Zbudujmy mapę razem ;) - kręcony AAR Hanzą.

Temat na forum 'EU III - AARy' rozpoczęty przez alukart94, 25 Lipiec 2013.

  1. MiXB

    MiXB Znany Wszystkim

    Jeśli w grze mamy Teutonic Order to robienie Teutonii jest cokolwiek dziwne... Zwłaszcza, że zawsze można walnąć Terra Germanica, a nie Teutonica.
     
  2. alukart94

    alukart94 Nowy

    Zgodzę się. Póki nie wypełnię punktów jakie postawiłem to nie ma najmniejszego sensu szukać nazwy już od razu ;p Także będę działał zgodnie z planem i zobaczymy co z niego wyniknie ;)

    Co do obrazu to hmmm... Zobaczę co da się zrobić w tym przypadku ( + muszę jeszcze ogarnąć czy da radę usunąć te czarne paski po bokach obrazu). Póki co jestem całkiem zielony i próbuję nadgonić to pomysłem i zaangażowaniem ;p
     
  3. alukart94

    alukart94 Nowy

    [video=youtube;86jJWwXoLMY]https://www.youtube.com/watch?v=86jJWwXoLMY[/video]

    A oto już 3 odcinek z mojej gry Hanzą. Piszcie co chcecie żeby się wydarzyło w dalszej grze ;P
     
  4. hamilkar

    hamilkar Znany Wszystkim

    Podbij afrykę północną i odtwórz Kartaginę jako swojego wasala :p
     
  5. Lordek Lucasso

    Lordek Lucasso Aktywny User

    Powiedział Hamilkar Barkas, wódz kartagiński :).
    Lepiej utwórz w Ameryce Północnej sieć jednoprowincjowych kolonii (jak w Europie :p), które będą gwarantem kontroli handlu morskiego tamże (fabularnie).
     
  6. hamilkar

    hamilkar Znany Wszystkim

    Czas zemsty na Rzymianach kiedyś musi nadejść :p , pomysł z jednoprowincowymi koloniami wydaje się dobry + dobre stosunki z Ligą Irokezką której może pomóc zdominować słabych kuzynów :p [w końcu też liga co prawde plemienna ale zawsze ;) ]
     
  7. Lordek Lucasso

    Lordek Lucasso Aktywny User

    To będzie wyglądało podobnie jak jest teraz - Stany mają sieć baz rozmieszczonych po całym świecie (od czasu Lend-Lease), dzięki którym mogą kontrolować w zasadzie każdy morski szlak handlowy. Ty natomiast będziesz miał sieć takich baz na Wschodnim Wybrzeżu skąd będziesz miał dobry widok na imperialne zakusy innych państw. W końcu Hanza to państwo wybitnie morskie, nie? :)
     
  8. alukart94

    alukart94 Nowy

    [video=youtube;UisStnyZMhg]https://www.youtube.com/watch?v=UisStnyZMhg[/video]
    Witam po której przerwie a dzisiaj mam dla was niespodziankę, bo aż dwa odcinki :) Po prostu uznałem, że w takim tempie skończę rozgrywkę dopiero co w przyszłym roku ;p I zachęcam was do komentowania ( bardzo mi się spodobała idea stworzenia zjednoczonego państwa afrykańskiego ;) ). Drugi odcinek dorzucę wkrótce, gdyż jeszcze nie skończyło się przetwarzanie :<
     
  9. Alberto

    Alberto Ten, o Którym mówią Księgi

    Odbij Czechom Poznań, a później oddaj go Polakom!
    W międzyczasie zacznij kolonizację i zró rozbiór Krzyżaków z Polską i Litwą ;)
     
  10. alukart94

    alukart94 Nowy

    [video=youtube;F9YFCR1lJ9U]https://www.youtube.com/watch?v=F9YFCR1lJ9U[/video]
    Kolejny odcinek mojej gry Hanzą zgodnie z zapowiedzią ;) Miał zostać wypuszczony równo z 4 odcinkiem jednakże, sprawy techniczne mi to uniemożliwiły :<
     
  11. Raferti

    Raferti Raf Członek Załogi Administrator

    Pomysł pochwalam - znacznie przyjemniejsze niż czytanie AARów :)
    Odcinki ogólnie fajne, rozgrywka ok.
    Byle tak dalej ;) (jednym słowem nie skończ na kilku odcinkach, tylko pociągnij pomysł tworzenia AARa do końca).

    Co do rozgrywki nie sugeruje (robią to lepiej nasi userzy), ale zwróć uwagę na to co wypuszczasz, bo ten odcinek strasznie się słucha ze względu na pstrykanie w tle (czasmi nie masz podłączonego mikrofonu na panelu przednim? Bo często właśnie są takakie objawy, że przenosi zakłócenia z hdd, jak panel przedni ma kiepskie kabelki niewystarczająco izolujące takowe).
     
  12. alukart94

    alukart94 Nowy

    Co do tego regularne ,,boom boom" to chyba raczej mój oddech po wypowiedzi ;) Kwestia tego jak mam blisko mikrofon ust :)

    Co do rozgrywki, planuje ją urozmaić aż do planowanego końca gry czyli roku 1821 ;) Jednakże skupię się na celu wypłynięcia w stronę Indii, który mam skończyć przed 1500 ;). A potem to już dyskusja co dalej zrobić :D
     
  13. alukart94

    alukart94 Nowy

    Nowy odcinek ;) [video=youtube;FP6txi2ysC8]https://www.youtube.com/watch?v=FP6txi2ysC8[/video]
     
  14. alukart94

    alukart94 Nowy

    [video=youtube;M4W-st-dfgk]http://www.youtube.com/watch?v=M4W-st-dfgk[/video]

    Witam po krótkiej przerwie a to już 7 odcinek ;p dzisiaj biorę się za dalsze nagrywanie odcinków i mam nadzieję wkrótce je wstawić ;)
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie