Ósmego dnia Bóg stworzył…. [AAR]

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Milka, 27 Luty 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

  2. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    „Minecraft-Przygody Chińczyka" SEZON II Odcinek VI
    [video=youtube;RgxlmTUAOWA]http://www.youtube.com/watch?v=RgxlmTUAOWA[/video]​

    Tak w woli wyjaśnienia dlaczego odcinek tak krótki to chciałem powiedzieć, że początkowo miał on ponad godzinę jednak gdzieś koło 65% wywaliło mi korki i wszystko poszło nie powiem co robić, więc aby nie musieć tyle czekać powycinałem wszystkie nudniejsze fragmenty i zostawiłem tylko najważniejsze moim zdaniem fragmenty. Wiem również, że w pewnym momencie spada jakość filmiku. Przepraszam was bardzo za to i obiecuje zrobić następnym razem wszystko aby nie było takiej gafy. Mimo to mam nadzieje, że spodoba wam się ten odcinek:)
     
  3. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Ładnie :eek:k:
    Ta szklarnia to będzie sześcian czy piramida?
     
  4. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Sądząc z tego, jak się załamuje, piramida lub kula (ale fajnie by wyglądał na wierzchu "wieczny ogień" z piekielnego kamyka:D).
     
  5. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    To piramida z ściętym wierzchołkiem. Co do czubka to mam inne plany (w końcu jakoś trzeba będzie się tam dostawać po te plony:D)
     
  6. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Wreszcie! Długo wyczekiwany odcinek się pojawił, troszkę szkoda ze w porównaniu do innych jest krótszy - ale rozumiem. Ja nie mogę się doczekać powrotu do jaskini. Kiedy odwiedzisz Nether?
     
  7. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

  8. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Miejmy nadzieje, ze nie skończy się tak szybko ten sezon:p a co do tego moda (bo jak rozumiem to jest jakiś mod:D) to dość ciekawy ale puki co to gram na podstawce i raczej nie będę tego zmieniał:)

    Odcinek nagrany, z tego co mi się wydaje jest znacznie dłuższy od poprzedniego. Co w nim będzie?? Normalka: krew pot i łzy do tego smoki, narkotyki i prostytucja a wszystko osadzone w zgniłym od przestępczości świecie pozbawionym wszelkich zasad moralnych:D


    Myślę, że powianiem go wstawić najpóźniej gdzieś do wtorku jeszcze nie wiem jak będę z czasem stał. Puki co życzę miłego czekania:)
    Milka
     
  9. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Znacznie dłuższy? Znaczy godzina oglądania?:D
     
  10. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Matiego ale masz wymagania :D
     
  11. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    MatiGEO (!):D po prostu mi się bardzo podoba i dlatego:D.
     
  12. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    to wspieraj Alpejską Milkę a nie, a ten nick to na szybko pisałem więc I'm sorry :D
     
  13. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Za moich czasów nikt tak nie wybrzydzał przy AARach.
    Mieli tekst i skriny i tyle. A teraz to im się filmów zachciewa...! :F
     
  14. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    No! Bo progresywny ruch syndykalistów zaatakuje siedzibę Kentucquotla:D (jak się nie robi AARa, to "czytniki" idą do konkurencji:D)!
     
  15. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Wiesz co? Może podczas mojej wyprawy w głąb skalanych lasów powiatu ostrołęckiego coś mnie tchnie i na off-line coś nabazgram (i może Imperator wróci po raz... ee... któryśtam :D ).
     
  16. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Mnie to pasuje:D
     
  17. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Kentucky obudź Mhrocznego Imperatora, Alpejska Milka działa, a pachołek robi w KZKGOP i naprawia stare Ikarusy :D
     
  18. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    To niech naprawia Ikarusy, bo to moje ulubieńsze autobusy (zimą ciepło, latem... też ciepło, wygodne siedziska i ta woń komunizmu) ;)
     
  19. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Właśnie niech chińczyk zrobi kopię Ikarusa i wszyscy będą szczęśliwi. Ułatwi robotę innym i skończy przy tym autostradę A2 :D
     
  20. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja pierdziele ale OFFTOP... A myślałem ze Milka rzucił odcinek dlatego tak "gorąco" tutaj... A ja lubię Ogórki (autobusy)!
     
  21. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Kiedy odcinek?

    Sorki, zaczynam się uzależniać od AAR-a:p
     
  22. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    No i co z kolejnym odcinkiem serialu?:(
     
  23. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Jak będę miał wenę to nagram coś i wstawię a narazie wrzucajcie pomysły co mogę zrobić z dwiema(podwójnymi oczywiście) skrzyniami kamienia:D
     
  24. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Zbuduj bunkier!:)
     
  25. wiktorx10

    wiktorx10 Aktywny User

    zrób Barad dur :p
    barad-dur.jpg
     

    Załączniki:

    • Mordor.jpg
      Mordor.jpg
      Wielkość pliku:
      13,1 KB
      Wyświetleń:
      7
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie