Patch 1.3 dla HoI3

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Walker, 30 Październik 2009.

  1. Mam ten sam problem. Wygląda to tak.
    Usunięcie pliku gfx\flags\flagfiles.txt pomogło, ale po zakończeniu gry ów plik zostaje stworzony znowu. To sprawia, że przy następnym uruchomieniu gry ponownie widzę takie flagi. Próbowałem też nie kasować flagfiles.txt tylko zmienić jego zawartość na pustą. Nic to nie zmieniło.
    Jest na to jakiś sposób, czy do usranej śmierci będę musiał przed każdym uruchomieniem HoI3 usuwać ten plik?
     
  2. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    A flagfiles.dds usunąłeś? Jeśli nie, to usuń obydwa. Wtedy powinno być dobrze.
     
  3. Nie ma takiego pliku jak flagfiles.dds . Natomiast w tym samym folderze jest flagfiles.tga, który usunąłem dla sprawdzenia. Nic to nie daje. On tak samo jest rekonstruowany przez grę.
     
  4. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Tak, właśnie o niego mi chodziło, pomyliłem się tam wcześniej.


    Muszą być rekonstruowane bo bez nich gra by nie działała. Spróbuj usunąć kilka flag oraz usunąć te 2 pliki na raz. Jeśli nadal taki błąd będzie to aktualizuj stery od grafy i DirectX'a.
     
  5. Mhm. Kiedy usuwam jakąś flagę, wszystkie pozostałe działają poprawnie.
    Więc do wyboru mam grę bez flagi jakiegoś Peru czy innego końca świata, albo usuwanie dwóch plików.
    Niemniej dzięki.
     
  6. Avatrus

    Avatrus Ten, o Którym mówią Księgi

    czy mógłby mi ktoś podesłać spolszczenie
     
  7. Krisus1

    Krisus1 Ten, o Którym mówią Księgi

    Przecież wyszedł patch 1.3 PL...
     
  8. Avatrus

    Avatrus Ten, o Którym mówią Księgi

    skad go można ściągnąć ale polską wersje
     
  9. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

    Ponoć jest na "gorących osiemnastkach", ale myślę że łatwiej będzie ze strony polskiego wydawcy, czyli Cenegi.
     
  10. Avatrus

    Avatrus Ten, o Którym mówią Księgi

    na stronie cenegi właśnie nie moge znaleźć

    już znalazłem tylko jest troche nie normalne pobieranie

    Nie piszemy dwóch postów pod rząd. Używamy opcji edytuj.
    Biedrona.
     
  11. Norbi

    Norbi User

    Norbmalne-tylko jest kolejka - trzeba czekać;)
     
  12. Beny1234

    Beny1234 Nowy

    Pytania o patcha 1.3 do Hearts of Iron III

    Witam mam pytanie czy ten patch zadziała przy orginalnej polskiej wersji gry?Gdzie go wkleić?I co on zmienia.Jeśli będzie mi działał proszę o link.

    Temat dołączony, przejrzyj cały ten wątek, na pewno znajdziesz tu odpowiedź. W przyszłości polecam używac opcji "szukaj".

    Goliat
     
  13. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    http://cenega.pl - znajdziesz tam odpowiedź na wszystkie swoje w/w pytania.
     
  14. Dominikus

    Dominikus Guest

    Dobre marcho na stronie Cenegi coś znajdziesz się uśmiałem (bez urazy). Czemu w downloads nie ma patchy po Polsku? Na stronie Cenegi jest chlew i jakieś durne czekanie które wcale nie mija. Chyba od tego ta strona jest żeby pomagać, patche po angielsku wersje beta też by się przydały (normalne się ściąga łatwo i prosto). Czy fakt że są one umieszczone na innej stronie sprawia że tu być nie mogą? No to może wogóle dajcie na głównej jeden wielki link to strony paradoxu po co się męczyć? Mógłby ktoś dać linka to 1.3 PL tylko jakiegoś normalnego który po kliknięciu pozwoli mi tego patcha pobrać.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie