Przemiana gospodarcza prl-u

Temat na forum 'HoI II - AARy' rozpoczęty przez Iroks, 18 Lipiec 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Chyba powinienieś uważniej czytać:
    Armia czerwona pędzi na złamanie karku- oświadczył jeden z naszych reporterów.
    Jeden myślnik a wrażenie zupełnie inne.
    Powtórzenie. Za drugim razem można było napisać np. "żołnierze radzieccy".
    Wszyscy byliśmy dobrej myśli widząc osiągnięcia naszych przyjaciół.
    kraje
    Kropka na koniec zdania.
    Prezydentem czego? Po ciągu dalszym można się co prawda domyślić, że Jugosławii, ale to powinno być od razu.
    Kampania przebiega pomyślnie, rząd postanowił... :twisted:
    Włochów. Narodowości z dużej litery.
    Jak wyżej.
    dziedzinie

    Było jeszcze parę rzeczy ale już mi się nie chciało wymieniać. Jak masz wrzucać aara o 3, to proponuję się przespać, rano zobaczyć czy na pewno nie ma błędów i dopiero wtedy zamieścić.
     
  2. SZAMOT88

    SZAMOT88 Aktywny User

    Mnie się podoba twoj AAR (być może ze względu na tematykę) ale styl to ty masz okropny. Podaje przykład:
    "Nie mieliśmy gdzie pracować i jak zbudować chociaż doświadczalne działo alianci gdy tylko zobaczyli większy hangar odrazu go bombardowali."
    Moja propozycja: Nie mieliśmy czym i gdzie pracować gdyż alianci konsekwentnie niszczyli wszelkie zabudowania które mogłyby być wykorzystywane do celów wojskowych. Uniemozliwiali nam tym prowadzenie dalszych badań przez co możliwość ukończenia projektu stanęła pod znakiem zapytania.
    Byc może to co napisałem jest zadługie ale chodzi mi o to żebyś zwrócił uwagę nie tyle na samą grę co na styl.
     
  3. Tomo55

    Tomo55 Aktywny User

    widząc
     
  4. Larry2903

    Larry2903 Ten, o Którym mówią Księgi

    Mój błąd :) .
     
  5. Dexter

    Dexter Ten, o Którym mówią Księgi

    Ludzie odczepcie się od jego składni. Chłopak ma 15 lat i jeszcze sie nauczy jak pisac składne i dobrze brzmiące zdania. AAR bardzo ciekawy. Śledzę od początku. Apropos - wiesz, czemu alianci tak łatwo przegrali na początku? Scenanrisz DD jest zbugowany i aliancji przez pierwsze 2-3 tygodnie nie mają wogole ropy i zaopatrzenia. Dopiero zajęcie przez sowietóe Frankfutru rozwiązuje ten problem.

    Ciekawe czy teraz bedzie trudniej?
     
  6. ledesma

    ledesma Aktywny User

    No, całkiem całkiem, ale ja bym nie wspierał komuchów ma froncie :) Co do błędów, to zawsze możes napisać w Word'zie i wyeliminuje pare błędów... Czekam na nast. odcinek
     
  7. Iroks

    Iroks Guest

    wiesz plan jest taki po pokonaniu aliantów w rosji sowieckiej dojdzie do walk o dominacje a wtedy mozna zrobić przewró w państwie i oswobodzić (moze skapnie nawet jakiś urzad? ) ;)

    pozatym jako GRANIE jest już skończony a skriny połapanie czytać uważniej :p

    do lary
    Czepiasz się jak stara baba (bez urazy) mylić się jest rzeczą ludzką a na dodatek ta głupia pisownia podkreśla mi stalina a nie jakieś nei itp.
    Ale też są ludzie, że u kogoś znajdzie nawet malutką plamke na ubraniu a u siebie nie zobaczy wielkiej plamy
     
  8. Opole

    Opole User

    U ciebie plama jest całkiem spora :(

    Aczkolwiek cieszy mnie to ze masz zakończona gre, zdjecia porobione itd.
    Dzieki temu "save sie nie skasuje"albo zgubi, albo sformatuje, jak to sie dzieje często.

    Myśle ze niełatwo jest pisać aar-a, dlatego nie nalezy krytykowac ludzi.

    Jak dla mnie pomysl z przemieleniem tekstu przez worda jest calkiem bystry.
     
  9. Jenowa

    Jenowa User

    Ekhem, prośba do moderatora :wink: . Czy mógłby usunąć tą, hm, "panią" z 2 strony? Bo wygląda że coś się skopło na shacku bo wątpie że autor chciał to tam dać :lol: .

    Obrazek usunięty, ale mi osobiście nie przeszkadzał :faja:.
    MikeZ
     
  10. OGUREK

    OGUREK Aktywny User

    Iroks, fajna grafa, czy taka jest w gołym DD czy trzeba coś ściągnać ? Co to za graf-mod ? Bo jest zaje zaje zaje :)
     
  11. Opole

    Opole User

    To jest zapewne GIP_Doomsday, przynajmniej tak sądze, do sciagnięcia ze strony HSR.

    www.stonyroad.de

    Aha "waży" 180 MB.
     
  12. Krewal

    Krewal Nowy


    A z kąd masz takie fajne graficzki przy swoich oddziałach?? I wogule czy jeśli zainstaluje patch 1.2 gra będzie po angielsku? I jeszcze jedna sprawa, kupiłem orginalną wersje HoI II DD i mam problem, bo po pewnym czasie gry po prostu nagle gra wychodzi :shock:
    Da się temu jakoś zaradzić??

    Sry za off top :wink:


    AA i jeszcze jedno pytanko, jaki to mod jest że Kutrzbeba ma 6 umiejętności :shock: ? Jest też jeden zespół badawzy którego wcześniej nie widziałem.
     
  13. Opole

    Opole User

    Czy ja na to czasem nie odpowiedzialem powyżej? Możesz sobie tez pościagać mniejsze pliki z grafikami z naszego forum zapewne.

    Jak nie ściagniesz polskiego patcha, to oczywiscie ze po angielsku, nie wiem czy jest polski bo mi to tam lotto jaki ma jezyk.

    Takie rzeczy sie zdarzaja w każdej grze w jaką ja grałem w życiu. No może poza grami na Amige.

    Może ma TT z II RP mod :) . A skilla sobie możesz zmienić w plikach.
     
  14. Krewal

    Krewal Nowy

    Ale fajnie mnie oświeciłeś :jupi:

    Możesz powiedzieć gdzie ściągnąć ten mod TT?? A te pliczki z grafik będą wszystkie w download??
     
  15. Opole

    Opole User

    No więc TT= tech team, ci co ci badaja technologie

    http://www.eufi.org/viewforum.php?f=85

    tu masz linka do moda II republic, niewchodzilem tam ostatnio i nie wiem czy dziala juz pod DD. Ktos kto wie sie wypowie i mnie sporostuje zapewne zaniedlugo.

    W downloadzie masz niewiele w porównaniu z GIP Doomsday ktory jest tutaj

    http://www.stonyroad.de/forum/downloads.php?do=cat&id=17

    w downladzie w dziale Hearts of iron doomsday, w dziale z grafikami, ale zadziala dopiero gdy założysz konto i sie zalogujesz!!!
     
  16. Iroks

    Iroks Guest

    ja mam skitowy projekt+gip+IIrpmod a kutrzebie zwiększyłem z 4 do 6 bo dla mnie to kolejne przegięcie twórców pojechanie po umiejętnościach polskich dowódców tech teamów itd.

    a nowego odcinka raczej nie umieszcze za wolny upload mam admin ostatio przyciął do 0,5kb/sec :(

    Na prośbę autora zamknięty
    doomtrader
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie