Przygody Crittera[AAR]

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Cepilek, 23 Kwiecień 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Cepilek

    Cepilek User

    Odc1​

    [​IMG]
    Pewnego słonecznego dnia zimy, Kiedy temperatura docierała do 40*C.Odbywała się narada Critterów. Gdzie główny bohater Cepilek. Został Oskarżony o posiadanie rąk, i nieumiejętność wybuchania
    -co masz na swoją obronę
    -to ze…
    -nie obchodzi mnie to Zabić go
    I wszystkie Crittery zaczęły do niego podchodzić i…
    BOOM!
    I wtedy zrobiło się ciemno.
    [​IMG]
    Cepilek obudził się gdzieś na plaży nie wiedział gdzie jest ani co się stało.
    Wtedy zauważyłem kałamarnice i postanowiłem je zabić.
    [​IMG]
    Udało mi się zabić dwie reszta uciekła
    [​IMG]
    Potem postanowiłem znaleźć miejsce na dom i po drodze ściąłem kilka drzew.
    [​IMG]
    Po wycięciu kilku drzew znalazłem je miejsce idealne ;)
    [​IMG]
    Zauważyłem pierwszego poddanego i postanowiłem zebrać haracz w postaci wełny
    [​IMG]
    Potem zacząłem budować dom w samą porę zdążyłem. Czy nie ze jest piękny?
    Po czym postanowiłem zrobić łóżko, noc na tym etapie gry lepiej przespać. zaryzykowałem wyjściem na zewnątrz żeby zebrać minerały na craftera i łóżko, miałem dwie wełny brakowało jednej do łóżka :(
    [​IMG]
    Potem wyszedłem na zewnątrz się rozejrzeć zauważyłem kilka pająków i postanowiłem je zaatakować… wiem ze to było głupie ale dwa zabiłem a potem uciekłem do domu.
    Po powrocie do domu zrobiłem łuk i przeczekałem noc
    [​IMG]
    Kiedy zaczęło się robić jasno wyszedłem z domu żeby zebrać łupy wtedy zauważyłem zombiaka i go pokonałem w tym samym momencie zaatakował mnie trup próbowałem go pokonać i kiedy zostało mi pół życia stwierdziłem ze nie mam szansy wygrać więc schowałem się za drzewem. Trup się spalił a ja zebrałem strzały
    [​IMG]
    Po tej ciężkiej nocy zauważyłem pokaźne stadko świń. Dzieżki któremu odnowiłem sobie całe życie.
    [​IMG]
    Następnie poszedłem szukać wełny. Po drodze znalazłem kilka piór. I potem po krótkim poszukiwaniu znalazłem wełnę. Po czym wróciłem do domu

    Na tym zakończę ten odcinek

    To mój pierwszy aar mam nadzieje ze wam się podobał jakby były jakieś błędy to proszę o wskazanie
     
  2. McDonald

    McDonald User

    AARów coraz więcej, pisz dalej:)
     
  3. Medievista

    Medievista Ten, o Którym mówią Księgi

    Ciekawy pomysł z Criperem :) Tylko czy "Twoi" współbracia będą na Ciebie teraz polować ?
     
  4. adammos

    adammos Guest

    Dlaczego mieliby nie polować, toż to tylko skin ;)
     
  5. maks44444

    maks44444 Zbanowany

    Masz repa na zachętę pisz dalej.
    Chociaż chłopka mógł wybrać innego a nie tego zielonego potworka.
     
  6. Cepilek

    Cepilek User

    muszą polować :p w końcu wydali wyrok śmierci :)
     
  7. malyxxl

    malyxxl Aktywny User

    Zaktualizuj sobie majnkrafta :D
     
  8. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Myślałem, że gra na modzie gdzie jest się creeperm, rekrutuje się inne moby i atakuje się ludzi, no ale cóż

    Pisz dalej może będzie ciekawie
     
  9. Banas

    Banas Ten, o Którym mówią Księgi

    Jakim modzie ? :D
    Przeciez tosz to skin za sprawą konta Premium nic Więcej
     
  10. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    Jest mod You are the creeper czy cuś takiego.
     
  11. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Banas wiem, że to skin... Po prostu na pierwszy rzut oka myślałem, że to mod
     
  12. Cepilek

    Cepilek User

    Hmmm miałęm dać wieczorem odcinek ale popatrzyłem sobei na yt jak wygląda ten you're the crepper i zdecydowałęm że na tym poprowadze aara będzie ciekawiej :)
    Tylko czy ktos mógłby mi wytłumaczyć jak to zainstalować?:Drunk:
     
  13. Simoners

    Simoners Ten, o Którym mówią Księgi

    Pewnie będziesz potrzebował mod launchera. Poza tym wszystko powinno być opisane w modzie (daj na translatora. Może kaleczy języki, ale dowiesz się co trzeba :D)
     
  14. McDonald

    McDonald User

    Jest taki mod ale moim zdaniem jest po prostu głupi.
     
  15. Cepilek

    Cepilek User

    hmmm a mógłby mi któs wytłumaczyć jak tego moda lunchera zaainstalować?:) bo tyle ze on potrzebny wiedziałem:)
    wiem nobek ze mnie :)
     
  16. McDonald

    McDonald User

    To nie jest mod launcher tylko loader. Instrukcja:
    1) Wejdź w %AppData%/Roaming/.minecraft/bin.
    2) Otwórz minecraft.jar za pomocą winrara lub czegoś.
    3) Przerzuć wszystkie pliki oprócz readme do środka.
    4) Zamknij wszystkie archiwa.
    Mam nadzieję, że pomogłem:)
     
  17. Cepilek

    Cepilek User

    zdecydowałęm że będe pisał tylko ze zmieneionym skinem odcinek wstawei dziś lub jutro
     
  18. Cepilek

    Cepilek User

    Odc.2
    [​IMG]
    Na początku tego odcinka zrobię łóżko. :p
    [​IMG]
    Po jego ukończeniu postanowiłem wydobyć trochę kamienia. Więc zrobiłem kilof i poszedłem do góry za moim domem.
    [​IMG]
    A tam widzę żelazo. Wiedziałem ze nie mogę go zebrać drewnianym kilofem dlatego zacząłem wydobywać kamień za którym był…
    [​IMG]
    Węgiel, więc zacząłem go wydobywać ale wtedy zrobiło się ciemno a ja uciekłem do domu gdzie wreszcie poszedłem spać.
    [​IMG]
    Po obudzeniu się zrobiłem kamienny kilof żeby wydobyć żelazo po jego wydobyciu zrobiłem wiaderko.
    [​IMG]
    Następnie postanowiłem zbudować tam kopalnie kiedy powiększałem tą kopalnie zauważyłem kolejny węgiel który wydobyłem. Następnie stwierdziłem ze czas zacząć kopać się głębiej i zrobić drabiny.
    [​IMG]
    Kopałę się i kopałę słysząc za ścianą zombie. Więc zrobiłem miecz i kopałem dalej w dół nagle po usunięciu kamień pojawia się przede mną zombie.
    Pokonałem go po czym spenetrowałem jaskinie.
    [​IMG]
    Za mną była lawa a tam gdzie był zombie zauważyłem metal i dwa tunele poszedłem do pierwszego zbierając napotkany metal lecz na końcu tego tunelu było złoto. Natomiast w drugim tylko metal i węgiel.
    [​IMG]
    Poszedłem do domu zrobić metalowy kilof. A tu przed moim domem był Creeper zaatakowałem go i zabiłem a wtedy dowiedziałem się ze to był ciotki brata wujka syn.
    [​IMG]
    Kiedy robiłem kilof przypomniało mi się ze jak szukałem wełny znalazłem też trzcinne cukrową więc ją zasadziłem.
    [​IMG]
    Po czym poszedłem wydobyć złoto i zebrać trochę lawy. Za lawą zauważyłem jaszcze trochę żelaza następnie wróciłem do domu żeby je przetopić.
    [​IMG]
    A tu nagle przed moim domem stoją trzy trupy a niedaleko nich trzy creepery. Więc szybko uciekłem do domu gdzie zacząłem ich atakować przez drzwi (co ciekawe przesz górną część drzwi można atakować potwory nie otwierając ich).
    [​IMG]
    Po obudzeniu się przetopiłem surowce, wróciłem do jaskini po drodze spotkałem Creepera który wybuchł ale mnie nie zranił. po wejściu do jaskini zauważyłem trupa którego zabiłem. Po czym zrobiłem tam studnie(zawsze się przydaje na wypadek lawy). Następnie zacząłem wydobywać surowce kiedy nagle zauważyłem drugiego trupa obok drabiny(Nie wiem skąd się wziął ponieważ całą jaskinie miałem oświetloną). Udało mi się uciec z jaskini po czym stwierdziłem ze czas ulepszyć dom kiedy wracałem do domu żeby go ulepszyć spotkałem kolejnego Creepera który także wybuchł.
     
  19. ziom14PL

    ziom14PL Zbanowany

    ZA LAWOM? No i mało tekstu ;)
     
  20. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    Mało tekstu, niektóre skriny za duże, brak interpunkcji. :curve:
     
  21. adammos

    adammos Guest

    Masochista? :p


    [​IMG]
     
  22. Cepilek

    Cepilek User

    przepraszam za błędy już je poprawiłem
     
  23. Cepilek

    Cepilek User

    Odc3
    [​IMG]
    Ten odcinek zacznę pokazania jak ulepszyłem dom. Więc na początku rozebrałem stary dom, zacząłem przepalać kamień i wyrównywać teren. Ale po jakimś czasie zrobiło się ciemno a ja jeszcze nawet nie wyrównałem terenu. Dlatego zrobiłem dołek i na wejściu postawiłem drzwi po czym poszedłem spać. I tak przez kilka nocy aż wyrównałem teren.
    [​IMG]
    Po wyrównaniu terenu zacząłem budować dom lecz niestety nie starczyło mi kamienia. Dlatego poszedłem do mojej kopalni wydobyć trochę kamienia. Jak go wydobywałem zauważyłem niezbadaną jaskinie na górze. Niemiałem niestety pochodni ani węgla przy sobie dlatego wróciłem do domu przetopić kamień i przy okazji drewno na węgiel.
    [​IMG]
    Z przetopionego kamienia dokończyłem dach i zrobiłem ściany. kiedy skończyłem zrobiło się ciemno więc ustawiłem łóżko i poszedłem spać gdy nagle gdzieś w środku nocy obudził mnie zombie. Pokonałem go, oświetliłem cały dom i znowu poszedłem spać. Po obudzeniu się zebrałem bambus z którego zrobiłem kartki na książki dzięki czemu zrobiłem pułki. Ustawiłem je, zrobiłem fotel i zacząłem czytać moje puste książki. Wreszcie umeblowałem cały dom
    A teraz krótkie oprowadzenie po mojej posesji:
    [​IMG]
    Magazyn
    [​IMG]
    Sypialnia
    [​IMG]
    Kuźnia
    [​IMG]
    I Salon
    [​IMG]
    Po jej ukończeniu zrobiłem pochodnie i dokończyłem zwiedzać moją jaskinie. Jak wszedłem do tej dziury w ścianie to od razu zaatakowało mnie zombie. W oddali coś swieciło. Sprawdziłem co tam jest i jak podejrzewałem była tam lawa. Obok której stały dwa crittery. Pierwszy wybuchł a drugiego zabiłem. Po pokonaniu tych critterów myślałem ze to koniec jaskini. Lecz spojrzałem w górę i zobaczyłem ze wysoko nade mną jest jakiś tunel. Zacząłem się wspinać zbierać napotkane żelazo i oświetlać jaskinie. Na końcu tej jaskini zauważyłem pająka którego pokonałem, po czym wróciłem do domu.
    [​IMG]
    Jak wróciłem do domu i przetopiłem znaleziony metal zdecydowałem ze zrobię bramę do piekła. Wiem ze nie mogę zbierać obsydianu żelaznym kilofem, dlatego zrobiłem trzy wiaderka i latałem od tej lawy na zewnątrz jaskini, I kiedy tak chodziłem zauważyłem po wydobyciu lawy czerwony proszek, Niestety był zbyt blisko lawy dlatego go nie wydobyłem i dalej nosiłem ławę. Po jakimś czasie udało mi się zbudować portal do piekła. [​IMG]Zrobiłem zapalniczkę i podpaliłem go.
    [​IMG]
    Po zrobieniu portalu wszedłem do niego, rozejrzałem się i zobaczyłem ze jestem w jaskini a obok mnie jest morze lawy. Zacząłem zbierać hellstona gdy go zebrałem rozejrzałem się po piekle i zobaczyłem wiszącego nad ziemią troche żółtego kamienia. Zebrałem go by następnie wróciłem do domu. po powrocie do domu przerobiłem żółty proszek w kamień, Starczyło mi na trzy (ale jednego niestety zmarnowałem).
    [​IMG]
    Następnie postanowiłem rozejrzeć się po okolicy. odrazy znalazłem w wodzie glinę, wydobyłem ją po czym wróciłem do domu żeby ją przetopić.
    [​IMG]
    Gdy przetopiłem gline, postanowiłem ze pozbędę się lawy z mojej jaskini. Dorobiłem wiaderko i ruszyłem zbierać lawę, a z niej robić obsydianowy poligon o wymiarach 10x10. Jak wyszedłem z jaskini zauważyłem ze obok mojego domu stoi pokaźne stadko krów, kiedy zbierałem skóry usłyszałem syk za moimi plecami. Miałem tylko trzy serca, wiedziałem ze to był mój koniec.
    [​IMG]
    Znalazłem się w jakimś pięknym miejscu.
    Od razu chciałem zebrać próbki,
    Ale wtedy stanął przede mną wielki critter.
    Przedstawił się jako Cepilaktor i powiedział do mnie:
    -Tej nocy zaatakuje cie potężna armia wroga mój człowiek miał cie ostrzec ale wybuchł.
    -To był ten critter który mnie zabił?!
    -Tak. I jeszcze ci powiem ze zaatakuj cie taki jeden który jeździ na y… czymś tam. A i Jeszce jedno zbuduj mi świątynie.

    [​IMG]
    I znowu wróciłem do domu leząc na moim łużko. Ale nie miałem przy sobie ekwipunku. Wyszedłem na dwór a tam obok dołka po critteze leżał mój ekwipunek. Żebrałem go zastawiłem dziurę i wróciłem do budowy poligonu. I w tą samą noc byłe inwazja potworów.
    [​IMG]
    A co najlepsze w wodzie był ten trup który jeździ na pająku. Pokonałem go a potem reszte potworów i poszedłem spać.
    Zrobiłem kolejne wiaderko i zacząłem zbierać lawę z piekła żeby to szybciej szło. Lecz po chwili zobaczyłem ze niedaleko tego poligonu jest wyspa z gliną, zebrałem glinę i spostrzegłem ze na następnej wysepce także jest także glina, natomiast za tą gliną były Kaktusy zebrałem je i wróciłem do domu.
     
  24. Banas

    Banas Ten, o Którym mówią Księgi

    Słowniczek Ort plisss...
    Czy mi się zdaje czy na ostatnich screebach widać kuszę?
    Ten pająk wygląda jakby mu pomarańcze na łbie rozbito.
    Szkielet z oczami slima? ;P

    P.s
    Graj na hardzie
    Będzie, że twój CrEEperowy bóg wysłał na ciebie ghasty bo bez świątyni idziesz .
    Oraz mógłbyś tak nie szaleć. W 3 odcinkach już jest portal do piekła?
     
  25. Kentucky

    Kentucky Ten, o Którym mówią Księgi

    U mnie w 2. sezonie był już w drugim odcinku (chyba, to było dawno) więc on tutaj nie szaleje :p
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie