Patch 1.4

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Elaith, 21 Styczeń 2010.

  1. nelson7

    nelson7 Aktywny User

    Na stronie cenegi jest podana data ukazania się patcha 1.4 - 16 kwiecień więc 16 kwietnia minął a spolonizowanego patcha jak nie było tak nie ma i z resztą tak samo nie ma patchy PL do EU III i Rome VV,które już dawno się ukazały w wersji ENG.Cenega to strasznie nie solidna firma,tylko patrzą aby sprzedać i wyrwać trochę grosza od klienta,a później mają wszystkich w d... zapominając o supporcie i udając że nic się nie stało.Typowe krętactwo i olewanie klienta

    ostrzeżenie za omijanie autocenzora.

    Pozdrawiam
    Goliat
     
  2. Ja też nie otrzymałem odpowiedzi ani na maila którego wysłałem do nich ani na post na facebooku. Hyyym dziwny PR z ich strony ale ja sbie przynajmniej tłumacze tym że pracują nad tą nową grą "polskie imperium" i może dlatego są tak opieszali w robieniu innych rzeczy. W każdym razie mogli by mieć jednego nadwornego piśmaka który by odpisywał na maile i posty a nie trzeba się domyślać co i jak.
     
  3. Mazarini

    Mazarini Ten, o Którym mówią Księgi

    Otrzymałem wczoraj e-maila od Cenegi z wiadomością ,że wydanie opóźni się o 1-2 tygodnie ze względu na konieczność przeprowadzenia dodatkowych testów....

    Pozdrawiam
    Mazarini
     
  4. laskuna

    laskuna Ten, o Którym mówią Księgi

    ehheehhehehehe hehehe hehe dodatkowe testy ja nie mogę :). tam jest coś więcej jak jeden plik w localisations do spolszczenia?
     
  5. BeneQ

    BeneQ User

    eh lepiej powiedzieć 'dodatkowe testy' niż 'na razie nam się nie chce' albo ' O #^$#!@ zapomnieliśmy o tym' ;D
     
  6. nelson7

    nelson7 Aktywny User

    A teraz na stronie cenegi jest podany termin wydania patcha 1.4 - 23 kwiecień 2010
    Rzeczywiście mają strasznie dużo tego testowania - kpiny sobie robią,jak zawsze z resztą - po prostu żenada...
     
  7. Cenega robi się powoli śmieszna i może skończyć jak CD Projekt który przez parę lat był topowym wydawcą a teraz gdyby nie Wiedźmin to by padł... a wszystko przez to że graczy mają za nic i nie mają co się nimi przejmować, przecież i tak gry kupią. Tylko chyba nie zdają sobie sprawy z dwóch rzeczy: gracz nie głupiec swój rozum ma i pewnego razu gry przestaną się tak sprzedawać jak dotąd a po drugie w czasie kryzysu jaki jest to powinni nas całować że żeśmy kupili ich produkt. Niestety w polsce jeszcze daleko do tego że "klient nasz Pan"....
     
  8. michalalic

    michalalic Nowy

    patch już wyszedł
     
  9. mazi

    mazi Nowy

    czy da sie zainstalowac polski patch na angielska wersje gry?sciagnalem teggo od cenegi i caly czas wyskakuje mi blad ze nie mam zainstalowanego hoi3.przeinstalowalem gre,ale nadal ten sam blad.da sie to jakos naprawic?
     
  10. marcho

    marcho Ten, o Którym mówią Księgi

    Nie. Musiałbyś mieć wpis z rejestru utworzony podczas instalacji polskiej wersji gry.
     
  11. mazi

    mazi Nowy

    no to brzmi na łatwe do zroienia.tylko czy ktos wie jaki wpis trzeba zrobić ?
     
  12. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    start-->uruchom-->regedit szukasz klucza HEKY-Local-machine -->software-->Paradox Interactive--> Hoi3
    i tam ci pisze jaka wersja językową masz i jaka jest wersja gry(1.0 czy 1.4)
    Pewnie wystarczy zmienić z English na Polish i powinno pomóc.

    Uważaj w trakcie zmieniania i szukania klucza żeby czegoś innego nie zmienić albo usunąć co może mieć katastrofalne skutki dla twojego systemu :)
     
  13. Alleluja....a już myślałem że patch nie wyjdzie. Może jestem malkontentem ale Cenega mogła by się trochę bardziej postarać jeżeli chodzi o kontakt z Nami graczami bo często na wszech ogarniająca cisza w eterze robi się nieznośna.
    Ciekawe jak działa patch w polskiej wersji :D

    Pozdrawiam wszystkich zapaleńców i fanów serii !!!!!
     
  14. Filip

    Filip Znany Wszystkim

    Jest może ten patch w postaci plików w archiwum? Mam problem z kompem że zawsze muszę patche wypakowywać za pomocą universal extractora bo mi pisze że nie mam gry zainstalowanej, a mam zainstalowaną.
    A ten instalator nie chce się wypakować.
     
  15. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Filip wnioskuję że masz obcięta wersje piracką albo instalowałeś na nowo system a gra została na dysku.
    Pozostaje przeinstalować na nowo albo napisać na nowo cały rejestr.
     
  16. Filip

    Filip Znany Wszystkim

    Re-instalowałem system. Mam orginał, tak samo z Eu3 i paroma innymi gramy nie z tej serii. Kłopoty pojawiły się od kiedy mam 7. Re-instalacja nic nie daje.
    Jak napisać na nowo rejestr?
     
  17. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Na XP bym ci pomógł napisać... na siódemce nie mam pojęcia jak to wygląda i jak się to robi w tym najnowszym dziecku Microsoftu :(
     
  18. Filip

    Filip Znany Wszystkim

    To napisz jak na XP. Może podobnie.
     
  19. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Masz w tej siódemce w STARCIE-->Uruchom ?? (jeśli masz coś takiego to wciskasz "uruchom" i wpisujesz regedit i zrób zdjęcie co wyskoczy.
    Jeśli czegoś takiego nie ma i nie wyskoczy "edytor rejestru" to nie mam po co pisać bo tego dużo jest.
     
  20. robak

    robak Guest

    mam 7 i w starcie nie ma uruchom. naciśnij znaczek windowsa + r. Wtedy będziesz miał uruchom i jest później wszystko jak w XP.
     
  21. Filip

    Filip Znany Wszystkim

  22. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Wchodzisz do HEKY-Local-Machine
    Klikasz prawym przyciskiem myszy na Software najeżdżasz na Nowy rozwija się lista i klikasz klucz.
    Nazywasz nowy klucz Paradox Interactive i w tym kluczu robisz to samo i nazywasz go Hearts of Iron III Następnie klikasz na folder/klucz HoI3 i klikasz prawym przyciskiem myszy Nowy i Ciąg wyskoczy ci plik typu REG_SZ który nazywa się nowa wartość następnie klikasz na niego prawym przyciskiem myszy i dajesz pierwsze zmień nazwę a następnie modyfikuj.
    Zmiany nazw i modyfikacje które wprowadzisz powinny się znajdować w rubryce z Dane znajdziesz na zdjęciu na dole.
    Zanim zaczniesz robić wszystko sprawdź jaką wersje gry ci wyświetla (1.0,1.1,1.2,1.3 czy 1.4) Bo po tym wszystkim trzeba będzie zrobić tyle kluczy ile masz wersji :) i w każdym jeden ciąg o nazwie (Domyślna) i modyfikacji/dane (wartość nie ustalona)
    [​IMG]

    W ciągu app i path wpisujesz swoja lokalizacje gry.

    Zabiję cie Nożem jak masz grę Angielska i próbujesz zainstalować Polskiego patcha :)
    Zrób zdjęcie przed edycją i po edycji rejestru i wstaw obydwa może na siódemce inaczej wpisuje rejestry.
     
  23. Filip

    Filip Znany Wszystkim

    Zrobiłem jak pisałeś. Oprócz rubryki Uninstall. Dodatkowo nie widziałem co wpisać w rubryce "CD" więc wpisałem "D:" tak jak Ty masz. Nadal nie wykrywa gry.

    Dodatkowo odkryłem że system nie stworzył rejestru żadnej z moich gier mimo że mam ich sporo.
     
  24. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    To napisz jeszcze ten Uninstall specjalnie dałem ci całą "Formułkę".
    I w Ciagu gdzie pisze version masz wpisać taką wersje jaką masz bo chcesz zainstalować patcha 1.4 wiec musisz mieć wpisane 1.03.00.0 chyba ze masz jeszcze wcześniejszą wersje gry. i folder z 1.4 też masz usunąć.(i analogicznie jak masz wcześniejsza wersje to kasujesz do tej wersji foldery.)

    Więc jak to nie pomoze to pozostaje opcja:
    a)skoczyć przez okno z pietra najlepiej :)
    b)wywalić Windowsa 7 i wrócić do prawdziwego jedynego systemu XP :)
     
  25. Popieram w całej rozciągłości. Nowe dziecko microsoftu ma nie miły charakterek przez co bardzo cięzko z nim pracować. Spakuj ładnie do pudełeczka Siódemke, postaw na półce jako triumf nowoczesnej technologi a sam wróć na łono starego XP który takich wybryków nie robi. Powodzenia
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie