Prośby o eventy/decyzje

Temat na forum 'Victoria II - Pomocy!' rozpoczęty przez szymasu2, 23 Sierpień 2012.

  1. _Poganin_

    _Poganin_ Aktywny User

    I jeszcze jedno pytanie. Bo chce zrobić, żeby warunkiem było, że państwo ma mniejsze wpływy niż 0. I nie wiem jak. I jeszcze, co zrobić, żeby decyzję można było wziąć tylko raz?
     
  2. moskal

    moskal Опричник

    Masz w pliku NationalUnification.txt wystarczy zmienić tylko tagi i kultury na te, które Ciebie interesują

    Nie ma
     
  3. _Poganin_

    _Poganin_ Aktywny User

    A da się zrobić żeby warunkiem było, że kraj ma stosunek np. hostile?
     
  4. moskal

    moskal Опричник

  5. _Poganin_

    _Poganin_ Aktywny User

    No dobra, a co zrobić, żeby decyzję można było wziąć tylko raz?
     
  6. moskal

    moskal Опричник

    W warunkach wprowadzasz NOT = { has_country_flag = fkaga1 } a w efektach set_country_flag = fkaga1
     
  7. _Poganin_

    _Poganin_ Aktywny User

    A da się jakoś w efektach zmienić ustrój państwa? Bo bym chciał zrobić coś w stylu konstytucji 3 maja.
     
  8. moskal

    moskal Опричник

    government = nazwa_kodowa_rządu
     
  9. _Poganin_

    _Poganin_ Aktywny User

    A co zrobić, żeby przy decyzji wyświetlał się jakiś obraz?
     
  10. moskal

    moskal Опричник

    ...\V2\gfx\pictures\decisions\nazwa_decyzji.dds

    Używać programu który obsługuje formet (np. GIMP z wtyczką)
     
  11. _Poganin_

    _Poganin_ Aktywny User

    Witam. Potrzebuję modyfikatora, który zmniejszyłby przyrost naturalny o 10% tylko Niemcom, reszcie narodowości ma się nie zmieniać. I czy dałoby się napisać taki modyfikator, żeby z całego kraju do jednej prowincji emigrowali ludzie tylko jednej narodowości?
     
  12. moskal

    moskal Опричник

    Tego typu modyfikatory nie są możliwe. Dotykać mogą tylko całych populacji, bez względu na wiarę czy rasę (patrz francuska kara do przyrostu, która czasami wyskakuje w grze - nie ogranicza się wyłącznie do Francuzów).
     
  13. _Poganin_

    _Poganin_ Aktywny User

    A nie dałoby się tak, że w decyzji napisać, że każdy POP kultury północno-niemieckiej dostaje ten modyfikator?
     
  14. moskal

    moskal Опричник

    Patrz post powyżej - nie da się dać modyfikatorów dla POPów wg kultur
     
  15. Tommy

    Tommy User

    Cześć:)

    Mam prośbę o pomoc w małym modowaniu. Chciałbym zagrać Polską(Kongresówka) - na mapie z modu JPNZ i pozostałych funkcjonalnościach modu Concert of Europe: Il Gloria z forum paradoxu.

    Zrobiłem tak:
    - podmiana folderu map w ww. modzie CoE: Il Gloria - na folder map z JPNZ;
    - dostosowanie plików w folderze 'history'.

    Gra uruchamia się, lecz po wyborze państwa pojawia się crash w trakcie 'adapting history'.

    Cache przeczyszczone, podejrzewam więc, że przyczyną crashu jest jakaś niekompatybilność folderu map z JPNZ (wersja 3.03 gry) - z pozostałością gry i plików modu CoE: Il Gloria (wersja 3.04).

    Mam prośbę o porady, czy i jeśli tak, to jak mogę dostosować pliki folderu 'map' - do wersji gry 3.04. Ewentualnie proszę o uwagi, czy w ogóle moje próby mają szanse powodzenia, bądź też co jeszcze wymaga ingerencji w tej mieszance modów..

    Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
     
  16. moskal

    moskal Опричник

    Jedyne co można zrobić, przy mieszaniu modów niekompatybilnych co mieszają w mapach, to tylko dostosowanie historii i zostawienie w spokoju folderu map z ważniejszego modu.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie