Patch 1.4

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Elaith, 21 Styczeń 2010.

  1. robak

    robak Guest

    ta jasne...ja mam siódemkę już trochę czasu i żadnych większych problemów jak dotychczas z nią nie miałem.
     
  2. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Ale Filip mówi że mu w ogóle do żadnej gry rejestrów nie robi to chyba świadczy o lekkim upośledzeniu siódemki. Albo Filip zainstalował siódemkę na XP albo straszą wersje siódemki(która mogła się zepsuć) i zrobił instalacje na świeżo Windowsa i nie po instalował wszystkich programów na nowo(ale zaprzeczał takiej możliwość).
    Wszystko wskazuje na upośledzenie systemu albo może jakiś super virus siedzi :)
     
  3. robak

    robak Guest

    ja mam wszystkie rejestry, więc wszystko jest ok.
     
  4. Filip

    Filip Znany Wszystkim

    Nie wiem, ale zrobiłem to co pisałeś i nadal nie działa. Chyba zrobię tak jak mi poradził laskuna. Zainstaluje na normalnym windowsie, usunę cały folder i zainsaltuje patcha po czym ręcznie pliki przeniosę na mojego kompa.
     
  5. runnersan

    runnersan Ten, o Którym mówią Księgi

    Mi na 7 pięknie działa. Tylko w trybie admina odpalam.
     
  6. Feders

    Feders Nowy

    Również mam 7 i działa bez najmniejszych problemów.
    Patche u mnie poprawiły wydajność gry i to znacząco.
    Bez nich 1 dzień mijał mi ok 30 sekund. Po zainstalowaniu patcha 1,2, 1,3 i 1,4 gra przyśpieszyła. Na 1 dzień potrzebuję ok 6 sekund.
    Wprawdzie dalej denerwujące jest AI...
    Na początku 39r w osi były już: Włochy, Węgry, Japonia.
    W aliantach za to były USA, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Irlandia...

    Trochę to ahistoryczne jest...
    Poza tym zastanawia mnie czy to normalne, że grając Polską nie mam praktycznie żadnych eventów? Poza kilkoma o jakiś ministrach czy strajku.
    Nic się nie dzieje i gra jest dosyć monotonna - jednak eventy bardzo wiele wnoszą do rozgrywki.
     
  7. runnersan

    runnersan Ten, o Którym mówią Księgi

    Eventy historyczne zastąpiono decyzjami, stąd tych pierwszych jest dużo mniej. Trochę tą lukę usiłują zasypać w Semper Fi, ale zobaczymy czy im się uda.
     
  8. SEMPER FI- piekna nazwa...powstaje tylko pytanie czy piękna gra.
     
  9. Wojak

    Wojak Znany Wszystkim

    Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej :) . Ciekawe tylko kiedy doczekamy sie na wydanie w polskiej wersji tego dodatku /
     
  10. runnersan

    runnersan Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja na to nielicze. Popełniłem zbrodnię i mam preordera, za co sobie pluje do tej pory (chciwość, niecierpliwość)
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie