Wszelkie problemy techniczne

Temat na forum 'HoI III - Pomocy!' rozpoczęty przez pimapizu, 20 Marzec 2011.

  1. Siemka, mój problem wygląda następująco. Gram sobie Niemcami od 39' roku, aktualnie mam 49', sojusz z ZSRR, Włochami itd. Gdy zapisałem grę i następnego dnia próbowałem wczytać i niestety tutaj jest problem. Kiedy wczytuję to wywala mi grę. Szukałem odpowiedzi w tym wątku ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Proszę o pomoc.
     
  2. lysy

    lysy Panzer Legion

    Plik tego zapisu ma podobną wielkość jak poprzednie? Może podobnie jak w modzie BICE błąd przy zapisie rodzi problem z wczytaniem?
    Czy przy innych zapisach jest podobnie?
     
  3. Wielkość pliku z 49' jest mniejsza ok. 6mb, a poprzednie zapisy z roku ok. 43' mają po 30 mb. W inny zapisach nie doszedłem tak daleko max 45' i inne wczytują się normalnie tak samo jak autozapis z 43' tylko problem jest właśnie z tym ostatnim zapisem z 49'.
     
  4. Dodam że przy zapisie nie było początkowo problemów, ale udało mi się jakoś uruchomić ponownie ten zapis przeszedłem jakieś 2 miesiące i przy zapisie wywaliło grę. Później znowu nie mogłem już wczytać a amen tego zapisu.
     
  5. lysy

    lysy Panzer Legion

    Skoro ma 6 mb to jest wadliwy i zawsze będzie z nim problem. Jedyna resecpta na takie sytuacje to cotygodniowy autosave.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie