Pax Italia!

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez doomtrader, 23 Listopad 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Wydmuch

    Wydmuch User

    Wreszcie będe miał co czytać na forum :lol: kłaniam Ci się Doom najniżej jak potrafie ;) - wkońcu dowiem się co stało się dalej ^^ .

    Wydmuch.
     
  2. Losal

    Losal Aktywny User

    Mam nadzieje, że na nastepny odcinek nie bedziemy musieli az tak długo czekac(w tym odcinku niczego nowego co sie dzieje w grze sie nie dowiedziałem ;) ) :D
     
  3. MikeZ

    MikeZ Guest

    doom - przydałoby ci się aI dla niemców które pomoże im atakować włoskie kolonie no i oczywiście szturmować same Włochy - żeby nie było za łatwo.
     
  4. doomtrader

    doomtrader Guest

    Do koloni to oni nie za bardzo mają się jak dostać :p (Rommel ze swoją AK w U-Bootach :lol: )
    Ale półwysep i owszem powinni atakować.
    Zajmę się tym niebawem
    Postaram się w wolnej chwili zrobić update bo pograłem ostatnio godzinkę.
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie