Patch 1.4

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Elaith, 21 Styczeń 2010.

  1. Dominikus

    Dominikus Guest

    Wyszła już chyba normalna wersja 1.4, przynajmniej mi się pokazuje że mogę ściągnąć.
     
  2. FaceMob

    FaceMob Znany Wszystkim

    Tak, wyszła wczoraj :) Gra działa idealnie. Nawet podczas wojny, niestety szybko zaczyna zamulać, i po 15 minutach (jeżeli toczymy wojne) można zpaisac grę, wyłączyć, włączyć jeszcze raz i znowu smigać będzie kilka minut :)
     
  3. Krisus1

    Krisus1 Ten, o Którym mówią Księgi

    Trzeba poczekać kilka tygodnii - myślę że Cenega wyda 1.4 pl - za dużo koniecznych zmian było w tym patchu by to olali - mam nadzieję :)
     
  4. Michał_86

    Michał_86 Zbanowany

    Czy będą kolejne pathe? Czy można już uznać tą wersję za ostateczną?
     
  5. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Obstawiam, że jest to ostatni patch do HoI3. W końcu było tu aż 11 wersji testowych. Następnym patchem będzie raczej płatny dodatek.
     
  6. Mazarini

    Mazarini Ten, o Którym mówią Księgi

    Hmmm... A ja myślę ,że jeszcze jeden patch może być.... Tak, żeby gra była w naprawdę w pełni grywalna ! Ciekawe jiedy Cenega wyda (jeśli w ogóle wyda) wersję PL tego patcha ??
     
  7. robak

    robak Guest

    Z pewnością to był ostatni patch do HoI III, teraz można czekać jedynie na dodatek co tam wymyślą. A patcha cenega wyda na pewno podobnie jak to było z poprzednimi patchami.
     
  8. Panowie wysłałem pytanie do Cenegi polska czy patch 1.4 do HOI 3 wyjdzie w polskiej wersji. Aktualnie czekam na odpowiedź. Jak tylko coś odpiszą od razu się z wami podzielę tą wiadomością.
     
  9. Capricorn

    Capricorn 6 kwietnia

    Odkąd mam zainstalowanego 1.4 to o wiele częściej mi sie crashuje gra.
     
  10. robak

    robak Guest

    próbowałeś reinstallu np? bo chyba jesteś odosobnionym przypadkiem hmm
     
  11. Michał_86

    Michał_86 Zbanowany

    Mi też się tak robi i dlatego odinstalowałem grę, to nie jest przyjemność tylko katorga.
     
  12. Capricorn

    Capricorn 6 kwietnia

    Rozegrałem kilka szybkich kampanii na 1.4 i postanowiłem wylać trochę flejmu.Pic na wodę, fotomontaż - tak w skrócie można określić zmiany wprowadzone w patchu 1.4.
    AI dalej jest jak wysterylizowany pies - nic nie rozumie i w ogóle nie ogarnia sytuacji,a już szczególnie "morskie" kraje O ZGROZO. Kosa sama wyrasta z dłoni jak się widzi co Anglia, USA i Japonia "robią". Czy naprawdę tak trudno wpisać w AI jakieś logiczne zachowania? Takie jak atakowanie nieprzyjacielskiej floty, bo pływanie i zwiedzanie świata flotami złożonymi z 4 do 7 (to już te ogromne) ma takie same szanse na zatopienie 17 pancerników jak umierający w piaskach pustyni beduin na napicie się zimnej, niebieskiej pepsi z limitowanej edycji. Czy może skrypt sztucznej inteligencji jest tak prze-genialnie skonstruowany, że ugina się pod własnym geniuszem. Grając Brazylią w 44 roku, mając do dyspozycji 5 przestarzałych pancerników i ledwo rozwinięte morskie doktryny, zatapiałem US Navy dziesiątkami z małymi przerwami na naprawę. Z kolei grając Chinami i mając do dyspozycji 1 transportowiec (mogący przenosić na raz maksymalnie 2 brygady piechoty) i 6 niszczycieli, zrobiłem Japonii skuteczny desant i anektowałem ją we wrześniu 37 roku. W takim stosunku sił takie rzeczy nie powinny być w ogóle możliwe, jak czerpać z takiej gry przyjemność, czy satysfakcję - nie mając 13 lat? Nie wiem ile razy grałem, ale na pewno ponad 10 i za każdym razem ZSRR zostawało totalnie pokonane przed końcem 41 roku. UK i USA desantują się bez sensu po kilka dywizji i są niszczone. Parodia.
     
  13. robak

    robak Guest

    Dlatego, według mnie gry paradoxu są (powiedzmy) wyśmienite pod MP, gdzie gra dopiero dostaje miodności...a SP można potraktować jak samouczek.
     
  14. Mazarini

    Mazarini Ten, o Którym mówią Księgi

    Przetłumaczony plik v4.csv potrzebny by grać na Patchu 1.4 po polsku: http://rapidshare.com/files/372383460/v4.rar
    Instrukcja:
    Po isnstalacji patcha 1.4 zamień loclistion z folderu z grą z loclisation z patcha 1.3 PL od Cenegi, potem wklej plik v4.csv w zamienionym poprzednio folderze locaisation.
    PS: Chodzi o to, że w patchu 1.3 nie było jeszcze v4.csv, jest tylko do v3.csv.
     
  15. DysoN

    DysoN User

    Czy znane wam sa jakies mody do wersji 1.4 ktore wyeliminowalyby tworenie paruokretowych zespolow morskich ktore w ekspresowym tempie sa masakrowane przez gracza?
    Gralem Japonia, stworzylem zespol z 4 lotniskowcami, 2 BB, kilkoma krazownikami, zdobylem midway, zaparkowalem tam flote i co chwile jankesi podpywaja z jakas niewielka flota ktora jest regularnia zatapiana... Ani razu nie widzialem by US Navy pojawilo sie z mocniejsza flota... :(
    Flota wloska jest zwykle masakrowana przez Angoli w pare dni po wybuchu wojny. Czesto tak doszczetnie ze Wlosi nie maja nawet transportowcow by dowozic zaopatrzenie do Afryki.
     
  16. Mazarini

    Mazarini Ten, o Którym mówią Księgi

    Hmmmm.... No z Włochami to raczej tak naprawdę było, no prawie.... A z patchem tak to jest: obiecali ogrom zmian, a sam widzisz co jest.... A może na wyższym poziomie trudności było by inaczej ??

    Hej !
    Właśnie dostałem oficjalny E-Mial od Cenegi ,że prace nad Patchem 1.4PL zaostały rozpoczęte ! :)

    Łączę.

    Dżemik
     
  17. Michał_86

    Michał_86 Zbanowany

    Właściwie to firma robi interesy, nie można zatem im nic zarzucić. Śmieszy dopiero ilu naiwniaków znaleźli którzy mimo wszystko zapłacili te kilkadziesiąt złotych za grę. ;)

    Post ELGENERAL usunięty. Bez Off Topu proszę.

    Goliat
     
  18. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Jakby tak było to patch by widniał tu: http://www.cenega.pl/tabela_patch/tabela.php w tabelce "Patche w produkcji".
     
  19. Mazarini

    Mazarini Ten, o Którym mówią Księgi

    Ale ja nie kłamię, naprawdę dostałem E-Maila !!
    Oto jego część:
     
  20. marcins77

    marcins77 User

    Wydanie patcha przez Paradox 29-03-2010 a cenega dopiero zbiera się za jego polska wersje ;P żenada !
     
  21. Krisus1

    Krisus1 Ten, o Którym mówią Księgi

    Przy Patchu 1.3 też nie było żadnej notki o nim, że jest w produkcji. Ukazał się też po paru tygodniach - nie ma się co gorączkować. Sama polonizacja nie powinna zająć dużo czasu, ale Cenega zapewnie nie ma tylko to do roboty :)

    To, że wogóle ktoś odpowiedział na maila to uważam za duży sukces. Ja przy 1.3 do dziś nie dostałem odpowiedzi pomimo przypomnienia :D
     
  22. Virtus

    Virtus Ten, o Którym mówią Księgi

    Spolonizowany patch ma wyjść w najbliższy piątek.
     
  23. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Mamy piątek, a Cenega nadal nie wydała. Jeśli nie wyjdzie do ~15.30 to pewno będzie w przyszłym tygodniu.
     
  24. Aron

    Aron Nowy

    Witam czy mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz plik v4.csv ponieważ podany wcześniej link nie działa
     
  25. robak

    robak Guest

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie