Polska 1936 Kaiserreich

Temat na forum 'Darkest Hour - AARy' rozpoczęty przez PIAJR, 28 Listopad 2015.

  1. Tobi

    Tobi Ten, o Którym mówią Księgi

    Meh. Pierwszy odcinek i nikogo nie podbiłeś. Słabizna. :rolleyes: :p
     
  2. Maciej-Kamil

    Maciej-Kamil Ten, o Którym mówią Księgi

    To jest naprawdę bardzo fajne! Zobaczymy, jak potoczy się przyłączanie Galicji do macierzy.
     
  3. Sevgart

    Sevgart Targowica

    Galicja i Lodomeria powinno byc królestwem chyba, a nie księstwem (info o wydobyciu ropy). Chyba, że tak ustalili dziwnie chłopcy z Kaisera.


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  4. moskal

    moskal Опричник

    Skończy się na przyłączeniem Polski do Galicji ;)

    A tak na serio - czekamy na odbudowę Wszechrusi.
     
  5. de Mont Salvy

    de Mont Salvy Ten, o Którym mówią Księgi

    Będzie kontynuacja w tym roku? ;)
     
  6. pygoter

    pygoter User

    Będziesz kontynuował tego aara?
     
  7. PIAJR

    PIAJR Ten, o Którym mówią Księgi

    Raczej tak, póki co pisałem magisterkę, referat na konferencję, artykuł na portal naukowy i parę innych rzeczy, więc jak widzisz/-cie jestem troszkę zajęty i nie zawsze mam czas na granie/pisanie.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie