Polecenia konsoli - ogólne pytania/rady

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez Zak, 15 Październik 2017.

  1. Zak

    Zak Aktywny User

    Witam wszystkich forumowiczów, którym drogi jest temat prowadzenia kampanii w HoI 4 na własnych zasadach, a do tego właśnie służy konsola poleceń.
    Jeżeli ktokolwiek będzie miał problem/pytanie związane z mechanizmem konsoli niech pisze w tym wątku, gdyż właśnie do tego został stworzony. Mogę powiedzieć, że z pewnością znajdzie się wśród forumowiczów jakaś uczynna dusza, która pomoże wam z waszą zagwostką/pytaniem!

    Sam zetknąłem się z problemem jak posługiwać się tym wspaniałym mechanizmem, mianowicie nie znalazłem jakiego tag'u dla ideologii "Bez powiązań" czyt. reżim autorytarny, należy użyć w wierszu "civilwar_ideology tag_country" aby uzyskać efekt wojny domowej w danym kraju z udziałem właśnie tej ideologii.

    Pozdrawiam
     
  2. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Spróbuj "neutral" i "neutrality" któreś z tych powinno działać, albo jakies pokrewne z neutralnością.
     
    Zak lubi to.
  3. Zak

    Zak Aktywny User

    Sprawdziłem i potwierdzam należy wpisać "neutrality".
    Dziękuję za pomoc!
     
  4. Zak

    Zak Aktywny User

    Pytanie jak wywołać event "bunt oficerów" w ZSRR, według HoI4 Wiki event tag to 50.
    Niestety w żadn sposób nie chce zadziałać gdyż "nie widzi takiego tag event".
     
  5. Garen

    Garen Ten, o Którym mówią Księgi

    To nie patrz na wiki tylko w /Hearts of Iron IV/events/SovietUnion.txt
     
  6. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Akurat wiki ma dobrze eventy podpisane zazwyczaj.
    Pewnie źle używałeś komendy - wpisz "event soviet.50"
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie