Prośby o event

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez Helios, 19 Marzec 2011.

  1. Speedo

    Speedo Nowy

    Nowe Eventy !

    Witam! Jako, że sam nie potrafię chciałbym się odnieść z ogromną prośbą, aby któryś z użytkowników napisał dla mnie 2 takowe eventy (Jeżeli jest to oczywiście możliwe):

    1. Podnoszący IC, np. o 100% (podobny event był w HoI 2, chyba 1013)

    2. Podnoszący Punkty Leadershipa, np. o 10

    Naprawde WIELKIE WIELKIE z góry dzięki za pomoc ;)
     
  2. Rzymianin25

    Rzymianin25 Aktywny User

    Rzeczywiście, dopiero wtedy czerpie się największą przyjemność z gry:)

    Przeniesione [N]
     
  3. Speedo

    Speedo Nowy

    Nie chodzi tutaj o dodawanie sobie 1000 PP, tylko np. z 10-15 aby niektore panstwa byly poprostu bardziej grywalne ;))
     
  4. Alternative

    Alternative Ten, o Którym mówią Księgi

    Witam, mam ochotę się trochę "pobawić" Ironem i wymyśliłem sobie taki motyw, że po wybuchu wojny Wielka Brytania "wciela" swoje byłe Dominia - tj. Australię, Nową Zelandię i Kanadę.
    Czy ktoś potrafiłby napisać taki event (czy to wyskakujące okienko po wybuchu wojny, czy też poprzez decyzję w dyplomacji) o takim wcieleniu? Bo oczywiście, aby to miało sens, to z automatu musiałyby być core'y na prowach tych krajów.
     
  5. ZSRR

    ZSRR User

    Pomógł by mi ktoś napisać event dodający infrastrukturę w np 10 losowych prowincjach ?
    Bardzo proszę o pomoc jestem w tym całkowicie zielony
     
  6. ZSRR

    ZSRR User

    Przepraszam że powtarzam swój post . Ale bardzo potrzebuje pomocy odnośnie tego eventu
     
  7. HeliumPL

    HeliumPL Aktywny User

    Ale chodzi o zupełnie losowe prowincje tzn. na całej mapie? Bo jak tak to chyba nie możliwe ale można to zrobić w inny sposób a mianowicie przez użycie opcji random(poczytaj o tym w politicalevents.txt), lecz nie sądzę że o to Ci chodzi.

    Pozdrawiam
     
  8. ZSRR

    ZSRR User

    Mam jeszcze jedno jedno pytanie kiedyś pamiętam że napisałem event o aneksji jednego kraju a potem dopisywałem tylko tagi państw . Czy mógłby mi ktoś napisać wzór takiego eventu ponieważ gdzieś go zgubiłem
    edit już sobie poradziłem

    Next pytanie jak napisać event dodający infe w losowych prowincjach ?
     
  9. KptSLukas

    KptSLukas Znany Wszystkim

    Opublikujesz tu ten event?? bardzo by mi się przydał (Jeżeli jest do HoI3 i działa z dodatkiem SF 2.03)
     
  10. ZSRR

    ZSRR User

    Nwm czy będzie działał u mnie hoi3 + FTM + TFH + Patch 4.02
    Ale łap
    http://www.wklejto.pl/169474
    O surowcach najwyżej sobie wykasujesz
     
  11. Herfad

    Herfad User

    Jest szansa stworzenia eventu dodajacego PP/IC?
     
  12. lysy

    lysy Panzer Legion

    Pewnie tak. Pytanie ile, dla jakiego kraju, od jakiego momentu itd :D
     
  13. Herfad

    Herfad User

    Chociażby Polską od 1936r, a ilość to zdam się na Ciebie.
     
  14. lysy

    lysy Panzer Legion

    Metoda 1.
    Jest to sposób łopatologiczny oraz ingerujący w wersję gry. Przed wszelkimi zmianami należy skopiować edytowany plik.
    Szukamy pliku np. 1928 - Warszawa, w katalogu: Hoi3/tfh/history/provinces/east europe
    Po otwarciu tegoż pliku zmieniamy parametr przy industry z bazowego na dowolny.
    Zapisujemy plik i gotowe. W ten sposób można na stałe zmienić parametry dowolnego państwa.

    Metoda 2.
    Tworzymy event, gdzie chcemy uzyskać podobny efekt jak w metodzie 1. Wklejamy go do pliku NewsEvents.txt w katalogu Hoi3/tfh/events
    Przykładowy event:
    Wywołujemy go z konsoli wpisując event 91178. Owszem, można zrobić tak, że coś wywołuje taki event. Jednak na potrzeby dokoksowania jakiegoś państwa myślę, że zabawa w fanaberie jest zbyteczna.

    Metoda 3.
    Olewamy metody 1 i 2 i zaciskając zęby, urządzamy łomot Wehrmachtowi w 1939 roku. Gwarantuję, że satysfakcja będzie o niebo większa ;D
     
  15. Herfad

    Herfad User

    Idź i się rozmnażaj.

    Polska jest sto lat za murzynami w porównaniu do szwabków i nichuia ich pokonać.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie