Zmiana wersji językowej

Temat na forum 'CK II - Pomocy!' rozpoczęty przez Goliat, 26 Czerwiec 2012.

  1. Veyrinen

    Veyrinen Ten, o Którym mówią Księgi

    1. zawartość folderu localisation skopiuj do folderu o tej samej nazwie, który z kolei jest w folderze z crusaderem
    2. podobno sporo błędów naprawia, chociaż bezbłędny też raczej nie jest, ale lepsze to niż nic
     
  2. zbig4

    zbig4 Aktywny User

    Dziękuję za podpowiedź, ale jak dostać się do tego folderu? On jest w steamie a nie w moim kompie. Jak się do niego dostać?
     
  3. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Jak jest w steamie to musi być w komputerze. Steam ni zgrywa takich rzeczy z chmury. Steam\steamapps\common\crusader kings ii - Tu masz wszelkie foldery jakie zawiera CK2. Dodatkowo jeszcze jest folder w moich dokumentach.
     
  4. Konserw

    Konserw Ten, o Którym mówią Księgi

    za takie stwierdzenia powiny być jakieś kary, nie wiem przymusowe lekcje informatyczno-polonistyczne? :p

    A tak ad meritum dodam, że:
    folder Steam prawdopodobnie masz w c:/program files, czy też c:/Pliki programów(x32), ew. coś pomiędzy :p
    Natomiast to co masz w C:\Users\<nazwa użytkownika>\Documents\Paradox Interactive\Crusader Kings II to głownie pliki tymczasowe, sejwy, ustawienia i takie dam duperele, więc prawdopodobnie nie potrzebujesz się tam dostać
     
  5. Goliat

    Goliat Forumowy Mędrek

    Niektórzy mogą nie wiedzieć, więc i tu wrzucam (co by nie kupowali drugi raz jak rzymianin :p):

    [​IMG]

    Bez błędów w Afryce i na morzu Śródziemnym. A jeśli je macie w ustawieniach CK2 wewnatrz Steam w zakładce język zmieńcie z polski na angielski i podziękujcie Cenedze i pozostałym za tak genialną pracę nad "polską" wersją.

    ---------- Post added 18-07-2012 at 11:34 ---------- Previous post was 17-07-2012 at 21:59 ----------

    Dodałem i tę zmianę języka do pierwszego posta.
     
  6. Amator

    Amator User

    Odkopię, bo jednak znam kilku strategów ułomnych jak ja, którzy nie ruszą gry, gdzie wszystko po polsku nie widnieje.
    Też miałem CK II po polsku i następne DLC stopniowo ograniczały "polskość".
    Wiem, że to forum jest bardzo wymagające co do praw wydawcy, więc na podstawie tego co widzę w warsztacie ww. gry zapytam:
    Czy można zrobić nakładkę z polskim językiem, w formie moda, tj programu, który można pobrać poprzez warsztat?
    Z tego co widzę są tam nakładki z innymi językami a nie sądzę, żeby Paradox płakał, że ktoś robi za niego czarną robotę i jeszcze mu dodatkowych klientów napędza.
    Pozdrawiam!
     
  7. Nuke

    Nuke [heinkel intensifies]

    Jeśli będzie to w formie modyfikacji na pplazie lub workshopie, to nie powinno być problemu. Chociaż jakaś firma ma prawa do spolszczenia, najlepiej zapytać kogoś z Paradoxu.

    Zrzucone z mojego He 111
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij zawiadomienie