Zbudujmy Podziemne Królestwo Szejka AAR

Temat na forum 'Minecraft - AARy' rozpoczęty przez Shejk, 1 Luty 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shejk

    Shejk User

    Week in Minecraft
    Budowa Nowego Domu

    [​IMG]

    Do Budowy wyjątkowego domu potrzebowałem wyjątkowych materiałów gdyż zwykłe materiały takie jak kamień, ziemia oraz drewno nie wytrzymałyby jednej nocy przez mobki zwane Orc oraz przez ich kuzynów ognistych które podpaliłyby drewno. Jak wiadomo najtrwalszym elementem jest Obsydian, którego żaden potwór nawet orc nie zniszczy.Wydobycie wystarczającej liczby obsydianu zajęło mi 30 min lub więcej (nie pamiętam dokładnie ale kilka dni mineło) czyli około tydzień w Minecraft. Jako że pod domem mam mnóstwo lawy mogę wykorzystać ten fakt do wydobycia Obsydianu potrzebnego do budowy mojego domu. Na wszelki wypadek mam tunel do mojego bunkra jeżeli zniszczyli by mój dom mam wyjście ewakuacyjne. Sytuacja staje się patowa w dzień się kończy a ja nadal buduje dom oraz widzę walkę kilku mobków ze sobą (Ciekawe co z nich dropnie , bo często coś dropi z diamentu ).

    [​IMG]

    Każdy jest innym mobkiem. Ale to była pasjonująca bitwa.Jeżeli mob spotyka takiego samego mobka którym jest to w 75% nie atakuje no chyba że podobny mob go przypadkiem uderzy to się zaczyna dopiero wojna. Znowu z tych mobków dropi dobra zbroja, rzadko srebro,żelazo, obsydian oraz złoto.Dach mam już skończony zostały mi tylko podłoga,okna oraz drzwi. Okna zabezpieczyłem prowizoryczną glebą a w miejsce drzwi wstawiłem te z drewna.Żeby mobki nie respawniły mi się w domu postawiłem prowizoryczną lampę która ma większą wydajność niż pochodnia ale potrzeba dużo rzeczy do budowy tej lampy.
    Oto zdjęcie mojego domu z obsydianu od zewnątrz (sorry że w nocy):

    [​IMG]
    [​IMG]

    Zostały mi do ukończenia w domu kilkanaście rzeczy : jak widać na zdjęciu okna , podłoga jest prawie ukończona oraz okna, muszę kilka rzeczy zrobić w tym domu ale to potem powiem. Po ukończeniu domu planuje rekonesans mojej mapki. A teraz pokażę wam jedno małe zdjęcie:

    [​IMG]

    Jak widać na jednej połowie walka między Orc'iem a innymi mobkami, oraz jak widać co z tych klasycznych bandytów dropi hełm,zbroja buty itp.
    Mam nadzieję że ten odcinek jest lepszy od wcześniejszych.
     
  2. Parysus

    Parysus User

    Dodaj jeszcze więcej tekstu i screenów, oraz rozświetl te ciemne screeny bo serio nic nie widzę.
     
  3. Kowal

    Kowal Ten, o Którym mówią Księgi

    Ale 30 min to nie tydzień tylko 1,5 dnia :p Na tydzień potrzeba ponad 2 godzin.
     
  4. Shejk

    Shejk User

    to źle obliczyłem ;p A teraz się podoba?
     
  5. Kowal

    Kowal Ten, o Którym mówią Księgi

    Z tym "wiencej" to nie bardzo :p
     
  6. Shejk

    Shejk User

    nie wiem gdzie masz ten błąd :D
     
  7. adam4444

    adam4444 User

    styl pisania fatalny ale jeśliby uznać to za mini aar to może być :)
    nie każdy musi pisać jak AUX czy SEV ... wyluzujcie :)
     
  8. McDonald

    McDonald User

    Kiedy odcinek?
     
  9. K.I.N.G

    K.I.N.G Nowy

    Piszesz to w kazdym aarze?
     
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie