

    McFlash oraz Maciey zostali awansowani na pełnoprawnych moderatorów w dziale Historia.
     
  3. Urban

    Urban Guest

    Jerzy I z powodów osobistych zrezygnował z funkcji zajmowanych na forum.

    Serdecznie dziękujemy za współpracę.
     
  4. Urban

    Urban Guest

    User Madlok na własną prośbę, z przyczyn osobistych, zrezygnował z pełnienia funkcji moderatora, jednak nadal pozostaje newsman'em. Dziękujemy za współpracę jako moderatora, liczymy na dalszą owocną współpracę jako newsman. :)

    User Milven w związku z kumulacją ostrzeżeń na swoim koncie otrzymał dzisiaj zakaz pisania, w związku z tym zostaje zdjęty z funkcji moderatora grupy Gry.
    Dziękujemy za współpracę.
     
  5. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    W dniu dzisiejszym nastąpiła degradacja na 2 stanowiskach:

    - Grzegorz ze stanowiska Administratora, na stanowisko SuperModeratora
    - Urban ze stanowiska viceAdmina, na stanowisko SuperModeratora

    Powodem degradacji był brak wzajemnego poszanowania się u 2 w/w funkcyjnych - mówiąc krótko obaj Panowie podczas dyskusji na SOA, oprócz wymiany opinii jaka powinna być w takowej dyskusji, troszeczkę "przeholowali" i przy okazji zaczęli robić osobiste "wycieczki" do siebie.

    Jako osoba oceniająca podobne sytuacje w przeszłości pomiędzy funkcyjnymi bardzo rygorystycznie, podjąłem decyzje o degradacji/dymisji w/w funkcyjnych.
     
  6. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    yahoo został mianowany na szefa/Admina grupy Dyskusja
     
  7. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    .Goliat. został mianowany na szefa / Admina grupy Gry Paradox
     
  8. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Medievista z powodów osobistych zrezygnował z funkcji pełnionych na forum. Dziękuję za współpracę.
     
  9. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Nuke zostaje mianowany Junior Moderatorem w działach HoI2 oraz HoI3 - gratulujemy.
     
  10. viader

    viader Nowy

    Nuke zostaje mianowany Junior Moderatorem w dziale Luźne - gratulujemy.
     
  11. yahoo

    yahoo Guest

    McFlash oraz Maciey zostali moderatorami w dziale Społeczeństwo.
     
  12. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    10 IV zrzekłem się wszystkich funkcji na forum.
    W okresie przejściowym zostaje na nim jako osoba techniczna, do czasu wyuczenia nowego technicznego.

    Forum przechodzi w ręce nowego właściciela, którym pozostaje jeden z moich dotychczasowych funkcyjnych Urban.

    Dziękuje Wam za prawie 8 letnią współprace ze mną, jako administracyjnym tego forum, oraz zawłaszcza 6cio letnią - kiedy byłem na nim właścicielem.

    Z małego forum z 500 userami, udało nam się wspólnymi siłami rozwinąć je do kolosalnych rozmiarów, przy okazji przeprowadziłem wiele reform na nim - począwszy od oderwania się z wąskiej tematyki gier z serii EU, skończywszy na zbudowaniu stabilnego składu osób zarządzających tym forum, jak i wypracowaniu pewnych standardów.
    Nie zawsze były takowe zmiany oceniane pozytywnie przez wszystkich userów, ale niestety nie da się "zadowolić" wszystkich - w każdym bądź razie fakt, że mamy ciągły wzrost czytelników i userów, świadczy o tym, że mimo niejednokrotnie kontrowersyjności decyzji jakie podejmowałem, były one w efekcie końcowym słuszne, albo przynajmniej do zaakceptowania, przez większość użytkowników.

    Dodam tylko tyle, że forum zostaje przekazane w ręce osoby, która wg. mnie rokuje w kwestii dalszego rozwoju tego forum .

    Zmiana na stanowisku właściciela, związana jest z faktem, że w realu mam zamiar zajmować się czym innym i nie mam już czasu na rozwój wayofwar.org, gdyż zaczynam się zajmować rozwojem innego projektu.
     
  13. Urban

    Urban Guest

    Goliat rezygnuje z szefowania grupie Gry Paradox na rzecz szefowania grupie Gry.

    Severian zostaje mianowany szefem grupy Gry Paradox.

    Szefem grupy Społeczeństwo, jak dotychczas, jest yahoo.

    Ci oto Panowie szefują trzem podstawowym grupom tematycznym na naszym forum, odpowiadają za prowadzaną w nich politykę kadrową, rozwojową etc., jak też są ostatnią instancją w danej grupie, gdy chodzi o odwołania dotyczące ostrzeżeń czy zakazów pisania/banów.

    Znacie ich wszyscy doskonale, więc wielkiego zaskoczenia tutaj nie ma. Ludzie zaprawieni w bojach, sprawdzeni, pracowici, doświadczeni mocno forumowym życiem :).
     
  14. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Tjord zostaje moderatorem w Grupie Gry, gratulacje.
     
  15. Severian

    Severian Doctore

    Nuke zostaje moderatorem w działach HoI.
     
  16. Goska

    Goska Nowy

    W związku z wygaśnięciem w dniu dzisiejszym umowy przedwstępnej kupna/sprzedaży forum, podpisanej w dniu 10.IV przez Rafała - sytuacja powraca w większości, do stanu sprzed podpisania jej - a więc:

    - od 26. VII Raferti zostaje mianowany na tym forum na głównego Administratora forum, oraz pozostaje osobą techniczną - usługi takie są w ramach umowy z EUFI, której to reprezentantem / właścicielem jest w/w.
    - od 25.VII godz. 23.59 Urban przestaje być p.o. właściciela forum i administratorem
    - w związku ze zmianami własnościowymi, przypominam tylko użytkownikom tego forum, że od 1 V formalnie właścicielem tego forum, jestem ja , nie będę tutaj jednak wykonywała żadnych funkcji administracyjnych i takowe ograniczają się do własności forum- czyli zbierania składek, płacenia podatków, podpisywania umów, itp.

    W moim imieniu funkcje administracyjne na tym forum pełni poprzedni właściciel tego forum, Rafał Winsztal - czyli Raferti.

    Mam nadzieję, że pozwoli to powrócić forum do sytuacji sprzed 10.IV.
     
  17. viader

    viader Nowy

    Maciey zrezygnował z funkcji na forum. Dziękujemy za współpracę.
     
  18. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Zoor został mianowany na SuperModeratora (JuniorAdmina) , oraz moderatora działów Społeczeństwo i Historia

     
  19. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Sasza zrezygnował z wszystkich funkcja na forum, ze względów osobistych.

    Dziękuje serdecznie za współpracę.
     
  20. Severian

    Severian Doctore

    Z dniem 14 sierpnia Dżemik zrezygnował z wszystkich funkcji na forum. Dziękuję za długoletnią współpracę :)
     
  21. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Maciej zostaje nominowany moderatorem w działach Wszystkie Inne Gry, Aary z Gier oraz Gry RPG
     
  22. Severian

    Severian Doctore

    Scyzorro zostaje nominowany na junior moderatora w działach HoI.
     
  23. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    McFlash zostaje mianowany na SuperModeratora, gratulacje :)
     
  24. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Van Tommy po 8 letnim sprawowaniu funkcji jako JuniorAdmin / SuperModerator w dniu dzisiejszym, został przeniesiony na zasłużoną forumową emeryturę.

    Chciałem podziękować - zarówno w swoim imieniu, jak i kolegów funkcyjnych, za wieloletnie sprawowanie funkcji administracyjnych na forum.
    Zarówno wśród użytkowników, jak i kolegów funkcyjnych, Van Tommy jest i był ceniony za "spokój ducha", wyważone i przemyślane opinie, brak negatywnych emocji w sytuacjach "podbramkowych" jakie niejednokrotnie przytrafiają się w pracy funkcyjnego, rozsądek, itp.
    Jednym słowem, VanT. należał do funkcyjnych, którzy nieczęsto się przytrafiają - co do których pracy nie ma zarzutów, ani z ich strony nie ma potknięć.
    Osobiście także, przez te lata ceniłem sobie Van Tommego jako "ciało doradcze" - niejednokrotnie "zderzenie mojego stylu działania", z jego spokojem ducha - powodowały, że moje pomysły czy reakcje stawały się bardziej wyważone.

    Dziękuje Tobie serdecznie VanT za te 8 lat współpracy.
     
  25. Grzegorz

    Grzegorz Ciemna strona mocy

    Wrocław został sam :(.

    Również dziękuję.
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie