YogBoxowe Echo Minecrafta [AAR]

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Banas, 31 Sierpień 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Banas

    Banas Ten, o Którym mówią Księgi

    Mapa jest bo jest odkąd wiem, że moby na niej widać. A co do statystyk będą niedługo bo to nie cały odcinek napisałem część dzisiaj skończę.

    Edit: Skończone
     
  2. Banas

    Banas Ten, o Którym mówią Księgi

    Dzień 5


    [​IMG]
    Skoro mogę to tworzę już mój wymarzony żelazny kilof. Zauważcie też, że zmieniłem Texture Packa.


    [​IMG]
    Po wydobyciu materiału z piwnicy okazuje się, że to emerald. Zdobywam 2 sztuki.


    [​IMG]
    Wytapiam 8 sztuk kamienia który potem w połączeniu z emeraldem da mi 8 slime bali. Zrobię z nich... No coś z nich tam zrobię.


    [​IMG]
    Wokoło nic się nie dzieję więc tą noc spędze w cieplutkim łóżko z creeperową kołderką :p


    [​IMG]
    Kamienny przedpokoik się przydał po dachu łaził akurat szczur który po zabiciu(OMG) daje 2 sztuki węgla.


    [​IMG]
    Po krótkim spacerku w moją strone zaczyna biec ziemny creeper. Ten rodzaj creepera nie niszczy podłoża wręcz przeciwnie po wybuchu zasypuje wszystko wokoło ziemią. Szybko go zabijam. Wyleciał też z niego creeper duch(Czego się nie spodziewałem więc nie ma screena) i niemal od razu wybuchł nie niszcząc nic i zabierając mi pół serduszka.


    [​IMG]
    Następnie wybrałem się na wzgórze aby sprawdzić czy w okolicy nie ma jakichś ciekawych rzeczy typu piramida czy coś w ten deseń.


    [​IMG]
    Gdy już miałem zrezygnowany schodzić zauważyłem jakiś pomarańczowy obiekt. Po przyjrzeniu się okazało się, że to lawa. Dobrze, że mam ze sobą wiaderko wezmę sobie i może do czegoś wykorzystam.


    [​IMG]
    Zanim zdążyłem wrócić zaczęło robić się ciemno. Muszę szybko znaleźć jakieś schronienie.


    [​IMG]
    Wykopałem sobie małą dziurę w skale i zamurowałem wejście. To narazie wystarczy.


    [​IMG]
    Ponieważ od siedzenia w tak małym "pokoiku" można wręcz dostać klaustrofobii postanowiłem ciut go powiększyć z nadzieją, że znajdę jakieś surowce ale niestety nic nie znalazłem.


    [​IMG]
    Zrobiłem sobie również małe okienko dzięki któremu będe wiedział kiedy zacznie się dzień oraz czy mogę zestrzelić jakiegoś creeperka czy cuś z łuku.


    [​IMG]
    Umiejętności.


    Koniec
     
  3. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

    Mam Yogi Box ale inne niż ty,wiec mam pytanie jaki typ instalacji wybrałeś(te kilka do wyboru) czy po prostu wybierałeś sam jakie chcesz mody?Jeśli możesz to podaj jaki typ instalki albo jakie mody bo jak ja zainstaluje to okropnie tnie (pewnie któryś mod to powoduje).
     
  4. Banas

    Banas Ten, o Którym mówią Księgi

    Ja wybrałem full install bo mam dobrego kompa dla słabszych radze odznaczyć millenaire bo wioski lamią grę troche.
     
  5. michall55

    michall55 Znany Wszystkim

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie