problem z modem

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez Rodr18, 28 Sierpień 2016.

  1. Rodr18

    Rodr18 User

    Witam ostatnio postanowiłem zagrać sobie w moda Witcher Kings, ale kiedy włączyłem moda i wybrałem postać wyskoczyło mi kilka pustych eventów tak jak na screenie, które uniemożliwiają mi grę. Czy ktoś spotkał się już z czymś takim i mógłby mi pomóc?
    [​IMG]
     
    Ostatnia edycja: 28 Sierpień 2016
  2. moskal

    moskal Опричник

    Prawdopodobnie źle lub nakładające się na siebie ID eventów. Ewentualnie wersja nie przystosowana do danego patcha/DLC.

    Spróbuj wyczyścić pliki cache oraz wyłącz inne mody.
     
  3. Rodr18

    Rodr18 User

    usunąłem wszystkie mody, które miałem zainstalowane oraz wyłączyłem dlc, ale mimo tego nadal pojawia mi się ten błąd, wersja moda na której gram ma być kompatybilna z patchem 2.5.2.2 i taki właśnie mam ustawiony
     
  4. moskal

    moskal Опричник

    No to zostaje napisać tylko bugraport dla ekipy witcher moda
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie