Ósmego dnia Bóg stworzył…. [AAR]

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Milka, 27 Luty 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Świnia spadła... :lol2:
     
  2. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Heh... świnka chyba chciała nauczyć się latać XD Dobry odcinek, jak zwykle się podobał.
     
  3. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    „Minecraft-Przygody Chińczyka" SEZON II Odcinek V

    [video=youtube;JW_ZX39aOGA]http://www.youtube.com/watch?v=JW_ZX39aOGA[/video]
     
  4. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja nie wiem Milka, według mnie to twoja mapka jest fajna. Pod względem krajobrazu wręcz niesamowita, pustynia wcinająca się w "nordycki" klimat (śnieg itp.)? Coś wspaniałego, musisz po prostu nosić ze sobą kilka sadzonek i kości - co by przyśpieszyć wzrost drzewek. Miejmy nadzieję że jednak się odważysz i zbudujesz wiszący domek, tam gdzie o tym wspominałeś. To będzie coś nowego, bo co jak co ale na naszym forum jeszcze nie widziałem żeby ktoś na to wpadł. Keep on the good work!

    No i śpiesz się zanim ktoś ci go ukradnie!
     
  5. wiktorx10

    wiktorx10 Aktywny User



    ukradłem tydzień temu ale nie wstawiłem na forum:p
    jak ty możesz narzekać na TAKI FAJNY ŚWIAT! on jest super zrób tak jak Matheos mówi i będzie naprawdę super:D
     
  6. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Milka a czy do MC można pobrać mapy np ruiny miasta itp?:p
     
  7. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Weee jednak ktoś to ogląda jeszcze bo już się bałem, że nikt:D Co do świata to jakoś mocno zalesione obszary bardziej mi się podobają no cóż może się przekonam:D Co do wiszącego domku może kiedyś coś pomyśle puki co pora na farmę i inne takie rzeczy:D a to wszystko nie będzie wisieć tylko znajdować się koło mojej ziemianki, którą pomału przebudowuje. Co do map to nie mam pojęcia czy można coś ściągać czy tez nie, nie wiem, nie znam się:) A tak jeszcze a propos to czy bardzo będzie wam przeszkadzać jeśli będę część rzeczy budował poza odcinkami?? Np. Domek przebudowałbym sobie już teraz ale nie wiem czy nie chcecie przypadkiem tego oglądać więc się wstrzymuje. Napiszcie znacząco mi to pomoże:D I takie jeszcze drugie a propos co byście powiedzieli na jakiegoś innego let's play'a i innej całkiem gry??
     
  8. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Mnie tam bez różnicy, aczkolwiek wolałbym wiedzieć, czy coś się zmieniło, bo czasem jak oglądam, to mam wrażenie, jakbym coś przegapił... może być budowa "na żywo", albo i zdawkowa informacja, mnie to wsio rawno;).

    Inny play/inna gra? Znaczy nowy scenariusz w nowym świecie?
     
  9. Cepilek

    Cepilek User

    ja popieram Matiego. z tym let's playem to niezły pomysł.
     
  10. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Hmm, w sumie z tym czy możesz budować poza odcinkiem - to twoje odcinki i ty je tworzysz, nie jestem zbyt wielkim fanem aarów w których jego twórca może tylko dorzucać swoje cegiełki i rusza tylko pionkami. a użytkownicy forum dyktują mu co ma zrobić, np. w pierwszym sezonie wpadłem na pomysł żebyś zbudował miasto pod wodą - jednak nie chciałem wpływać zbyt mocno na ciebie bo może po prostu czegoś takiego nie lubisz/nie chciałoby ci się robić. Bo w moim mniemaniu jakbyś coś takiego zrobił, to odebrałoby ci to w pewnym sensie oryginalności tudzież "autorstwa". Jakbyś coś zbudował poza odcinkiem, to byłoby miło gdybyś coś wspomniał o tym lub oprowadził po tym czymś. Teraz o Let's playu... No nie wiem czy bym ci darował zakończenie tego aara od tak.. Przyzwyczaiłem się że codziennie odwiedzam ten temat ;P - na pewno zależałoby to od tego co to by była za gra. Jełśi jakaś nowalijka (czyt. mało znana lub interesujący indie) to spokojnie, ale jeśli Let's play Hearts of Iron albo Let's play World of Tanks... to dziękuję bardzo, ale nie... To moje zdanie, ty zdecydujesz co zrobisz ja mogę tylko wyrazić swoje zdanie nie chce nikomu odbierać "wolności wyboru"

    Bless!
     
  11. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Co do budowania to chodziło mi o części danej budowli. Wiecie na przykład przygotowanie terenu czy coś takiego nadal będę budował większość w odcinkach więc nie ma co się martwić, ze będziecie zdziwieni zmianą terenu:D

    Co do pomysłów to chętnie ich słucham niektóre podłapuje niektóre nie ale zawsze sam decyduje czy coś stworzę czy też nie. Po prostu jak jest dużo pomysłów to łatwiej jest mi coś wymyślić:D

    Co do Let's play'a to planowałem zrobić to głównie na YT (licząc przy okazji, że zwiększy mi się liczba widzów minecrafta) ale pomyślałem, że może kogoś z forum to zaciekawi więc się pytam:D Nie nie byłby to ani HoI ani WoT więc paniki nie ma:D puki co pomysł jest w fazie wstępnej więc nie ma się na co nastawiać ale kto wie:)
     
  12. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Hmm... ale byś powiadamiał tu albo w jakimś innym temacie o kolejnym odcinku twojego Let's playa? Bo co jak co ale już dawno nie spotkałem tak fajnie gadającej osoby od rzeczy... You wiesz, you masz your własny Stylaaaa ;P

    Ale minecrafta ci nie odpuszczę! Ni cholery! ;P Za Chiny Nieludowe nigdy! ;P
     
  13. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja mam jeszcze małe pytanko. Te zombiaki, szkielety i reszta to jak się zapalają (dosłownie)?
     
  14. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Nie do końca wiem o co ci chodzi. Jeśli mógłbyś mi to jakoś bardziej wytłumaczyć to może znam odpowiedź na pytanie:)
     
  15. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Czasem trafiasz na płonące szkielety lub zombiaki. Można wiedzieć jakim cudem trafiają się takie "napalone" (raczej nie są generowane, może to sprawka słońca)?
     
  16. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    to pewnie przez Słońce
     
  17. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Z tego co wiem to przyczyną jest tak jak wspomniał wcześniej Simoners Słońce. Szkielety i zombiaki o jakiejś określonej porze zapalają się no chyba, że siedzą w jaskini lub jakimś gęstym lesie (lub tak jak u mnie w tej dziurze w górze:)). Są to zwykłe potwory tylko że nie napalone a podpalone:p

    Odcinek w większości zrobiony muszę jeszcze tylko jakąś fajną muzyczkę znaleźć do jednego fragmentu i będzie można renderować:)
     
  18. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Jeśli dobrze pamiętam to nawet poranne Słońce podpala szkielety i zombiaki. Jedyna szansa dla nich to jak wspomniał Milka cień bądź ciemność
     
  19. Artafrates

    Artafrates Ten, o Którym mówią Księgi

    Dodałbym również, że moby przy padającym deszczu nie spalą się. ;)
     
  20. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja na tych filmikach tylko raz czy 2 widziałem opady deszczu :( . Z drugiej strony coś takiego jak burza (oczywiście też ulewa i np tornado:D) miło by było zobaczyć.
     
  21. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Jeśli Milka mieszka w "spokojnym" biomie, to prędko takich zjawisk się nie doczekamy ;)
     
  22. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Tak sie składa, że te stepy i góry to jak jakiś Krym albo Roztocze, a w tamtych okolicach również są burze:p.
     
  23. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Szkoda że nie są to raczej Wielkie Równiny, bo wtedy te tornada cały by się we znaki :p
     
  24. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja bym chciał zobaczyć huragan albo trzęsienei ziemi. Fajnie byłoby, gdyby te zjawiska pogodowe przemebblowywały nieco okolice.
     
  25. Artafrates

    Artafrates Ten, o Którym mówią Księgi

    Przestańcie panowie! Co by było jakby Milka budował przez wiele godzin jakąś piękną budowlę przyszedłby kataklizm. I po budowli. I widzę wtedy chęć do gry w Minecrafta ;)
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie