Walka na terenie sojusznika!

Temat na forum 'HoI IV - Pomocy!' rozpoczęty przez tomson, 3 Marzec 2018.

Tags:
  1. tomson

    tomson Nowy

    Witam, ma problem z walką na terenach sojusznika. Gram socjalistycznymi Niemcami i chciałem pomóc sprzemierzonemu ZSRR w wojnie z Japonią (genialna IQ trzyma 200 radzieckich dywizji w Europie a z Japończykami dostają tęgie bęcki). Tak więc wysyłam do ZSRR na pomoc moje dywizje, ale niestety nie dostają one zaopatrzenia (zaopatrzenie na poziomie 20-30%, zorganizowanie tragicznie niskie, nie jestem w stanie pokonać nawet jednej japońskiej dywizji).
    Czego jeszcze w tej grze nie ogarniam, co powinienem zrobić żeby dywizje wysłane na teren sojusznika otrzymywały zaopatrzenie?
     
  2. Tulev

    Tulev Ten, o Którym mówią Księgi

    Nic. Otrzymują one zaopatrzenie w taki sam sposób jak na twoim terenie. Kwestia jest taka, że walczysz z Japonią zapewne gdzieś na Syberii, gdzie poziom infrastruktury jest tragiczny i ogólnie nie ma zaopatrzenia. Zresztą kliknij sobie po prostu mapę zaopatrzenia i sam zobaczysz.
    Co można na to poradzić? Sam infrastruktury oczywiście nie wybudujesz, bo nie twój teren. Wycofaj część dywizji/użyj innego projektu dywizji (mniejszego). Np zamiast dywizji o rozpiętości bojowej 40 użyj 20, a jeżeli używasz 20, to użyj 10. Zdobądź supremację w powietrzu, żeby zapobiec niszczeniu infrastruktury przez ewentualne bombowce wroga. Zbadaj i dodaj do swoich wojsk oddziały logistyczne.
     
  3. tomson

    tomson Nowy

    Dzięki za pomoc
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie