Operacja "Wilk"

Temat na forum 'EU III - AARy' rozpoczęty przez rastagrand777, 4 Kwiecień 2014.

  1. Pierwszy post. Wypada się przedstawić. Tak, że tego... RastaGrand się kłania i będzie dla was pisał /oklaski/

    Dane techniczne:
    - jeden Rasta
    - Europa Universalis III Divine Wind 5.2
    - mod Divide et Impera
    - torba "magicznych ziółek"
    - pięć kilo dyktafonu
    - trzy minuty klawiatury
    - dno i dwa metry mułu wyobraźni
    - pozwolenie na opuszczenie zakładu odwykowego

    Konkrety:

    -Divine Wind + mod
    -Ustawienia "normalne", (kupcy, koloniści, agresywność itp.)
    -bez inflacji (Dlaczego? Bo mogę.)
    -kraje szczęściarze, losowo (Będzie, będzie zabawa, będzie się działo a AAR-a będzie mało...)
    -od siebie dla celów fabularnych dodałem decyzję prowincjonalną Add_core (koszt 120 dukatów - będzie zwiększany z czasem; zyskujemy 5 infamii)

    Tyle tytułem wstępu, poniżej krótki prolog oraz mapka z ogólnymi założeniami. Pierwszy odcinek - dzisiaj wieczorem. Enjoy!

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  2. [​IMG]

    ------------------------------------------------------------

    Chylę czoła dla wszystkich forumowych AAR-owiczów. Dopóki sam nie spróbowałem, nie miałem pojęcia ile z tym jest zabawy xD Enjoy!
     
  3. PolishEmpire

    PolishEmpire Ten, o Którym mówią Księgi

    A nie mógłbyś robić AARa w takiej formie, żeby tekst nie był w obrazku, ale napisany normalnie, w poście? Bo źle się czyta takie małe literki.
     
  4. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Otwieraj sobie obrazek, są w dużej rozdzielczości, graficznie ładnie się prezentuje.
     
  5. Ehhh mógłbym, mógłbym gdybym nie był sobą :) Ja muszę mieć wszystko "po swojemu" ;)

    A tak poważnie, to taka forma jest najlepsza dla mnie, ponieważ te wpisy lądują również u mnie na blogu. Zamiast więc tracić 2 godziny na edycję posta na forum i kolejne 2 godziny na bloga, klikam kilka razy, uploaduję zdjęcie i gotowe :)
     
  6. Languorous_Maiar

    Languorous_Maiar Ten, o Którym mówią Księgi

    FUJ! Ale bedziesz mial paskudne granice. ;d
     
  7. Jak się uda :) Estetyka granic to jednak kwestia gustu. Ja chcę tylko, żeby świat spoglądał na nas z lękiem ;)
     
  8. Kolejny jeszcze ciepły odcinek :)
    W weekendy postaram się wrzucać dwa odcinki + może jeden bonusowy w środy jeśli wystarczy czasu. A tym czasem ENOJY!

    [​IMG]
     
  9. Luuny

    Luuny Ten, o Którym mówią Księgi

    Czyżbym poznawał mój background? ;)
    Swoją drogą, odcinek mógłby mieć nieco więcej niż jeden obrazek :)
    Będę śledził.
     
  10. Ściągnięty z google, więc może tak być -.-''

    Postaram się robić 2-3 obrazkowe odcinki, jednak te pierwsze to była walka z technologią xD
    Tak jak napisałem pod jednym z postów, nie miałem pojęcia, że tyle jest z tym zabawy :)
     
  11. Peace, love & go to hell, czyli witam wszystkich :)
    Pierwsze odcinki, jak mi to słusznie wypomniał Luuny, były dość krótkie więc w ramach zadość uczynienia Środowy Bonus :) Trochę dłuższy niż jeden obrazek, ale tylko trochę ;) Enjoy


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. Peace, love & go to hell

    Sobota czas więc najwyższy na kolejny odcinek. Enjoy

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. Trochę spóźniony, chociaż u mnie jest przed północą, drugi weekendowy odcinek. Enjoy

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. Krótko i na temat - szósty odcinek - enjoy

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie