Ósmego dnia Bóg stworzył…. [AAR]

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Milka, 27 Luty 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    „Minecraft-Przygody Chińczyka" SEZON II Odcinek VII
    [video=youtube;ZOMJT48i3C8]http://www.youtube.com/watch?v=ZOMJT48i3C8[/video]​
     
  2. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    Wielki powrót! :D Fajnie, że seria będzie trwać:).
     
  3. wiktorx10

    wiktorx10 Aktywny User

    2 RAZ U MILKI! :D thx
     
  4. Peeguła

    Peeguła Ten, o Którym mówią Księgi

    Fajne stołki.
     
  5. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Ja ci na YouTube daje łapki w górę i komentarze pisze żebyś miał motywacje do szybkiego robienia dalszych przygód chińczyka.
     
  6. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    A dziękuję, dziękuję:) widział twój komentarz nie myśl sobie, że nie zauważyłem:) Zauważyłem i doceniam :eek:k:
     
  7. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Odcinek nagrałem jeszcze w wakacje jednak przez problemy z kompem nie jestem wstanie go teraz wrzucić jak tylko uporam się z szatańskim kompem to powinien pojawić się kolejny odcinek:) Pisze abyście nie byli zaskoczeni dlaczego nic nie wrzuca i trochę nie aktualnymi informacjami w nim zawartymi:p
     
  8. matigeo

    matigeo Ten, o Którym mówią Księgi

    No, to życzę odcinkowi wszystkiego najlepszego!
     
  9. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    „Minecraft-Przygody Chińczyka" SEZON II Odcinek VIII

    [video=youtube;zCi0Wg6rJSM]http://www.youtube.com/watch?v=zCi0Wg6rJSM[/video]​
     
  10. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Jeeee! Wreszcie odcinek! Nawet nie wiesz milka jak fajnie że dałeś odcinek! Następny będzie jeszcze z 173 czy już z nowego?

    Long live the King! Milka the First! :D

    PS. Też żyje w stresie przed studiami... Co prawda 2 stopień wiec tylko 2 lata ale zawsze... ;P
     
  11. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Już na 1.8 tylko niestety będę musiał chyba zacząć od początku bo z tego co słyszałem stare światy nie chodzą na 1.8. Co do następnego odcinka to nie wiem kiedy się pojawi coś ostatnio nie mam na to weny:( ale pewnie za jakiś czas znów coś nagram:)
     
  12. Laveris de Navarro

    Laveris de Navarro Ten, o Którym mówią Księgi

    Milka, wydawaj częściej te filmiki. Omal nie cofnąłem ci subskrypcji na YT. ;)

    Swoje skomentowałem bezpośrednio pod linkiem. Następnym uważaj na kopanie gravelu nad sobą.

    Mógłbyś wybudować w jakiejś górze bunkier. Albo miasto z fortecą w środku.
     
  13. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    pożyjemy zobaczymy jak na razie stwierdziłem że coś mi 1.8 tnie więc nie wiem czy przypadkiem przy nagrywaniu nie zacznie tak ciąć, że grać się nie da. Do tego ciągle się zastanawiam czy rozpocząć nowy sezon na nowej mapie (wygenerowałem sobie nowy świat aby zobaczyć jak to jest i taki piękny mi się zrobił że aż sam uwierzyć nie mogłem:)) czy może grac na tej tylko wyprawić się w jakąś długą podróż. Osobiście skłaniam się do nowego świata ale nie wiem jeszcze. Jeśli chcecie to możecie pisać tutaj/na YT/PW lub w profilu to może mi ułatwicie wybór.
     
  14. Laveris de Navarro

    Laveris de Navarro Ten, o Którym mówią Księgi

    Osobiście skłaniałbym się do dokręcenia jeszcze k4 filmików do obecnego Sezonu (z ładnym zakończeniem), a później do przejścia na nowy świat. ;)

    Choć z drugiej strony za wiele swojego świata nie zabudowałeś, wielkich połaci terenu nie zbadałeś. Niemniej szkoda byłoby ucinać drugą serię po 8 odcinkach.
     
  15. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    Jaki seed jeśli można wiedzieć milka? Ja osobiście jestem fanem Ósmego dnia bogu stworzył chinola i nie mam nic na przeciwko rozpoczęciu sezonu 3 ale pod jednym warunkiem - postarasz się częściej nagrywać pomimo szkoły ;P Druga opcja tym bardziej jeśli wygenerowałeś dobry świat.
     
  16. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Z częstszymi odcinkami może być problem bo tak jak mówię coś mi się strasznie tnie przy samej grze a co dopiero przy nagrywaniu (nie próbowałem jeszcze ale z reguły nagrywanie nie pomaga w płynności gry:p) a po za tym nie oszukujmy się nie wiążę z wrzucaniem odcinków na YT większych planów (dlatego nawet o partnera się nie staram od kiedy zdjęli mi limit bo praktycznie nie jest mi potrzebny:p) natomiast z dobrze zdaną maturą bardzo:D

    Na razie nie podam seeda bo jeśli zdecyduje się na nowy sezon to nie chcę abyście od razu wiedzieli czego możecie się spodziewać w jaskiniach i na powierzchni:D może jak już zacznę nagrywać to wam podam póki co wszystko jest w sferze planów:)
     
  17. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Jeśli nowy sezon to najpierw ciekawe zakończenie sezonu II.
     
  18. Milka

    Milka Ten, o Którym mówią Księgi

    Drodzy moi parafianie.

    Mam dla was dwie wiadomości obie złe wiec nie będę pytał od której zacząć.
    Po pierwsze muszę to przyznać z wielkim zaskoczeniem i zażenowaniem ale mój komp jest za słaby na MC 0.o i mam za małe FPSy aby utrzymać płynność przy nagrywaniu a co za tym idzie nie da się grać i co dla was ważniejsze nie da się tego oglądać.
    Po drugie załóżmy, że dobra przebolejecie fakt przycinającego się obrazu ale co z dźwiękiem i tu pojawia się kolejny problem. Ani moje słuchawki ani moja kamerka nie chcą mi działać więc nie mam czym nagrywać dźwięku (dlatego też te informacje to nie film tylko tekst). Na dniach pójdę do kumpla niech mi coś doradzi odnośnie tego buntu.

    Tak więc moje przygody zawieszam jak na razie. Może kiedyś do tego wrócę ale pewnie nie będzie to wcześniej niż po maturach (do tego czasu pewnie wszyscy już zapomną o tym AARze więc problemu nie będzie jakby mi się wracać nie chciało:D). Grać w MC pewnie będę więc jak chcecie to mogę co jakiś czas wrzucać kilka screenów ale nie będzie to powrót do staraj formy AARa. Jeśli ktoś jest zażenowany tym co napisałem i faktem, że jak narazie kontynuacji nie będzie no to nic na to nie poradzę. Jeśli ktoś specjalnie z powodu tego AARa dał mi suba na YT i teraz chce go zdjąć to proszę bardzo ja focha nie strzele:D

    Dziękuję za komentowanie, wspieranie i pomysły
    Pozdrawiam
    Milka
     
  19. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Szkoda naprawdę. Zawsze możesz jednak robić staroświecki aar z skrinami i pisaniem. Ja tak robiłem aar przy 10-20 fps'a i dało radę. :)
     
  20. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Rób aar z skrinami i pisaniem.Jak dawniej.
     
  21. wiktorx10

    wiktorx10 Aktywny User

    szkoda

    Ost za spam. Obrazek skasowałem.
    Maciej
     
  22. Matheos

    Matheos Ten, o Którym mówią Księgi

    No cóż bywa, już miałem nadzieję że Milka opublikował odcinek. Ja się nie złoszczę ani nic takiego, jednak o aarze nie zapomnę :D
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie